بلاگ

فمیلی شیرینگ چیست؟

راه لندازی فامیلی شیرینگ

اگر شما یکی از هزاران افرادی هستید که از محصولات اپل استفاده می کنید و نمی دانید که فمیلی شیرینگ چیست، بهتر است که این مقاله از وبلاگ یانگ سنتر را از دست ندهید.

 

فمیلی شیرینگ چیست؟

فمیلی شیرینگ اپل قابلیتی است که برای خانواده هایی که همگی از محصولات اپل استفاده می کنند طراحی شده است. این قابلیت برای خانواده ها اشتراک گذاری اطلاعات و دیگر برنامه ها به وسیله چند گوشی یا دستگاه IOS را آسان می کند.

 

استفاده از فمیلی شیرینگ اپل چه مزایایی دارد؟

استفاده از این قابلیت روی دستگاه های اپل و مک امکان پذیر است و حداکثر به 6 دستگاه اجازه به اشتراک گذاری برنامه ها و اطلاعاتی مانند موارد زیر را می دهد:

1.لوکیشن هر یک از اعضای خانواده

2.تقویم خانوادگی

3.به اشتراک گذاشتن عکس های موبایل

4.برنامه های غیر رایگان اپل استور

5.اپل موزیک

6.نسخه ثبت نام شده اپل نیوز پلاس

7.نسخه ثبت نام شده فیتنس پلاس

8.کتا بهای اپل بوک

  1. iTunes

10.iCloud storage plan

یکی دیگر از ویژگی های فمیلی شیرینگ برای خانواده ها این سایت که والدین می توانند روی زمان استفاده از محتوا و حریم خصوصی را برای فرزاندان زیر سن قانونی کنترل داشته باشند و با فعال کردن گزینه ای به نام Ask to buy  می توانند تمام خرید های فرزند خود را در اپل استور و آی تونس تایید یا رد کنند.

چگونه فمیلی شیرینگ را راه اندازی کنیم؟

راه اندازی فمیلی شیرینگ کار مشکلی نیست و در قدم اول ابتدا فردی از خانواده که فمیلی شیرینگ را راه اندازی کرده است باید به عنوان لیدر تا حداکثر 5 نفر از اعضای خانواده خود را برای جوین شدن به گروه فمیلی شیرینگ دعوت کند و ویژگی ها و اطلاعاتی که می خواهند را در گروه به اشتراک بگذارند را انتخاب کند و پس از  پذیرفته شدن دعوت از طرف اعضای خانواده نیز آن ها می توانند تنظیمات گروه را در موبایل یا مک خود ببینند و به آن دسترسی داشته باشند تا در صورت لزوم آن را تغییر دهند.

راه اندازی فمیلی شیرینگ مرحله به مرحله

مرحله اول: وارد تنظیمات دستگاه خود شوید و و روی اسم تان در بالاترین قسمت ضربه بزنید.

مرحله دوم: روی قسمت ست آپ فمیلی شیرینگ بزنید.

مرحله سوم:سپس روی گزینه گت استارت کلیک کنید.

مرحله چهارم: اولین ویژگی را که می ‌خواهید با اعضای خانواده تان به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید.

مرحله پنجم: حال باید گزینه شروع را بزنید.

مرحله ششم: یک روش پرداخت مشترک باید انتخاب کنید، زیرا اعضای خانواده تان باید برای پرداخت هزینه خرید های خود در سرویس های مختلف استفاده کنند.

مرحله هفتم: بر روی گزینه ادامه بزنید.

مرحله هشتم: حالا نوبت دعوت کردن از اعضای خانواده تان است و باید گزینه دعوت کردن از خانواده را انتخاب کنید.

مرحله نهم: در همین حین است که یک پیام حاوی دعوت ‌نامه قابلیت فمیلی شیرینگ برای شما نمایش داده می ‌شود که باید نام و شماره تماس اعضای خانواده را در آن وارد کرده و گزینه ارسال را انتخاب کنید.

مرحله دهم: در انتها برای اتمام فرآیند راه اندازی فمیلی شیرینگ گزینه انجام شد را انتخاب کنید.

هزینه فمیلی شیرینگ اپل چقدر است؟

به خودی خود این برنامه رایگان است و اما برای به اشتراک گذاشتن برخی خدمات پولی باید اشتراک لازم را داشته باشید و مثلا برای به اشتراک گذاری اپل موزیک به یک اشتراک خانوادگی نیاز دارید.

 

برای خرید اکانت فیفا 22، گیفت کارت Xbox آمریکا، گیفت کارت، کنسول پلی استیشن، مبدل موس و کیبورد و لوازم جانبی ایکس باکس به سایت یانگ سنتر مراجعه کنید.

 

آیا می توان خرید ها را از دیگر اعضلی خانواده پنهان کرد؟

پاسخ بله است، اعضای خانواده می‌توانند انتخاب کنند که تعدادی از خریدهای شخصیشان از بقیه افراد خانواده پنهان شود و آنها قابلیت استفاده از آن خرید را مانند موارد دیگر نداشته باشند. اگر خرید شما روی حالت پنهان باشد اعضای خانواده نمی توانند آن را ببینند.

سخن پایانی

در این مقاله از وب سایت یانگ سنتر به معرفی فمیلی شیرینگ و نحوه راه اندازی و قابلیت های آن پرداختیم و امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. برای خرید اکانت فیفا 22، گیفت کارت Xbox آمریکا، گیفت کارت، کنسول پلی استیشن، مبدل موس و کیبورد و لوازم جانبی ایکس باکس می توانید از طریق یانگ سنتر اقدام کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =