بلاگ, نقد و بررسی

نقد و بررسی: Guns, Gore & Cannoli 2

نقد و بررسی: Guns, Gore & Cannoli 2

Guns, Gore & Cannoli 2 یک بازی اکشن اسکرول جانبی است که در طول جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. بازیکنان وینی کانولی را کنترل می کنند، اوباشی که خود را درگیر درگیری بین نیروهای متفقین و نیروهای محور می بیند.

خرید اکانت قانونی بازی Guns, Gore & Cannoli 2

نقد و بررسی: Guns, Gore & Cannoli 2

این بازی دنباله ای بر بازی اصلی Guns, Gore & Cannoli است که در سال 2015 منتشر شد. در این مقاله به بررسی ویژگی های کلیدی Guns, Gore & Cannoli 2, مکانیک های گیم پلی آن و استقبال از آن در بین گیمرها می پردازیم.

گیم پلی بازی Guns, Gore & Cannoli 2

Guns, Gore & Cannoli 2 یک بازی تیراندازی کلاسیک است که از بازی هایی مانند Metal Slug و Contra الهام می گیرد. بازی دارای سلاح های مختلفی است که بازیکنان می توانند از آنها برای از بین بردن دشمنان استفاده کنند، از جمله تپانچه، تفنگ ساچمه ای، مسلسل و نارنجک. کنترل های بازی ساده و شهودی هستند و بازیکنان از چوب چپ برای حرکت و چوب سمت راست برای هدف گیری سلاح خود استفاده می کنند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد Guns, Gore & Cannoli 2 استفاده از مکانیک پوشش است. بازیکنان می توانند پشت اشیایی مانند جعبه ها و کیسه های شن برای جلوگیری از شلیک دشمن بپوشند. این یک عنصر تاکتیکی را به گیم پلی اضافه می کند، زیرا بازیکنان باید تصمیم بگیرند که چه زمانی از پوشش خارج شوند تا به سمت دشمنان خود شلیک کنند.

نقد و بررسی: Guns, Gore & Cannoli 2

این بازی همچنین دارای انواع مختلف دشمنان از جمله سربازان، زامبی ها و حتی روبات ها می باشد. هر دشمن نقاط قوت و ضعف خود را دارد، بنابراین بازیکنان باید تاکتیک های خود را بر اساس آن تنظیم کنند. برخی از دشمنان را فقط می توان با انواع خاصی از سلاح ها از بین برد، در حالی که برخی دیگر نیاز به رویکرد استراتژیک تری دارند.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

Guns, Gore & Cannoli 2 علاوه بر کمپین تک نفره خود، حالت چند نفره نیز دارد. این حالت به بازیکنان این امکان را می دهد که با دوستان خود تیم شوند و با هم با امواج دشمنان مقابله کنند. حالت چند نفره سطح جدیدی از قابلیت پخش مجدد را به بازی اضافه می کند، زیرا بازیکنان می توانند استراتژی های مختلف و ترکیب سلاح ها را با دوستان خود امتحان کنند.

گرافیک و صدا بازی Guns, Gore & Cannoli 2

یکی از ویژگی های برجسته Guns, Gore & Cannoli 2 گرافیک آن است. این بازی دارای گرافیک 2 بعدی زیبایی است که به آن حس بازی کلاسیک می دهد. محیط‌ها دارای جزئیات و جوی هستند و عناصر پس‌زمینه فراوانی دارند که به فضای فراگیر بازی می‌افزایند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

طراحی صدای بازی نیز درجه یک است، با انواع سلاح ها و انفجارهای مختلف که تا حد امکان واقعی به نظر می رسد. صداگذاری بازی نیز بسیار عالی است و هر شخصیت صدا و شخصیت منحصر به فرد خود را دارد.

نقد بازی Guns, Gore & Cannoli 2

Guns, Gore & Cannoli 2 به طور کلی نقدهای مثبتی از سوی منتقدان و گیمرها دریافت کرده است. این بازی در متاکریتیک امتیاز ۷۸ درصدی دارد و بسیاری از منتقدان گیم پلی کلاسیک سبک آرکید و گرافیک عالی آن را تحسین می کنند.

یکی از بزرگترین نقاط قوت بازی توجه به جزئیات است. از محیط‌های دقیق گرفته تا انواع مختلف دشمنان و سلاح‌ها، بازی شبیه به زحمتی است که سازندگان آن را دوست دارند. داستان بازی نیز به خوبی نوشته شده و دارای طنز فراوان و شخصیت های به یاد ماندنی است.

نقد و بررسی: Guns, Gore & Cannoli 2

نقد و بررسی: Guns, Gore & Cannoli 2

یکی از انتقادات رایج به بازی سطح دشواری آن است. برخی از داوران بازی را بسیار چالش برانگیز دانسته اند، به خصوص در سطوح بعدی. با این حال، این بخشی از جذابیت بازی برای بسیاری از بازیکنان است که از چالش تسلط بر مکانیک های گیم پلی آن لذت می برند.

ویژگی های بازی

آزادی!… هدف

درست مانند اولین بازی از سری Guns Gore & Cannoli 2 به صورت مشارکتی قابل بازی است. اما مراقب باشید، تفاوت عمده ای بین این دو عنوان وجود دارد. اولین مورد فقط اجازه پخش محلی را روی یک کامپیوتر می دهد. عنوان دوم را می توان به صورت محلی با کنترلرها و همچنین به صورت آنلاین با Steam بازی کرد! این مسیر گیم پلی را تغییر داد، زیرا هر دو بازیکن اکنون می توانند از ماوس خود استفاده کنند. بنابراین، در بازی اول هدف گیری فقط افقی است. شما داشتید به سمت راست یا چپ از شخصیت عکس می گرفتید. در بازی دوم می‌توانید به همه جای اطراف خود، 360 درجه آزادی را هدف بگیرید. به نوبه خود، مبارزات بازی دوم دارای عمودی زیادی هستند. پلتفرم کردن در سطوح بسیار بیشتر مورد نیاز است، و همچنین تیراندازی به دشمنانی که در زوایای مختلف روی صفحه قرار گرفته اند.

اسلحه و گور در واقع

به طور کلی، سلاح‌ها همگی کاملاً کارآمد هستند و بازخورد بسیار خوبی از تخریب، ضرب و جرح و گور می‌دهند و مخالفان را به تکه‌های کوچک منفجر می‌کنند. متأسفانه، من آن را کمی کمتر از بازی اول سادیستی می دانم. سبک‌های مختلفی از دشمنان و پس‌زمینه‌ها وجود دارد که به جلوگیری از کسالت کمک می‌کند و علاقه بازیکنان دائماً تجدید می‌شود. این بازی ماموریت خود را به عنوان یک تیرانداز خشن و سرگرم کننده به خوبی انجام می دهد. به دلیلی که نمی توانم درک کنم، در عنوان اول نارنجک وجود داشت اما در عنوان دوم وجود ندارد. اگر بازی سومی از این سری وجود داشته باشد (امیدوارم وجود داشته باشد!) امیدوارم در سرزمین های دیوانه با بیگانگان و اینها ادامه پیدا کند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

انواع و تعامل دشمن نیز می تواند متفاوت باشد، دشمنانی هستند که به شما عجله می کنند، آنهایی که از دور شلیک می کنند، کسانی که سپر دارند، آنها با نارنجک و غیره. بنابراین، تغییرات تاکتیکی کوچکی برای ادویه کردن درگیری‌های اسلحه وجود دارد، اما اگرچه تقریباً هر چیزی که یک بازیکن می‌تواند بپرسد وجود دارد، هنوز دقیقاً کامل نیست. در واقع، بازی فاقد چیزی است که Metal Slug داشت، و مدیریت بهتری از سرعت و تنوع گیم پلی است. در Guns Gore & Cannoli، همیشه همان نوع درگیری های اسلحه مشابه وجود دارد، حتی اگر آنها شدید هستند و تغییرات کوچکی وجود دارد. کل بخش‌ها از یک الگوی مشابه پیروی می‌کنند، در حالی که Metal Slug هر صفحه را به عنوان یک تجربه کاملاً متفاوت می‌سازد، و وسایل نقلیه اصلی به‌طور لحظه‌ای حس گیم‌پلی را تغییر می‌دهند.

تکنیک در بازی

احتمالاً از اسکرین شات ها یا ویدیو متوجه شده اید، اما گرافیک عالی و بسیار شیک است. مثل بازی کردن در کتاب های مصور است. بقیه جنبه های فنی کامل و کامل هستند، همه چیزهایی که نیاز داریم، از جمله کلیدهای قابل اتصال مجدد وجود دارد. تنها مشکلی که من با آن مواجه شدم زمانی بود که شخصی که با من بازی می کرد نمی توانست از کلیک چپ ماوس در منوها استفاده کند، اما یک بار در یک بازی به خوبی کار می کرد. موسیقی من را تحت تأثیر قرار نداد، می دانم که با آن دوران هماهنگ است، اما مانند موسیقی آسانسوری به نظر می رسید و اکشن را به خوبی پشتیبانی نمی کرد.

نقد و بررسی: Guns, Gore & Cannoli 2

اکشن در بازی

از آنجایی که من به بازی با شخص دیگری اشاره کردم، بازی تا حد زیادی به سمت اکشن هدایت می‌شود و تعداد زیادی پست بازرسی وجود دارد. برای بازیکنان معمولی بسیار در دسترس است. اگرچه، باس فایت ها می تواند بسیار دشوار باشد زیرا زندگی آنها دو برابر شده است. من هنوز در بازی دوم کمی مشکل داشتم، وقتی یکی از بازیکنان می میرد و دوباره اسپاون می کند، بازمانده نصف سلامتی خود را از دست می دهد. این بدان معنا بود که پس از مرگ بارها و بارها در برابر یک رئیس، بازیکن دوم من زندگی خود را به هیچ وجه کاهش داد. آنقدر پایین بود که یک گلوله سرگردان برای کشتن من و شروع مجدد کل مبارزه کافی بود. خوشبختانه، این امکان وجود دارد که یک بازیکن را قطع کنید، در مبارزه موفق شوید و سپس پخش کننده را دوباره وصل کنید. علیرغم مشکلاتی که داشتم، باید اعتراف کنم که دوست داشتم امتیازات سلامتی بین بازیکنان به اشتراک گذاشته شود، ما را وادار کرد تا بیشتر به محافظت از یکدیگر اهمیت دهیم.

نتیجه نهایی بازی Guns, Gore & Cannoli 2

Guns, Gore & Cannoli 2 دنباله ای شایسته برای بازی اصلی است که گیم پلی کلاسیک به سبک آرکید را با گرافیک و صداگذاری مدرن ارائه می دهد. توجه به جزئیات و فضای فراگیر بازی، آن را برای طرفداران ژانر شوتر ساید اسکرولینگ به یک بازی ضروری تبدیل کرده است.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

در حالی که سطح دشواری بازی ممکن است برای برخی از بازیکنان خاموش باشد، کسانی که از یک چالش لذت می برند در Guns, Gore & Cannoli 2 چیزهای زیادی را دوست خواهند داشت. چه به تنهایی و چه با دوستان بازی کنید، این بازی ساعت ها سرگرمی و قابلیت پخش مجدد را ارائه می دهد.

به طور کلی، Guns Gore & Cannoli 2 یک تیرانداز همکاری عالی است که بازی آنلاین و عمودی را به مجموعه می آورد. خشن است، سرگرم کننده است، و بسیار خوب انجام شده است. همراه با بازی اول، برای هر کسی که از اکشن اسکرول جانبی و بازی مشارکتی لذت می برد، باید داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =