اخبار, بلاگ

Alan Wake 2: محتوا و داستان DLC پس از عرضه فاش شد

Alan Wake 2: محتوا و داستان DLC پس از عرضه فاش شد

Alan Wake 2 قرار است چندین الحاق DLC پس از عرضه دریافت کند، برخی رایگان، برخی پولی – اما همگی داستان بازی را به روش‌های بدیع تغییر می‌دهند. در حالی که Remedy قبلا عناوین الحاقیه های اصلی بازی، Night Springs و The Lake House را فاش کرده بود، اکنون همچنین نشان داده است که بازیکنان چه انتظاراتی از این داستان ها دارند.

 خرید اکانت قانونی alan wake 2

Alan Wake 2: محتوا و داستان DLC پس از عرضه فاش شد

همانطور که در یک بیانیه مطبوعاتی توضیح داده شد، Night Springs دارای شخصیت‌های آشنا از داستان Alan Wake است که در قسمت‌های مستقل نمایش تلویزیونی تخیلی درون بازی، Night Springs شرکت می‌کنند. با الهام گرفتن این نمایش از The Twilight Zone، می توانید انتظار داشته باشید که گلچینی از داستان های عجیب و غریب ارائه شود.

در اینجا توضیحات رسمی، توسط Remedy Entertainment آمده است:

رؤیاها و رویاها. داستان نوشته شده به حقیقت می پیوندد. داستان فرو می ریزد و فقط کلمات در یک صفحه باقی می ماند. این ها آن داستان ها هستند… در چشمه های شبانه. در نقش چندین شخصیت آشنا از دنیای آلن ویک بازی کنید و در چندین قسمت مستقل از Night Springs، یک برنامه تلویزیونی خیالی که در دنیای Alan Wake اتفاق می‌افتد، چیزهای غیرقابل توضیح را تجربه کنید.

این توسعه در حال حاضر قرار است در اواخر بهار 2024 [نیمکره شمالی] راه اندازی شود.

دومین بسط، The Lake House، در تاریخی نامعلوم دنبال خواهد شد. در حال حاضر پنجره انتشار قطعی ندارد، اما ما می دانیم که داستان دریاچه Cauldron و فعالیت های یک “سازمان دولتی مستقل” خاص را که برای انجام تحقیقات تخصصی در این منطقه کار می کند، گسترش می دهد.

در اینجا توضیحات رسمی، بار دیگر با حسن نیت Remedy آمده است:

Lake House یک مرکز مرموز است که در سواحل دریاچه Cauldron Lake توسط یک سازمان دولتی مستقل برای انجام تحقیقات مخفی راه اندازی شده است … تا زمانی که مشکلی پیش بیاید. با برخورد دوباره واقعیت های Saga Anderson و Alan Wake، Lake House را کاوش کنید و دو ماجراجویی جداگانه را آغاز کنید.

Alan Wake 2: محتوا و داستان DLC پس از عرضه فاش شد

در مورد DLC رایگانی که به بازی می‌آید، Remedy قبلاً برخی از محتوای اضافی را که بازیکنان پس از عرضه می‌توانند انتظار داشته باشند، از جمله یک حالت جدید بازی ویژه + که محتوای جدید بازی را در بر می‌گیرد و یک حالت عکس را شرح داده است.

Game Mode+ جدید “حدود یک ماه” پس از انتشار Alan Wake 2 راه اندازی می شود. به بازیکنان این امکان را می دهد که تمام سلاح های قفل نشده، جذابیت ها و کلمات قدرتمند خود را حفظ کنند و در عین حال سطح دشواری کابوس جدیدی را نیز معرفی کنند. همچنین حاوی یک روایت جایگزین با شش صفحه دست‌نوشته جدید، و محتوای ویدیویی جدید برای یافتن، و همچنین «سورپرایزهای دیگر» است.

حالت عکس بازی در حال حاضر در دست ساخت است و تاریخ آن بدون تاریخ است، اما بازیکنان احتمالاً می‌دانند که در اینجا چه انتظاری دارند. همانطور که در حال سفر هستید، می توانید این حالت را برای گرفتن عکس های سبک فعال کنید.

بازیکنان می‌توانند منتظر انتشار تمامی این محتوای پس از عرضه در ماه‌های آینده باشند، زیرا Remedy Entertainment به گسترش دنیای Alan Wake 2 ادامه می‌دهد.

Alan Wake 2 اکنون به صورت دیجیتالی روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S و رایانه شخصی ویندوزی منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =