بلاگ

5 تا از مناطق مخفی reddead 2

5 تا از مناطق مخفی reddead 2

5 تا از مناطق مخفی reddead 2

بازی Red Dead Redemption 2 یک تجربه تک‌نفره عظیم و خارق‌العاده است. گیمر هرگز احساس نمی‌کند در نقشه غول‌پیکر این بازی با فضایی مرده و بدون مأموریت روبه‌رو است. در باتلاق‌ها، حومه‌ها و جنگل‌های RDR2 مناطق پنهان زیادی برای اکتشاف و گشت‌وگذار وجود دارد. برخی طرفداران بازی را هر روز و با هدف کامل شدن 100 درصدی آن دنبال می‌کنند. پس پیدا کردن مکان‌ها و مأموریت‌های مخفی اهمیت زیادی دارد. بنابراین سعی می‌کنیم 5 تا از مناطق مخفی reddead 2 که ممکن است از دست داده ‌باشید را به شما معرفی کنیم.

⦁ خانه جادوگر

ما در طول فرنچایز محبوب Red Dead با ربات‌ها، بیگانگان، وحشی‌ها و حتی ManBearPig روبه‌رو شده‌ایم. اما این‌ها تمام مأموریت‌ها و مکان‌های جانبی روی نقشه عظیم بازی نیستند، زیرا بسیاری از گیمرها دوست دارند به جای انجام مأموریت‌های خط داستانی اصلی، در نقشه عظیم بازی به اکتشاف و گشت‌وگذار بپردازند. خانه جادوگر جزء 5 تا از مناطق مخفی reddead 2 است که حتماً باید سری به آن بزنید.
راک استار که به مکان‌های تشریفاتی بت‌پرستان و دفن وایکینگ‌ها راضی نبود، کلبه جادوگر را نیز به ردد دد 2 اضافه کرد. این خامه با نوشیدن از دیگ جوشان در بخش شمالی گریزلیز شرقی فعال می‌شود. اگر بازیکنان از این دیگ شوم بنوشند، از حال می‌روند و در فاصله‌ای نزدیک به خانه مرموز جادوگر به هوش می‌آیند. سپس می‌توانند پیاده به این خانه نزدیک شوند و رازهای آن را کشف کنند.

در کلبه موسیقی عجیبی پخش می‌شود و صدای حباب دیگ را می‌شنوید. در آنجا موارد زیادی برای بردن و یک صندوقچه برای جستجو وجود دارد. مشخص نیست که این مایع مرموز چه ویژگی‌هایی دارد و آیا نوشیدن بخشی از راز بزرگ‌تری در رد دد 2 است یا خیر. به نظر می‌رسد هیچ تعامل دیگری در خانه جادوگر وجود نداشته ‌باشد، اما شاید شما بتوانید راز آن را کشف کنید.

<div id=”77708945504″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/JBsWk?data[rnddiv]=77708945504&data[responsive]=yes”></script></div>

⦁ غار شیطان

آرتور مورگان و جان مارستون واقعاً مردهای مذهبی نیستند. البته هر کدام اعتقادات خاص خود را دارند که در طول بازی کمی به آن‌ها پرداخته می‌شود. اما اگر بازیکنان موفق به یافتن غار شیطان در غرب مزرعه سگ‌های آویزان در بیگ ولی شوند، ایمان آن‌ها قابل آزمایش است. اگر بازیکنان یک تونل مخفی را دنبال کنند، در نهایت به غاری می‌رسند که مردی مرموز به آن‌ها هشدار می‌دهد که از خانه‌اش دور شوند. او در ابتدا به بازیکنان می‌گوید که خود شیطان است. مرد مرموز ممکن است پس از کمک بازیکنان تنها به یک گوشه‌نشین در غار تبدیل شود. اما غار شیطان هنوز هم مکانی ترسناک و جزء 5 تا از مناطق مخفی reddead 2 است که به نظر می‌رسد اکثر گیمرها آن را از دست می‌دهند.

غار شیطان در شمال غربی استرابری یا غرب ایستگاه والاس قرار دارد. بازیکنان باید با بازکردن نقشه و تنظیم یک نشانگر روی نقشه شروع کنند. بازیکنانی که از ایستگاه والاس حرکت می‌کنند، باید جاده اصلی غرب در کنار رودخانه لیتل را دنبال کنند. هنگامی‌که به نشانگر روی نقشه رسیدید، باید از اسب خود پیاده شوید و کمی در اطراف کوه پیاده‌روی کنید. با راه رفتن در سمت چپ، به دهانه‌ای می‌رسید که ورودی غار است. وقتی وارد غار می‌شوید، فانوس خود را بیرون بیاورید، زیرا داخل آن بسیار تاریک است.

⦁ کابین مخفی

کابین مخفی یا Butcher Creek مکانی است که در اواخر بازی ظاهر می‌شود و بازیکنان برای راه‌اندازی یکی از آخرین کمپ‌های باند از آنجا عبور می‌کنند. این مکان مملو از افرادی است که از شر قانون، شیاطین، ارواح یا شرکت ماینینگ پنهان شده‌اند. این یک شهر کوچک عجیب‌و‌غریب است که حتی در شب عجیب‌تر هم می‌شود. اما یک کابین بسیار جالب و مخفی هم دارد که به نظر می‌رسد ارتباطی با فرقه داشته‌ باشد.

اگر بازیکنان بین ساعت 4 تا 5 صبح در Butcher Creek (یک کلبه در شمال) قرار داشته‌ باشند، یک پنتاگرام قرمز روشن در زیر کابین مخفی روشن می‌شود. طرفداران هنوز کاملاً مطمئن نیستند که این علامت در بازی چه معنایی دارد. برخی آزمایش‌هایی را با خون‌آشام و دیگر شخصیت‌ها و آیتم‌های مخفی انجام داده‌اند تا ببینند این کابین مخفی چه رازهایی در بر دارد. بهتر است خودتان سری به کابین مخفی در فهرست 5 تا از مناطق مخفی reddead 2 بزنید و رازهای مخفی آن را کشف کنید.

⦁ خانه نفرین‌شده

یکی از عجیب‌ترین مأموریت‌ها در اولین سری Red Dead Redemption به شخصیت مرموز و معروف به مرد عجیب‌و‌غریب مربوط می‌شد. او اطلاعات زیادی درباره آینده جان مارستون در بازی داشت. رد دد 2 او را مستقیماً نشان نمی‌دهد، اما برخی اشاره‌ها مانند تصویر او در شهر آلوده به وبای آرمادیلو قرار دارد.

بازیکنان می‌توانند خانه نفرین‌شده غریبه را در بایو نزدیک سنت دنیس بیابند که یک نقاشی ناتمام از مرد عجیب‌و‌غریب را نشان می‌دهد. با هر بازدید جدید از خانه نفرین‌شده، نقاشی کامل‌تر می‌شود و در نهایت عجیب‌ترین راز را نشان خواهد داد. پس از دیدن فرم نقاشی نهایی، به رازهایی در خانه نفرین‌شده پی خواهید برد.

⦁ پا گنده پنهان‌شده در یک غار

این غار یکی از دشوارترین مکان‌ها برای یافتن در فهرست 5 تا از مناطق مخفی reddead 2 است. به این دلیل که باید چند کار مختلف را تکمیل کنید تا بازی، شما را به آنجا راهنمایی کند.

اول باید حداقل 30 حیوان مختلف را شکار و در مجموعه خود ثبت نمایید. سپس باید یک منطقه رودخانه تصادفی را در شمال آمبارینو پیدا کنید. آنگاه دسته‌ای از پرندگان را خواهید دید که با الگوی منحصر به فردی بر فراز منطقه پرواز می‌کنند. با دنبال کردن آن‌ها به غاری می‌رسید که ورودی آن توسط یک سنگ بزرگ مسدودشده است. برای وارد شدن به غار باید شروع به گفتگو با مرد یا موجود پشت آن کنید. این موجود ظاهراً چون خیلی بزرگ است، خودش را در این غار حبس کرده و حالا خیلی تنها است. چقدر غم‌انگیز!

جمع‌بندی

تعداد مکان‌های مخفی و رازهای کشف نشده رد دد 2 بسیار زیاد و واقعاً حیرت‌آور است. بازیکنانی که بتوانند این بازی را به 100 درصد برسانند، واقعاً از پشتکار بالایی برخوردار هستند. امیدواریم فهرست 5 تا از مناطق مخفی reddead 2 که ارائه کردیم، در این راه به شما یاری برساند.
منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + پانزده =