بلاگ

اکتیویژن تایید کرد که Modern Warfare 3 یک نسخه کامل و پرمیوم است

اکتیویژن تایید کرد که Modern Warfare 3 یک نسخه کامل و پرمیوم است

اکتیویژن با پاسخ به شایعات و تایید اینکه Modern Warfare 3 یک نسخه پرمیوم است، به شایعات چایان داده. شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه MW3 قرار است مانند یک DLC یا یک الحاقیه برای Modern Warfare 2 باشد، اما ظاهراً اینطور نیست.

Modern Warfare 3 یک افزونه برای Modern Warfare 2 نیست

چند روز پیش یک لیست فروشگاه استرالیایی ظاهر شد که بازی را با قیمت 54.95 AUD فهرست کرده بود. این تقریباً شما را به 36 دلار تبدیل می کند و شایعاتی را ایجاد می کند که می تواند فقط یک افزونه برای MW2 باشد. با این حال، اکتیویژن CharlieIntel تایید کرده است که Modern Warfare 3 در واقع یک نسخه پریمیوم با قیمت 70 دلار است.

اکتیویژن تایید کرد که Modern Warfare 3 یک نسخه کامل و پرمیوم است

علاوه بر این، Modern Warfare 3 به عنوان یک افزونه در Steam فهرست شده است، زیرا همه بازی‌های CoD افزونه‌ای برای برنامه Call of Duty HQ در آینده خواهند بود تا CoD را در یک لانچر ساده‌سازی کنند. با توجه به اینکه یک نسخه پرمیوم است، احتمالاً جنبه های گیم پلی خاص خود را نیز خواهد داشت. این همچنین می‌تواند پاسخ اکتیویژن به افرادی باشد که می‌گویند MW3 بیشتر شبیه یک DLC است.

پیشنهاد خرید: خرید اشتراک ea play

علاوه بر این، افرادی که کنسول های نسل قدیمی دارند نیز از دانستن این موضوع که MW3 هنوز هم نسل قبلی است، هیجان زده خواهند شد. رونمایی بزرگ این عنوان در 17 آگوست است و تاریخ انتشار آن برای 10 نوامبر برای PS4|5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC تعیین شده است.

آیا توضیح اکتیویژن در مورد نسخه ممتاز بودن Modern Warfare 3 شما را راضی می کند؟ در نظرات پایین به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =