اخبار, بلاگ

Call of Duty: Warzone 2.0 ظاهراً پوسته‌های pay-to-win را معرفی می‌کند

Call of Duty: Warzone 2.0 ظاهراً پوسته‌های pay-to-win را معرفی می‌کند

به نظر می رسد Call of Duty: Warzone 2.0 در آستانه یک پرتگاه بزرگ pay-to-win باشد، زیرا تغییرات جدید در بازی و لوازم ظاهری قابل خرید که در به روز رسانی اخیر راه اندازی شده اند ظاهراً قرار است نحوه تعامل بازیکنان با این اکشن را متزلزل کند. به صورت آنلاین، بازیکنان در مورد معرفی پوسته‌های آرایشی جدید به بازی زنگ خطر را به صدا در می‌آورند که «افکت‌های پاداش» بزرگی را برای بازیکنان حالت محبوب DMZ بازی ارائه می‌کند – یک تجربه نفوذ و فرار.

Call of Duty: Warzone 2.0 ظاهراً پوسته‌های pay-to-win را معرفی می‌کند

در حالی که اکثر بازیکنان در یک زمین بازی برای DMZ باقی می‌مانند، به نظر می‌رسد که پوسته‌های ممتاز جدید به بازیکنان پولی این فرصت را می‌دهند که پاداش‌های ویژه‌ای به بارگیری خود اضافه کنند – از جمله افزایش ظرفیت موجودی. بسته لوازم آرایشی تازه منتشر شده Bomb Squad به گفته Kotaku منبع اضطراب اصلی بازیکنان است، زیرا به طور خودکار یک کوله پشتی متوسط (و مزایای دیگر) را در صورت تجهیز به بارگیری بازیکنان اضافه می کند.

در حالت DMZ، کوله‌پشتی‌ها تعیین می‌کنند که بازیکنان چقدر وسایل ضروری را می‌توانند حمل کنند، و می‌توان آن‌ها را در حین بازی ارتقا داد تا به درگیری‌ها و آمادگی رزمی عمومی کمک کند. در هنگام مرگ، اندازه این کوله‌پشتی‌ها کاهش می‌یابد و بازیکنان باید از نو شروع کنند تا زرادخانه خود را بازسازی کنند و برای فشار بعدی به جلو آماده شوند.

پیشنهاد خرید: بهترین بازی های ps5

بازیکنانی که دارای پوسته تازه راه‌اندازی شده Bomb Squad هستند – که هزینه آن 1200 امتیاز CoD (یا 10 دلار آمریکا | 15 دلار استرالیا) است – پس از بارگیری مجدد از مزیت اندازه کوله‌پشتی برخوردار می‌شوند و بلافاصله نسبت به سایر بازیکنان تقویت می‌شوند. برای پوست بپردازید، و ظاهرا شانس بیشتری برای بقا خواهید داشت.

Call of Duty: Warzone 2.0 ظاهراً پوسته‌های pay-to-win را معرفی می‌کند

Call of Duty: Warzone 2.0 ظاهراً پوسته‌های pay-to-win را معرفی می‌کند

با توجه به بسته‌های پوستی افشا شده به اشتراک گذاشته شده در Reddit، وضعیت ممکن است با راه‌اندازی پوسته‌های پولی جدید و قدرتمندتر وخیم‌تر شود. باندل «Future Roze» که توسط کاربر Reddit، BadFishteeth به اشتراک گذاشته شده است، ظاهراً به بازیکنان «اثر پاداش» دستیابی به یک هواپیمای پهپاد برای استفاده در میدان نبرد را می‌دهد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که ببینند واحدهای دیگر در نقشه بازی کجا هستند.

همانطور که Kotaku اشاره می کند، این توانایی در حال حاضر در بازی موجود است – اما معمولاً یک افت نادر است که باید با جستجو و اکتشاف پیدا شود. بازیکنانی که بدون هیچ تلاشی یک پهپاد به دست می‌آورند، بسیاری از سرگرمی‌های Warzone 2.0 را از بین می‌برند – و در نهایت ممکن است بازی را با پاداش‌های پرداخت به برد تبدیل کنند.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

علاقه مندان به DMZ به Reddit و Twitter مراجعه کرده اند تا نگرانی های خود را به اشتراک بگذارند و ادعا کرده اند که این مسیر پرداخت به برد، بازی را برای همه خراب می کند و نیاز به مهارت یا ظرافت در نبردها را کاهش می دهد. به نظر می رسد که بازیکنان می توانند برای زمان آسان تری پول نقد کنند و بازیکنان ثروتمند بیشتری بتوانند بزرگترین مزیت ها را به دست آورند.

در این مرحله، اکتیویژن هنوز درباره تاثیر افکت‌های جایزه DMZ و واکنش‌های متقابل Call of Duty: Warzone 2.0 اظهار نظر نکرده است. با توجه به منفی‌های بسیار زیاد پیرامون پوسته‌های پولی جدید اضافه شده و اینکه چگونه ممکن است بازی را تغییر دهند، احتمالاً به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این توسعه خواهیم شنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *