اخبار, بلاگ

Dead Static Drive تاریخ انتشار Q3 2024 را تعیین می کند

Dead Static Drive تاریخ انتشار Q3 2024 را تعیین می کند

Dead Static Drive، ماجراجویی جاده ای ترسناک الدریچ که مدت ها مورد انتظار بود از استودیوی مستقر در ملبورن روبن گیمز، پس از چندین سال توسعه، رسماً در پنجره انتشار سه ماهه سوم 2024 قفل شد. این خبر در کنار یک اعلامیه بودجه اصلی ارائه شد و تأیید کرد که بازی توسط صندوق تولید ویکتوریا VicScreen پشتیبانی خواهد شد.

Dead Static Drive تاریخ انتشار Q3 2024 را تعیین می کند

این تیم را قادر می‌سازد تا به توسعه «home stretch» در بازی ادامه دهد، زیرا روبن در تلاش است تا Dead Static Drive را اصلاح کند و آن را بر روی خط پایان هدایت کند.

پیشنهاد خرید: اکانت قانونی Resident Evil 4 remake

مایک بلکنی، مدیر خلاقیت در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «از دریافت این پشتیبانی برای به پایان رساندن بازی و تبدیل آن به آن چیزی که آرزویش را داشتیم، هیجان‌زده هستم. “امیدوارم مردم از بازی Dead Static Drive به همان اندازه که ما از ساخت آن لذت بردیم لذت ببرند، و من نمی توانم صبر کنم تا آن را با همه به اشتراک بگذارم.”

Leena van Deventer، تهیه کننده خلاق، گفت: «فرایند درخواست VicScreen سخت و رقابتی بود، و ما مفتخریم که برنامه ما توسط هیئتی از همتایان ما تأیید شد، این بسیار معنی دارد.

Caroline Pitcher، مدیر عامل VicScreen، نسبت به کار روبن و «خط داستانی وحشتناک غیرقابل مقاومت» Dead Static Drive ابراز اشتیاق کرد، که بازیکنان را به یک جستجوی بقا از طریق یک زمین بایر پر از موجودات عجیب و غریب و غیرقابل درک می‌فرستد. این بازی از آثار فیلمساز دیوید لینچ (Twin Peaks، Mulholland Drive)، عکاس ویلیام اگلستون و داستان های T. E. D. Klein، Gene Wolfe و Ramsey Campbell الهام گرفته شده است.

پیچر گفت: «این چنین محتوایی است که شهرت ملبورن را به عنوان مرکز تولید صفحه نمایش جهانی تقویت می‌کند و ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا مخاطبان سال آینده بازی را به دست بگیرند.»

پس از چندین سال، دیدن Dead Static Drive در نهایت یک پنجره انتشار گریزان، خوشحال کننده است. کار بر روی این بازی در سال 2014 آغاز شد و در سال 2017 وارد تولید کامل شد. تنها با تیم کوچکی از توسعه دهندگان که برای جان بخشیدن به این ماجراجویی تلاش می کنند، پیشرفت کند و پیوسته بوده است – اما بودجه و حمایت جامعه به مسیر پروژه کمک کرده است. برای تکمیل.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

هنگامی که Dead Static Drive در سه ماهه سوم 2024 راه اندازی شد، روی رایانه های شخصی و ایکس باکس و از طریق Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. شما می توانید از آخرین پیشرفت های بازی در رسانه های اجتماعی به روز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =