اخبار, بلاگ

بلیزارد هشدار می‌دهد که نسخه بتای باز Diablo 4 «زمان‌های صف طولانی» خواهد داشت

بلیزارد هشدار می‌دهد که نسخه بتای باز Diablo 4 «زمان‌های صف طولانی» خواهد داشت

نسخه بتای باز Diablo 4 قرار است در 24 مارس 2023 به صورت عمومی در دسترس قرار گیرد – اما کسانی که مایل به ورود به این بازی هستند باید صبر و احتیاط را به خرج دهند، زیرا بلیزارد به بازیکنان هشدار داده است که منتظر «زمان های طولانی صف» در جاده جهنم باشند. در یک پست وبلاگ، این شرکت بهبودهایی را از راه‌اندازی بتای سخت در آخر هفته گذشته تأیید کرده است – اما گفت که این روند عالی نخواهد بود، زیرا سرورها ممکن است با بار سنگین‌تری دست و پنجه نرم کنند.

آدام فلچر، مدیر انجمن بلیزارد، گفت: «وقتی این جمعه دوباره دروازه‌ها را به روی همه افراد باز می‌کنیم، منتظر افراد زیادی هستیم. زمان‌های صف طولانی وجود خواهد داشت، به‌ویژه در روز جمعه که برای اولین بار راه‌اندازی می‌کنیم و در زمان اوج پنجره‌های منطقه‌ای.»

پیشنهاد خرید: خرید ps5

این آخر هفته گذشته به ما کمک کرد تا ظرفیتی را که انتظار داریم در این آخر هفته پیش بینی کنیم، و از این ظرفیت برای تحت فشار قرار دادن عمدی سیستم های خود در آماده سازی برای راه اندازی استفاده خواهیم کرد. به طور خلاصه، در حالی که می دانیم ممکن است ناامید کننده باشد، به صف هایی برای تست استرس مناسب خدمات خود نیاز داریم و در حال طراحی هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که برخی اوقات آنها را داریم.

اگر مشتاق بازی هستید، بهتر است از دوره شلوغ «جمعه» (که برای بازیکنان استرالیایی صبح شنبه بسیار زود فرا می رسد) اجتناب کنید، زیرا سرورهای Diablo 4 برای عموم مردم باز است. با توجه به هزاران نفری که انتظار می رود سرازیر شوند، ممکن است بهتر باشد از این دوره کاملاً خودداری کنید، یا یک نوشیدنی گرم بنوشید تا در حالی که صبورانه منتظر می مانید.

بلیزارد هشدار می‌دهد که نسخه بتای باز Diablo 4 «زمان‌های صف طولانی» خواهد داشت

علاوه بر مشکلات ظرفیت عمومی، بلیزارد همچنین به بازیکنان هشدار داده است که در صورت نیاز به رفع اشکال یا «تعدیل‌های زیرساختی» در آخر هفته بتای باز، انتظار حذف سرور را داشته باشند. اینها احتمالاً همه بازیکنان را بیرون می‌آورد و جریان بازی را مختل می‌کند – بنابراین برای این احتمال آماده باشید.

در حالی که عباراتی که توسط بلیزارد توضیح داده شده ممکن است برخی از بازیکنان را ناامید کند، آنها نتیجه طبیعی ساختار همیشه آنلاین Diablo 4 هستند. ایجاد یک سرور مستحکم و قابل اعتماد برای بازیکنان در سراسر جهان احتمالاً تمرکزی برای حرکت رو به جلو بلیزارد خواهد بود – اما برای دستیابی به این هدف، برخی از مشکلات دندانپزشکی باید برطرف شوند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن  

نسخه بتای باز فرصتی عالی برای ورود به یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال 2023 خواهد بود – اما به همان اندازه، بازیکنان برای دیدن همه چیزهایی که ماجراجویی ارائه می‌دهد به مقدار زیادی صبر نیاز دارند.

می‌توانید در GamesHub درباره نسخه بتای باز Diablo 4 اطلاعات بیشتری کسب کنید یا برای آخرین به‌روزرسانی‌ها در سرورهای گیم‌پلی و دسترسی زودهنگام به وبلاگ بلیزارد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =