بلاگ, بهترین ها

بررسی بهترین بازی ها از نظر game Informer در سال 2024

هر سال، کارشناسان Game Informer تعداد زیادی بازی را بررسی می‌کنند، اما تنها تعداد کمی از آنها بالاترین امتیاز را کسب می‌کنند. شما میتوانید امتیاز بازی هایی مه بیشترین امتیاز را کسب کرده اند ببینید، می‌دانیم که برخی افراد فقط به دنبال بهترین‌ها هستند، بنابراین ما نظرات برتر سال 2024 را در اینجا جمع‌آوری کرده‌ایم. چه در حال صحبت از بلاک‌باسترهای موردانتظار مانند Final Fantasy VII Rebirth و Like a Dragon: Infinite Wealth باشید یا از آثار شگفت‌انگیز مانند Helldivers 2 و Balatro، ما همه بازی‌های ضروری را که در سال 2024 بررسی کرده‌ایم پوشش می‌دهیم.

بررسی بهترین بازی ها از نظر game Informer در سال 2024

حتماً این صفحه را با دوستان خود اشتراک گذاری کنید و مرتباً آن را بررسی کنید، زیرا ما به به روز رسانی این صفحه ادامه می دهیم، و همچنینی دوستانتان از این بازی ها استفاده لازم را انجام بدهند.

امتیاز 9.5

یازی Prince of Persia: The Lost Crown

بررسی بهترین بازی ها از نظر game Informer در سال 2024

بازی فوق‌العاده مترویدوانیا یوبی‌سافت مون‌پلیه، شاهزاده ایرانی: تاج گمشده، که در ماه ژانویه بر روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر شد، همچنان به عنوان یکی از بهترین نقدهای سال آن‌ها از Game Informer مورد تحسین قرار می‌گیرد. در حال حاضر، یوبی سافت با رونمایی از نقشه راه برای محتوای پس از عرضه، انگیزه دیگری برای بازدید مجدد از بازی در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی ps5

علاوه بر این، تمام محتوای جدید برنامه‌ریزی‌شده برای بازی در طول سال منتشر می‌شود و از این ماه با معرفی حالت‌های جدید Speedrun و Permadeath و همچنین لباس‌های تازه برای شخصیت Sargon آغاز می‌شود. در بهار، حالت Boss Rush اضافه خواهد شد که با لباس‌های بیشتری برای Sargon همراه است. در طول تابستان، به‌روزرسانی Divine Trials چالش‌های جدید مبارزه، پلتفرم و پازل را همراه با طلسم‌ها، لباس‌ها و موارد دیگر به ارمغان می‌آورد. قابل ذکر است که تمامی این محتوای اضافی به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

امتیاز 9

بازی Asgard’s Wrath 2

Asgard’s Wrath 2 در چشم انداز بازی های واقعیت مجازی متمایز است و به عنوان عنوان پرچمدار Meta Quest 3 عمل می کند. این دنباله یک تجربه غیر معمول را ارائه می دهد، به طرز ماهرانه ای اکشن، پازل های پیچیده و محیط های نیمه باز را با هم ترکیب می کند. با استفاده هوشمندانه از مکانیک های VR، بازی به طور مداوم بازیکنان را حتی پس از ده ها ساعت گیم پلی شگفت زده می کند. Asgard’s Wrath 2 یک تجربه VR جذاب است که از بین بردن آن دشوار است، اگرچه عمر باتری Quest 3 اغلب مستلزم استراحت است. در حالی که بازی با قدرت شروع می شود، در طول مسیر با موانعی روبرو می شود.

از جایی که بازی اول متوقف شد، Asgard’s Wrath 2 عواقب فرار لوکی را دنبال می کند، و بازیکنان وظیفه دارند خدای شیطان را ردیابی کنند. این بار، سفر در پهنه های شنی وسیع مصر اتفاق می افتد، جایی که بازیکنان با خدایان دیگری روبرو می شوند که مایل به کمک در جستجو هستند.

این بازی دنیایی عظیم را ارائه می‌کند که برای اکتشاف آماده است، و وقتی بازیکنان در مقیاس بزرگ بازی Sanzaru بازی می‌کنند، حس هیبت را القا می‌کند. علاوه بر این، استعداد بصری بازی، که صرفاً توسط هدست مستقل Quest 3 تامین می‌شود، از نقطه نظر فنی همچنان چشمگیر باقی می‌ماند، زیرا بازیکنان مناظر زیبای این اکشن RPG طولانی را طی می‌کنند.

بازی Helldivers 2

بازی Helldivers 2

Helldivers 2 در دنیایی طنزآمیز و آینده نگر می گذرد که در آن بشریت توسط “دموکراسی مدیریت شده” Super Earth اداره می شود. بازیکنان نقش Helldivers، سربازان نخبه اما قابل مصرف را بر عهده می گیرند که می جنگند و جان خود را فدا می کنند تا از بقیه بشریت در برابر جناح های مختلف دشمن محافظت کنند. برخلاف نسخه قبلی خود که یک تیراندازی ایزومتریک از بالا به پایین بود، Helldivers 2 یک تیراندازی تاکتیکی است که از منظر سوم شخص ارائه شده است. این ماموریت ها بر گیم پلی مشارکتی تأکید دارند و حداکثر چهار بازیکن تشویق می شوند تا اقدامات و تاکتیک های خود را برای از بین بردن دشمنان و تکمیل اهداف هماهنگ کنند. Helldivers 2 دارای چندین ویژگی از بازی اول است، از جمله آتش دوستانه دائمی و ویژگی به نام استراتژمز، که ابزارها و توانایی‌های خاصی را برای کمک به تیم احضار می‌کند.

امتیاز 8.75

بازی Persona 3 Reload

Persona 3 Reload (P3R یا P3RE) یک بازی ویدئویی نقش آفرینی است که توسط Atlus منتشر شده است که آن را با همکاری P-Studio توسعه داده است. این یک بازسازی مدرن از بازی اصلی Persona 3 است.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

در Persona 3 Reload، بازیکنان با رویدادهای داستانی روبرو می شوند که ساعات بعد از مدرسه و عصر آنها را بین عملیات ماه کامل اشغال می کند. در اواخر ماه مه، بازی بازیکنان را موظف می‌کند تا درباره شایعه Ghost Story در دبیرستان Gekkoukan تحقیق کنند. این تحقیق شامل مکالمه با شخصیت‌های غیرقابل بازی تصادفی (NPC) در دبیرستان است، اگرچه اجباری نیست، زیرا بازیکنان در نهایت به طور خودکار حقیقت را کشف می‌کنند. با این حال، اگر بازیکنان تصمیم بگیرند تحقیقات جمع‌آوری کنند و به سؤالات یوکاری در مورد شایعات ارواح به درستی پاسخ دهند، پاداش متوسطی دریافت خواهند کرد.

این بازی به طور رسمی در ژوئن 2023 معرفی شد و متعاقباً در 2 فوریه 2024 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X/S و مایکروسافت ویندوز از طریق استیم و فروشگاه مایکروسافت منتشر شد. علاوه بر این، از زمان راه اندازی به عنوان بخشی از سرویس اشتراک Xbox Game Pass مایکروسافت در دسترس است.

امتیاز 8.5

بازی Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy

به عنوان یکی از طرفداران سه گانه Phoenix Wright: Ace Attorney و The Great Ace Attorney Chronicles که توسط CAPCOM ساخته شده است، این بازی های تک نفره و داستان محور حول بررسی قتل ها برای دفاع از مشتریان در دادگاه و اثبات بی گناهی آنها می چرخند. بازیکنان با استفاده از شواهد جمع‌آوری‌شده برای به چالش کشیدن شهادت‌های شهود و تبرئه مشتریان خود، با دادستان‌های قدرتمند مقابله می‌کنند.

داستان فیلم Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy شامل سه بازی است: Apollo Justice: Ace Attorney، Phoenix Wright: Ace Attorney Dual Destinies، و Phoenix Wright: Ace Attorney Spirit of Justice، به دنبال یکی از جدیدترین اعضای تیم رایت، Apollo Justice. این بازی‌ها آپولو را معرفی می‌کنند که در دورانی که به عنوان عصر تاریک قانون توصیف می‌شود، فرمانروایی می‌کند.

در این بازی‌ها، بازیکنان وارد نقش آپولو می‌شوند، پرونده‌ها را بررسی می‌کنند، شواهد جمع‌آوری می‌کنند و یافته‌های خود را در دادگاه ارائه می‌کنند تا از مشتریان دفاع کنند و حقیقت پشت جنایات ادعایی را کشف کنند.

بازی Final Fantasy VII Rebirth

بازی Final Fantasy VII Rebirth

Final Fantasy VII Rebirth که به تازگی منتشر شده است به عنوان دومین قسمت از بازخوانی مدرن کلاسیک 1997، Final Fantasy VII است. Rebirth بخش میانی بازی اصلی را به یک تجربه جدید 80 ساعته گسترش می‌دهد. این به عنوان یک پیروزی و یک مدرن سازی متفکرانه است که به طرز ماهرانه ای نسخه اصلی را دوباره تصور می کند و در عین حال معیاری را برای بازسازی بازی های ویدیویی تعیین می کند. با این حال، همچنین نشان می دهد که Final Fantasy VII شاید تنها بازی باشد که واقعاً چنین بازسازی گسترده ای را تضمین می کند.

هیچ بازی کلاسیک دیگری مانند فاینال فانتزی VII چنین پیرو اختصاصی را فرمان نمی‌دهد یا حاوی لحظه‌ای منحصر به فرد و بدنام است که دهه‌ها گفتمان پرشور را برانگیخته است. اسپویلر بازی 24 ساله: در اواسط راه، شخصیت محبوب و شیک Aerith به طور ناگهانی و برای همیشه توسط شرور بازی کشته می شود.

پیشنهاد خرید: خرید بازی fc24

مرگ Aerith دنیای بازی‌ها را تا حد زیادی تکان داد و سایر ویژگی‌های پیشگامانه FFVII را تحت الشعاع قرار داد – بازیگرانی نمادین از شخصیت‌های اصلی در طرحی که به طور یکپارچه بین بسیار جدی و کمیک پوچ، ترکیبی موفق از داستان‌های پس‌زمینه غم‌انگیز و مینی‌گیم‌های مسخره جابه‌جا می‌شود. همه این‌ها با پیشرفته‌ترین گرافیک‌های زمان خود ارائه شدند و مجموعه افسانه‌ای Final Fantasy را از جن‌های دوبعدی مسطح به چند ضلعی‌های سه بعدی پویا آوردند.

بازی Like A Dragon: Infinite Wealth

کازوما کیریو، یک گانگستر افسانه‌ای سابق در دنیای اموات ژاپن، جلوی مکان‌های دیدنی مختلفی مانند پل، کافه، کلوپ شبانه یا ساختمان اداری، ناگهان مملو از خاطرات روزهای گذشته می‌شود. درخشش عشق های از دست رفته، رقبای قدیمی و دوستان گذشته او در مقابل چشمانش پخش می شود. او خاطرات دعواهای بدون بند انگشت با دشمنان یا برخوردهای مسالمت آمیزتر با ساکنان عجیب و غریب منطقه توکیو را که سال ها او را خانه می نامید، به یاد می آورد. تقریباً هر منظره آشنا به نظر می رسد که باعث یادآوری دیگری شود. کازوما کیریو در حال پیر شدن است، بیمار شده است و در سال های آخر عمرش به طرز عجیبی هوس کرده است.

کیریو پس از بازی در هفت بازی اصلی (و چندین اسپین آف) در دو دهه گذشته، مستحق یک مهلت است. با این حال، آخرین ورودی از مجموعه طولانی مدت، مانند یک اژدها: ثروت بی نهایت، او را می بیند که یک بار دیگر برای اصلاح بی عدالتی هایی که گوشه ای از جهان او را گرفته اند، استخدام شده است. از طریق یک طرح معمولی پیچیده که به طور خلاصه شامل سرویس‌های اطلاعاتی ژاپن، یک فرقه هاوایی و جستجوی یک مادر گمشده، کیریو می‌بیند که در کنار ایچیبان کاسوگا، قهرمان داستان مانند یک اژدها برای خنثی کردن توطئه‌ای کار می‌کند که او را از پناهگاه‌های آشنایش در یوکوهاما می‌برد. و توکیو به هونولولو، هاوایی، و دوباره بازگشت.

بازی WWE 2K24

WWE 2K24 که اکنون در تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است، به عنوان بهترین ورودی که این فرنچایز در مدتی طولانی تولید کرده است، مورد تحسین گسترده قرار گرفته است. با پیشرفت‌هایی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم که در سراسر جهان اجرا شد، قدم گذاشتن در رینگ برای مقابله با سوپراستارهای معاصر و افسانه‌های کلاسیک هرگز لذت‌بخش‌تر از این نبوده است. پس از چندین سال پیشنهاد متوسط، طرفداران کشتی بالاخره یک بازی قطعی دارند که معتبرترین تجربه کشتی موجود در کنسول های نسل بعدی را ارائه می دهد.

با افزایش سرمایه گذاری در WWE واقعی، انتظار برای یک بازی کشتی کج جدید بیشتر از همیشه شده است. توسعه دهندگان 2K از طریق تعهد قوی به پیشرفت و تمایل به گوش دادن به جامعه، محصولی را ارائه کرده اند که برای بازیکنان هاردکور رضایت بخش و برای تازه واردان قابل دسترسی است. اگرچه پیشرفت‌های کلی بازی را بسیار لذت‌بخش‌تر کرده است، به‌ویژه یک حالت به عنوان جواهر WWE 2K24 برجسته است.

همه بازی هایی که در بالا ذکر شده را می توانید از یانگ سنتر خریداری بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + شانزده =