اخبار, بلاگ

Ghostwire: Tokyo در آوریل 2023 به Xbox Game Pass می‌پیوندد

Ghostwire: Tokyo در آوریل 2023 به Xbox Game Pass می‌پیوندد

Ghostwire: Tokyo به طور رسمی برای Xbox Series X/S و از طریق Xbox Game Pass در 12 آوریل 2023 عرضه می شود، زیرا پنجره انحصاری کنسول PS5 اصلی بازی بسته می شود. همزمان با این راه‌اندازی، به‌روزرسانی محتوای عمده‌ای را نیز در تمام پلتفرم‌ها دریافت می‌کند.

Ghostwire: Tokyo در آوریل 2023 به Xbox Game Pass می‌پیوندد

این افزودنی رایگان شامل مناطق جدیدی برای کاوش است، مانند یک مدرسه راهنمایی خالی از سکنه، صحنه های کوتاه داستانی طولانی، بهبود کیفیت زندگی، و یک حالت بازی سرکش جدید به نام «The Spider’s Thread». این حالت جدا از حالت اصلی بازی است و بازیکنان را روی یک دستکش شرور 30 مرحله ای شامل حدود 130 سطح منحصر به فرد با هدف نهایی از بین بردن چالش ها، شکست دادن دشمنان و کسب ارتقاء برای قوی تر شدن می فرستد.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی ps5

در همین حال، بازی اصلی همچنین میزبان دشمنان جدید و قدرتمندتری خواهد بود، از جمله یک جانور نامرئی «Silent Gaze» و یک چهره گریزان‌تر که تنها به عنوان «Retribution» شناخته می‌شود. برای مبارزه با این افراد تازه وارد، شخصیت اصلی بازی آکیتو می‌تواند مهارت‌های جدیدی از جمله Charge Rush، Quick Dodge و Counter-Attack را باز کند.

به گفته توسعه دهنده Tango Gameworks، اینها تنها چیزهای جدیدی نیستند که در به روز رسانی The Spider’s Thread وارد می شوند – اما احتمالاً موارد بیشتری به عنوان یک پیشنهاد وسوسه انگیز برای بازیکنان بازگشته و جدید، نزدیک به راه اندازی آشکار می شوند.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

با توجه به اینکه Ghostwire: Tokyo اکنون بر روی پلتفرم‌های جدید عرضه می‌شود، این احتمال وجود دارد که این بازی مخاطبان جدیدی پیدا کند. این فرصتی عالی برای تانگو است تا بازیکنان را وسوسه کند و راه‌های جدیدی برای کشف بازی‌ای که در زمان عرضه نقدهای بی‌نظیر دریافت کرده است، ارائه دهد. این امیدواری وجود دارد که اصلاحات و تغییرات کیفیت زندگی در بازی، ماجراجویی کلی را بهبود بخشد.

Ghostwire: Tokyo برای Xbox Series X/S در 12 آوریل 2023 عرضه می‌شود. به طور همزمان روی Xbox Game Pass برای Xbox Series X/S و Windows PC، در کنار به‌روزرسانی Spider’s Thread که در همان تاریخ برای همه پلتفرم‌ها عرضه می‌شود، عرضه می‌شود.

داستان بازی Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo یک بازی اکشن ماجراجویی است که توسط Tango Gameworks توسعه یافته و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. داستان بازی در نسخه معاصر توکیو روایت می‌شود و شخصیتی را دنبال می‌کند که در تلاش است تا راز ناپدید شدن ناگهانی جمعیت شهر را کشف کند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

بازیکنان هنگام کشف دنیای باز بازی با طیف وسیعی از دشمنان ماوراء طبیعی روبرو خواهند شد. مبارزه بر روی استفاده از توانایی های مختلف ماوراء الطبیعه برای شکست دادن دشمنان و پیشرفت در طول داستان متمرکز است.

این بازی برای پلی استیشن 5 و مایکروسافت ویندوز در حال ساخت است و قرار است در سال 2022 منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 8 =