بلاگ, نقد و بررسی

نقد و بررسی King of Seas: Arrgh You Ready To Sail

نقد و بررسی King of Seas

نقد و بررسی King of Seas یک بازی ماجراجویی RPG دزدان دریایی باز است که هدف آن غارت، غارت و مهمتر از همه سرگرم کردن است. کشتی خود را هر طور که می خواهید بسازید، ماموریت های جانبی را انجام ندهید یا انجام ندهید، و به طور کلی هر طور که می خواهید حرکت کنید. مطمئناً چند ناامیدی در اینجا و آنجا به سراغ شما می آید، اما بخشیدن آنها آسان است.

قایق سواری کن و به عقب نگاه نکن! King of Seas ممکن است بازی دزدان دریایی باشد یا نباشد. اما، بیشتر به این دلیل است که هر بازی دزدان دریایی ارزش امتحان کردن را دارد، و آنها به طور باورنکردنی با یکدیگر متفاوت هستند. هیچ گروهی از وحشی ها و جنایتکاران به اندازه دزدان دریایی رمانتیک، کاریکاتور شده و حتی خانواده دوست نبوده است. King of Seas که توسط 3DClouds توسعه یافته و توسط Team17 منتشر شده است (که برخی از بازی های مورد علاقه من را نیز منتشر کرده است) رویکرد استاندارد تری دارد. این بررسی King of Seas نگاهی خواهد داشت به آنچه که یک بازی دزدان دریایی دیگر ارزش کشف را دارد. بنابراین، اکنون با نشاط قدم بردارید. وقت آن است که پادشاه همه دزدان دریایی باشید.

پیشنهاد خرید: خرید PS5 

نقد و بررسی King of Seas چیست؟

خوشبختانه، پادشاه دریاها به راحتی قابل توصیف است. یک ماجراجویی دزدان دریایی RPG اکشن-ماجراجویی در جهان باز که در آن دریاهای فانتزی تولید شده توسط رویه را کشف می کنید. اینکه آیا از خط داستانی اصلی جستجو محور پیروی می کنید یا بدون بادبان به شما بستگی دارد – گیم پلی بازی ثابت می ماند. با دزدان دریایی دیگر مبارزه کنید، گنج های پنهان را کشف کنید، غارت کنید و راه خود را غارت کنید تا ریش سیاه بعدی شوید.

اما در پس همه اینها هنوز یک طرح حواس پرت و سرگرم کننده وجود دارد که اساساً داستان بلوغ یک شاهزاده / شاهزاده خانم تبعیدی است. تصاویر کارتونی نیز همین حس را دوچندان می کند. سرگرمی سبک دل یک موضوع در حال اجرا در King of Seas است، حتی در هنگام ارتکاب اعمال شنیع علیه افراد بی گناه.

نقد و بررسی King of Seas

یک کشتی در دریا

در طول 12 ساعتی که برای نوشتن این نقد King of Seas با بازی صرف کردم، چیزهای زیادی برای لذت بردن پیدا کردم. از صرفاً رومینگ آزاد در اطراف دریای آزاد گرفته تا بهینه سازی ساخت من، همیشه چیزی بود که می توانستم از آن قدردانی کنم.

این ما را به چیزی که فکر می‌کنم قوی‌ترین نقطه بازی است می‌رساند: King of Seas قابلیت پخش مجدد زیادی دارد. در حالی که کلمات کلیدی “جهان باز تولید شده رویه ای” قبلاً به زمان زیادی از بازی اشاره می کنند، در واقع این سیستم تصمیم گیری بود که کیک را می گیرد. در King of Seas، اقدامات شما تأثیر قابل توجهی بر وضعیت جهان و نحوه تعامل سایر موجودات در بازی با شما دارد. این یک سیستم جالب است که هر اجرا را کمی متفاوت می کند. قطعاً می‌توانم ببینم که چند ماه بعد برای اجرای آخر هفته‌ای دیگر از King of Seas برمی‌گردم.

اما چیز دیگری در مورد بازی وجود دارد. این فقط سرگرم کننده است! با در نظر گرفتن همه چیز، King of Seas با یک فلسفه سرگرم کننده طراحی شده است. در دریاهای آزاد، شما می توانید هر کاری انجام دهید. می‌توانید کشتی‌های سطح پایین را قلدری کنید، دزدان دریایی صلح‌آمیز را بازی کنید (می‌توانید، اما چرا؟)، یا سعی کنید از همان ابتدا با دشمنان مسخره‌ای مقابله کنید. دنیا صدف شماست! لذت هر کس از بازی ها متفاوت است و در King of Seas می توانید هر طور که می خواهید با جریمه های کم از بازی لذت ببرید.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت 100 دلاری پلی استیشن آمریکا

کورس برخورد در پیش است!

دلیل اینکه می‌بینم دارم دوباره به پادشاه دریاها می‌روم و فقط جریانم را تمدید نمی‌کنم، این است که ناامید هستم. حتی پس از چندین شب با بازی، چیزهایی وجود دارد که نمی توانم به آنها عادت کنم.

برای مثال مانند کنترل ها. بازی از شما می خواهد که با A و D هدایت کنید، 3 بادبان خود را (بیشتر شبیه چرخ دنده) با W و S کنترل کنید. سپس با کلیدهای جهت چپ و راست توپ شلیک کنید و با اعداد 1 تا 4 توانایی های ویژه را کنترل کنید. این تعداد کلیدهای بسیار بیشتر است. نسبت به گیم پلی ساده (بدیهی است که این بررسی King of Seas برای نسخه PC بدون گیم پد است). اکثر بازی‌های دارای گیم‌پلی مشابه، مقداری قدرت ناوبری با ماوس یا کلیدهای کمتری برای به خاطر سپردن به شما می‌دهند.

نقد و بررسی King of Seas

دیگر ناامیدی های کوچک عبارتند از فقدان یک نقشه کوچک. یک قطب نما تمام چیزی است که به دست می آورید. زمانی که شروع به حفظ کردن دنیای خود می کنید به آن عادت می کنید. اما یک آموزش طولانی با راهنمایی اندک دوچندان می شود تا کمترین لذت را از بازی به ساعت شروع حساس یا بیشتر تبدیل کند.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

سخن آخر درباره نقد و بررسی King of Seas: Arrgh You Ready To Sail

با وجود برخی جزر و مد در قالب مکانیک های مشکوک، King of Seas یک بازی کاملاً لذت بخش است. قابلیت پخش مجدد و گیم پلی بسیار رایگان این بازی را برای پرخوری یا در جلساتی به اندازه یکسان لذت بخش می کند. اگر به دنبال تجربه‌ای بدون حاشیه هستید که بتوانید به روش خودتان از آن لذت ببرید، King of Seas بازی مناسب شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =