اخبار, بلاگ

شرکت بازی های رمزنگاری Immutable 11 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند

شرکت بازی های رمزنگاری Immutable 11 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند

تغییر ناپذیر ، شرکت بازی Crypto Crypto استرالیا که برای بازی NFT Trading Game Gods Unchained شناخته شده است ، اعلام کرده است که با وجود کاهش شدید در اواسط سال 2022 ، 11 ٪ از کل نیروی کار خود را اخراج خواهد داد.

شرکت بازی های رمزنگاری Immutable 11 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند

در حالی که این شرکت در ماه ژوئن یک افزونگی 20 ستاره را انجام داد ، حدود 6 ٪ از نیروی کار خود را به خود اختصاص داد ، به نظر می رسد که این کافی نیست برای جلوگیری از فشارهای مالی و نیاز به حفظ جریان نقدی در میان فروپاشی بازار cryptocurrency. اکنون ، این شرکت در حال کاهش بیشتر است ، با افزونگی های گسترده اعلام شده در صبح چهارشنبه.

جیمز فرگوسن ، مدیر اجرایی و بنیانگذار تغییر ناپذیر ، در یادداشتی که توسط سیدنی صبح هرالد و سن دیده می شود ، اندازه تیم خود را تقریباً 11 درصد کاهش خواهیم داد. ‘این خبر دشوار است ، و من از همه ناتوانی های تحت تأثیر این تغییرات متاسفم. من به عنوان مدیرعامل ، من عمیقاً آگاه هستم که این حذف نقش ها به طور مستقیم بر زندگی بسیاری تأثیر می گذارد ، و من برای این اقدامات مالکیت کامل می گیرم. ”

پیشنهاد خرید: خرید PS5

بنا بر گزارش ها ، کارکنان متوجه خواهند شد که آیا آنها از طریق ایمیل از طریق ایمیل برکنار شده اند و جلسات یک به یک قرار است.

علاوه بر این برنامه های برنامه ریزی شده ، این شرکت همچنین در تلاش برای بازپس گیری ضررهای مالی ، در ساختار سازمانی خود تغییراتی ایجاد کرده است. این شامل برون سپاری برنامه ریزی شده از توسعه بازی های ویدیویی به شرکای متناوب است ، به طوری که تغییر ناپذیر می تواند بر تخصص ساختمان در فن آوری های Web3 و Cryptocurrency متمرکز شود. به گزارش SMH ، هزینه ها نیز به مناطق جدید “اصلی” منتقل می شود.

تغییر ناپذیر جدید ، Leaner همچنان به دنبال تسلط در فضای بازی Web3 خواهد بود ، با این امید که بتواند بر نوسانات بازار رمزنگاری غلبه کند و علاقه آهسته ای از پذیرندگان اولیه باشد.

“این اعتقاد من است که این انتخاب های سخت باعث تقویت موقعیت بلند مدت تغییر ناپذیر با محافظت از تحویل نقشه راه و اطمینان از رهبری دسته بندی ما می شود.” “ما در فرصتی قابل توجه که علیه آن اجرا می کنیم ، محکومیت بی بدیل داریم و می دانیم که هنوز نوآوری و تحول زیادی برای بازی های Web3 وجود ندارد.”

نکته قابل توجه ، این شرکت در یک دوره بودجه اولیه در سال 2022 که توسط Temasek به رهبری Temasek به رهبری Temasek به سر می برد ، 200 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد تا به شرکت در اهداف کلی رشد خود کمک کند. هنوز مشخص نیست که از این بودجه استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =