اخبار, بلاگ

Modern Warfare 3 تاکتیک اشتراک گذاری بازی را با CoD HQ مسدود می کند

Modern Warfare 3 تاکتیک اشتراک گذاری بازی را با CoD HQ مسدود می کند

خب، کریسمس خراب است، مردم. تمام آن والدینی که برای خانواده خود یک بازی Call of Duty را برای اشتراک‌گذاری خریده‌اند، قرار است در این فصل تعطیلات پر شوند یا مجبور شوند یک کیسه زغال سنگ را به جای آخرین عنوان انتخاب کنند.

خرید modern warfare 3

سال‌هاست که Call of Duty بین برادران، خواهران، دوستان و پدران و دختران زیر درخت کریسمس به اشتراک گذاشته شده است. اما دیگر نه، زیرا به نظر می رسد اشتراک گذاری بازی در سال جاری مسدود شده است. به نظر می رسد گنجاندن Modern Warfare 3 در Call of Duty HQ به اشتراک گذاری بازی متوقف شده است.

طرفداران MW3 ادعا می کنند که اشتراک گذاری بازی با روش های جدید DLC مسدود شده است

اشتراک‌گذاری بازی روشی است که در طول سال‌ها باعث صرفه‌جویی ثروت خانواده‌ها در بازی‌ها شده است، و اجازه می‌دهد تا یک عنوان روی دستگاه دوم تکرار شود. در صنعتی که بازی ها به سمت مرز 100 دلار می روند، این ویژگی کاملاً محبوب بوده است.

با این حال، Call of Duty اکنون تمام عناوین خود را زیر یک سقف (CoD HQ) منتقل کرده است و عملاً هر بازی سالانه را تبدیل به یک DLC کرده است.

اکنون، پس از بارگذاری اولیه Modern Warfare 3 Early Access، بازیکنان گزارش می دهند که این روش جدید DLC به این معنی است که دیگر نمی توانید بازی را به اشتراک بگذارید.

اکانت محبوب Call of Duty CharlieIntel در توییتر گزارش داد که “از هم اکنون، [اشتراک گذاری بازی MW3] کار نمی کند”.

آیا اشتراک گذاری بازی برای Modern Warfare 3 برطرف می شود؟

ما اطلاعاتی در مورد پشتیبانی از اشتراک گذاری بازی برای Modern Warfare 3 نداریم. در حال حاضر، کار نمی کند.

تعداد زیادی از بازیکنان به رسانه های اجتماعی مراجعه کرده اند تا ناامیدی خود را از این موضوع ابراز کنند، اما ممکن است خطایی وجود داشته باشد. اشاره شده است که دیابلو نیز قبل از انتشار کامل این مشکل را در اشتراک گذاری بازی داشت و پس از پایان دسترسی اولیه و راه اندازی کامل بازی، این مشکل برطرف شد.

با این حال، همراه با این واقعیت که هیچ تروفی پلاتینیوم پلی استیشن 5 برای Modern Warfare 3 وجود نخواهد داشت، زیرا یک DLC نمی تواند فهرست خاص خود را داشته باشد، این می تواند نشانه ای از زمانه باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =