آموزش, بازی ها, بلاگ

حقایقی که بازی Ni no Kuni II به شما نمی گوید

حقایقی که بازی Ni no Kuni II به شما نمی گوید
Ni no Kuni 2 یک بازی نسبتا خطی به نظر می رسد، اما به زودی در بازی گزینه های کافی برای کشف خواهید داشت. برخی چیزها به خوبی توضیح داده نشده اند و این راهنما در این مورد به شما کمک می کند.

حقایقی که بازی Ni no Kuni II به شما نمی گوید

1. چگونه یک سلاح را بخوانیم

درک نشانگرهای تجهیزات در ابتدا می تواند چالش برانگیز باشد. سلاح ها هم گرافیک شمشیری و هم ستاره ای دارند. نماد شمشیر بر قدرت حمله فیزیکی تاکید دارد. نماد ستاره نشان دهنده قدرت حمله جادویی است. زره دارای یک سپر و یک شش ضلعی است. سپر مخفف دفاع فیزیکی و شش ضلعی برای دفاع جادویی است.

هر سلاح دارای مدرک Charge Build نیز می باشد. هر چه بهتر باشد، سریعتر شارژ می شود. این در هنگام انجام حملات جادویی مفید است. هنگامی که “Zing Gauge” به 100٪ برسد، حملات جادویی تقویت شده و حتی در زمان های خاص کاملاً تغییر می کند.

هر سلاح یک نام رنگی دارد. این با کیفیت اسلحه مطابقت دارد که با نشان ستاره طلایی نشان داده می شود. هرچه کیفیت اسلحه یا آمور بالاتر باشد، تعداد آن بیشتر می شود و رنگ آن نیز افزایش می یابد. قسمت هایی با کیفیت بین 1 تا 5 با متن سفید و نشانی که کیفیت عددی را نشان می دهد نشان داده می شود. دنده آبی کیفیتی بین 6 تا 9 دارد. زره ها و سلاح هایی که متن قرمز دارند از نظر کیفیت بین 10 تا 14 قرار می گیرند. در نهایت، دنده با کیفیت 15 یا بالاتر به رنگ بنفش نمایش داده می شود. هیچ تفاوت مشخصی از نظر رتبه بندی وجود ندارد. به طور کلی، سلاح های با کیفیت بالاتر نیز آمار بهتری خواهند داشت. علاوه بر این، مهارت های سلاح و مهارت های زرهی زمانی قوی تر خواهد شد که کیفیت تجهیزات بالاتر باشد.

تخفیف ویژه: اکانت قانونی star wars jedi survivor

هر قطعه از تجهیزات نیز یک کسری در کنار نماد چکش دارد. این میزان بهبودهایی را که انجام داده‌اید مشخص می‌کند که حداکثر آن 10 است.

در نهایت، هر قطعه از تجهیزات دارای امتیاز ستاره است که حداکثر 5 است. این به سادگی نادر بودن را نشان می دهد. یافتن یک قطعه دنده پنج ستاره در جهان سخت تر است و برای ساخت در Evermore به منابع کمیاب تری نیاز دارد. یافتن یا ساخت یک آیتم 1 ستاره بسیار ساده تر است.

2. اعضای تیم را انتخاب کنید

در طول نبردها، هم تیمی های تحت کنترل هوش مصنوعی احتمالاً دچار مشکل خواهند شد. فقط این را قبول نکن در طول نبرد می توانید بین سه عضو سوئیچ کنید. برای جابه‌جایی بین کاراکترها، کافیست روی d-pad به بالا یا پایین فشار دهید.

3. exp به اندازه کافی برای همه وجود دارد

اگرچه در طول ماجراجویی خود اعضای تیم بیشتری به دست می آورید، تنها سه نفر می توانند در یک زمان در طول نبردها به رقابت بپردازند. این می تواند باعث مشکلاتی در توزیع Exp. نگران نباش! هر عضو تیمی که در نبرد شرکت نکند، همچنان Expe را از آن نبرد به دست می آورد.

4. پادشاهی بسیار مهم

وقتی ایوان و تیمش به پادشاهی اورمور رسیدند، کارهایی برای انجام دادن وجود دارد. ساختن این پادشاهی ممکن است مانند یک مینی گیم شکوهمند به نظر برسد، اما سیستم ها و ساختارهای Evermore از بقیه گیم پلی پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال، می توانید از طریق کارگاه Outfitters و Weapon سلاح بسازید و ارتقا دهید. مکان های دیگری مانند مزرعه ی سبز انواع مواد را در اختیار شما قرار می دهند. علاوه بر این، Higglery تنها راه برای ارتقای Higgledies است. ارتقاء پادشاهی خود از سطح 2 به سطح 3 به اعضای تیم امکان می دهد تا تجربه سریعتر را از جمله موارد دیگر کسب کنند. زمانی که صرف ساختن پادشاهی خود می کنید هرگز تلف نمی شود، پس فراموش نکنید که چقدر مهم است.

5. طلسم در سراسر جهان

پس از شروع به کار Evermore Spellworks را تا جایی که می توانید سریع بسازید. شما حملات و جادوهای قدرتمندتری را یاد خواهید گرفت که به شما کمک می کند زمین را کشف کنید. به عنوان مثال، صندوقچه های گنج بنفش که با آنها روبرو می شوید فقط با طلسم Spring Locks باز می شوند، که فقط می توانید از طریق ساختمان Spellworks پس از تراز کردن آن را یاد بگیرید.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

حتی طلسم های بیشتری وجود دارد که می تواند اشیاء تصادفی را در جهان باز نشان دهد. نمی دانید آن ارواح سبز شناور یعنی چه؟ در مورد طلسم Spirit Medium تحقیق کنید تا با آنها اینطور صحبت کنید. گاهی اوقات شما حتی چیزی از آنها دریافت می کنید. همچنین می توانید در مورد طلسم هایی تحقیق کنید که به شما امکان می دهد با حیوانات صحبت کنید و نبردهای Kingmaker را از نو انجام دهید. این یکی را از دست ندهید

6. ما مشترک Evermore شما را می خواهیم

ممکن است عجله داشته باشید، اما ماموریت های فرعی را از دست ندهید. وقتی کسی برای شما ماموریتی داشته باشد با علامت تعجب بالای سرش روی نقشه متوجه خواهید شد. بسیاری از این ماموریت های جانبی به شما یک جایزه و همچنین یک ساکن جدید برای Evermore می دهند. در طول ماموریت اصلی نیز به شما کمک خواهد کرد.

7. یک تلاش واکشی برای یک تلاش واکشی

اگر تا به حال در مورد آیتم خاصی برای تکمیل یک ماموریت جانبی نشنیده اید، نگران نباشید. ممکن است نتوانید آن را پیدا کنید تا زمانی که ماموریت جانبی دیگری را انجام دهید. امکانات خود را در Evermore بررسی کنید، اما اگر نمی توانید تجهیزات لازم را در آنجا پیدا کنید، فقط به ماجراجویی خود ادامه دهید. سپس به طور خودکار با شی روبرو می شوید.

8. رفع سریع

Swift Solutions شعبه‌ای است که به راحتی می‌توان آن را از دست داد و پس از رسیدن به Hydropolis در هر شهر بزرگ Ni No Kuni 2 یافت می‌شود. در اینجا می توانید مشاغل مختلفی را به عهده بگیرید. معمولاً اینها بسیار ساده هستند و شما با آنها توکن هایی دریافت می کنید که فقط در Swift Solutions می توانید از آنها استفاده کنید. این توکن‌ها را می‌توان با آیتم‌های بسیار سخت در دنیای باز مبادله کرد و حتی ماموریت‌هایی را باز کرد که به شما امکان می‌دهد ساکنان را برای پادشاهی Evermore استخدام کنید.

9. هیولاهای آلوده

پس از فصل 2، تیم شما با هیولاهای آلوده در جهان باز روبرو خواهد شد. از بین بردن این هیولاها بسیار دشوار است، اما پاداش آن بسیار جالب است. شما نه تنها اقلام، تجهیزات و گیلدرها را دریافت می کنید، بلکه مقدار خوبی Exp. این هیولاها با یک حلقه بزرگ بنفش نشان داده می شوند و هر زمان که بخواهید می توانید با آنها مبارزه کنید. گاهی اوقات وقتی برای اولین بار آنها را می بینید خیلی قوی هستند، اما ناامید نشوید. از طریق بخش هیولاهای آلوده کتابخانه مراقب آنها باشید و زمانی که قوی تر شدید برگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =