اخبار, بلاگ

بازی‌های PlayStation Plus Essential آگوست 2023 لو رفت

بازی‌های PlayStation Plus Essential آگوست 2023

بازی‌های PlayStation Plus Essential آگوست 2023 عبارت است از : PGA Tour 2k23 ، Dreams ، Deaths Door که در پایین تماما اشاره خواهیم کرد.

سونی به طور رسمی بازی‌های PlayStation Plus Essential خود را برای آگوست 2023 معرفی کرده است. در حالی که انتخاب تا حدودی محدود است، شامل چند عنوان است که مطمئناً طرفدارانی را که از ژانرهای خاص لذت می‌برند هیجان زده خواهند کرد. مجموعه فعلی طیف متنوعی از بازی‌ها را ارائه می‌کند که مخاطبان گسترده‌ای را تامین می‌کند

بیشتر ببینید: خرید پلاس

بازی‌های PlayStation Plus Essential آگوست 2023

اگر منتظر شنیدن این لیست بوده اید، سونی به تازگی آنها را به طور رسمی معرفی کرده است.

بازی های ماه آگوست پلی استیشن اسنشیال

  • PGA Tour 2k23 (PS4/PS5)
  • Deaths Door (PS4/PS5)
  • Dreams (PS4)

Dreams قطعاً یکی از تحسین‌شده‌ترین بازی‌های PS4 Media Molecules است که سطوح متعدد طراحی شده توسط کاربر را به نمایش می‌گذارد. Death’s Door همچنین به عنوان یک بازی خزنده در سیاهچال استثنایی است که برای طرفدارانش جذاب است.

برای گلف بازان مشتاقی که در خانه بازی می کنند، PGA Tour 2K23 چندین ویژگی جدید هیجان انگیز را معرفی می کند. به طور خاص، دارندگان PS5 بازی حتی چیزهای بیشتری برای لذت بردن خواهند داشت، زیرا عنوان شامل محتوای اضافی متناسب با کنسول آنها است.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

بار دیگر، تنوع خوبی در اینجا برای هر گیمر وجود دارد.

این بازی ها از اول آگوست 2023 برای دارندگان PS4 و PS5 در دسترس خواهند بود و اگر هنوز عناوین جولای را که اتفاقاً همگی عالی هستند ادعا نکرده اید، باید فوراً این کار را انجام دهید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 5 =