بلاگ

PS5 به زودی به شما امکان می دهد بازی های PS5 را روی کنسول استریم کنید

PS5 به زودی به شما امکان می دهد بازی های PS5 را روی کنسول استریم کنید

PS5 به زودی به شما امکان می دهد بازی های PS5 را روی کنسول استریم کنید !! این خبری است شاید در آینده همه را خوشحال کند!!!

طبق گزارش جدید تام هندرسون در مورد Insider-Gaming، به نظر می‌رسد یکی از به‌روزرسانی‌های شاخص جدیدی که قرار است در ماه مارس منتشر شود، ادغام موردانتظار Discord-PlayStation را که از سال گذشته به طور مداوم مورد انتقاد قرار می‌گرفت، به ارمغان خواهد آورد، اما همچنین وجود خواهد داشت. یکی دیگر از ویژگی های مهمی است که برای طرفداران سورپرایز خوشایند و نه چندان خوشایند خواهد بود – امکان پخش جریانی بازی های PS5.

در فضای ذخیره سازی صرفه جویی کنید و بازی های PS5 را با stream پخش کنید

PS5 به زودی به شما امکان می دهد بازی های PS5 را روی کنسول استریم کنید

مشابه پیشنهاد xCloud مایکروسافت، تام هندرسون گزارش داده است که به‌روزرسانی 7.00 آینده یک ویژگی جدید باشکوه را ارائه می‌کند که روش بازی کردن روی کنسول را تغییر می‌دهد. امکان اجرای بازی های PS5 بر روی فضای ابری در PS5 به شما این امکان را می دهد که بدون نصب آن به سرعت وارد بازی شوید. با این حال، مشابه xCloud، گفته می‌شود که این یک ویژگی paywalled است که انحصاری برای پلی‌استیشن پلاس پریمیوم خواهد بود.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5

تام همچنین گفته است که آزمایش بتا برای هر دو ویژگی در ژانویه آغاز می‌شود و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت، پس از آن باید منتظر بمانیم تا به‌روزرسانی رسمی میان‌افزار منتشر شود تا تمام ویژگی‌های برجسته‌شده در گزارش تام را تجربه کنیم. .

در حالی که می‌توانید بدون نصب به عنوان یک رویا به عناوین PS5 بپرید، کنجکاو خواهد بود که ببینیم آیا این ادغام منحصر به عناوین شخص اول خواهد بود یا اینکه مانند xCloud به عناوین دیگر نیز اجازه می‌دهد؟ در حال حاضر تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که منتظر بمانیم و ببینیم آینده پلی استیشن چه خواهد شد.

پیشنهاد خرید: خرید PS5

در حالی که جزئیات بیشتر هنوز کمیاب است، ما می خواهیم نظر شما را در مورد ویژگی آینده بدانیم. آیا از دیدن آن در عمل هیجان زده هستید؟ و آیا این شما را ترغیب می‌کند که به بازی PlayStation Plus Premium بپرید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 13 =