آموزش, بازی ها, بلاگ

Rise of the Ronin | زنده ماندن در بازی با این 9 نکته

Rise of the Ronin | زنده ماندن در بازی با این 9 نکته

در جست‌وجوی خود در Rise of the Ronin، با یک دست چالش روبرو خواهید شد – از نوع سیاسی، و معمولاً از نوع شمشیردار. برای اینکه بتوانید در مسیر خود مبارزه کنید، باید خود را با مجموعه ای از روش ها آشنا کنید و عمیقاً در دنیای Rise of the Ronin غوطه ور شوید.

خرید اکانت قانونی rise of the ronin

Rise of the Ronin | زنده ماندن در بازی با این 9 نکته

این کار می‌تواند نسبتاً دشوار باشد، زیرا بازی مملو از سیستم‌های گیم‌پلی منحصربه‌فرد، کلکسیون‌های پیچیده، تجهیزات قابل ارتقا و سایر ویژگی‌های عجیب و غریب است. در Rise of the Ronin همه چیز به خوبی بیان نشده است، و این بدان معناست که شما واقعاً باید به کاری که انجام می‌دهید و پیامدهای اعمالتان توجه کنید.

1. خرید اسب

در Rise of the Ronin، می‌توانید روزهای خود را با پای پیاده در سراسر جهان سپری کنید – یا می‌توانید یک اسب بخرید. در طول بازی من، این واقعیت در ابتدا مشخص نبود، بنابراین من زمان زیادی را صرف سرگردانی کردم، قبل از اینکه متوجه شدم شما می توانید فقط از یک اصطبل دیدن کنید و اسب خود را برای سفر بخرید.

در حالی که اسب‌ها به ارز خاصی نیاز دارند که با تکمیل کوئست‌ها به دست می‌آیند، پس از شروع داستان اصلی Rise of the Ronin، می‌توانید به سرعت یکی از آن‌ها را بخرید. برای خرید یک اسب به بیرون بروید، سوت فرمان آن را روی چرخ اقدام سریع خود تنظیم کنید، و قرار است به دور و بر سفر کنید.

2. برای بازیابی Healing Elixir و واریز XP، بنرها را مرتب لمس کنید

بسته به میزان سختی خود، احتمالاً به Healing Elixirs برای پایدار نگه داشتن سلامت خود در نبردها متکی خواهید بود. اگر مدتی است به بنری دست نزده اید، به احتمال زیاد عرضه شما رو به اتمام است. برای رفع این مشکل، مطمئن شوید که در سفرهای خود مرتباً بنرها را لمس می کنید. این ها در سراسر نقشه پر شده اند و به شما امکان می دهند اکسیر شفابخش خود را دوباره ذخیره کنید.

پیشنهاد خرید: خرید بازی fc24

به عنوان یک مزیت اضافی، لمس یک بنر همچنین XP شما را ذخیره می کند و تجربه شما را به امتیازات مهارت تبدیل می کند که می تواند نقاط قوت و توانایی های جدید را باز کند.

3. هر جا که ممکن است اکسیر بسازید

توصیه کوچک اما محکمی که برای Rise of the Ronin به آن نیاز دارید این است: هر چند وقت یک بار که می توانید فروشنده یا داروساز پیدا کنید، اکسیر شفابخش را تهیه کنید. شما همیشه در نبرد به اکسیر شفابخش نیاز خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که در حال دویدن در سراسر جهان مواد تشکیل دهنده (بیشتر گیاهان) را جمع آوری می کنید، و سپس از ذخیره خود برای تولید موجودی اضافی استفاده کنید. وقتی صحبت از داغ نبرد به میان می آید، این انتخاب را دوست خواهید داشت.

4. روابط با متحدان را بهبود بخشید – اما عاقلانه انتخاب کنید

Rise of the Ronin مسیری را با انتخاب‌های مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد که درگیری کلی بازی بین نیروهای شوگونات (طرفدار دولت) و ضد شوگونات است. متحدانی که در طول مسیر ملاقات می کنید در هر یک از این جناح ها قرار می گیرند، اگرچه آنها وفاداری خود را تغییر می دهند و وفاداری های جدیدی را در طول داستان نشان می دهند.

شما باید زودتر با انجام ماموریت‌های موضوعی، گروهی را که می‌خواهید حمایت کنید، انتخاب کنید. در روش مرتبط، شما همچنین باید انتخاب کنید که با کدام متحدین، بسته به اتحاد آنها، روابط قوی برقرار کنید.

اگر زود انتخاب کنید، این به شما این امکان را می دهد که پیوندهای خود را بهتر بسازید و برای باز کردن پاداش های دوستی هر شخصیت تلاش کنید. همچنین مسیر شما را از طریق Rise of the Ronin شکل خواهد داد. (به عنوان یک نکته، باید در سفر خود برای خیانت نیز آماده باشید.)

5. شکست دادن کلاسترهای دشمن نظم عمومی سریعترین راه برای ارتقاء سطح است

در بین ماموریت‌های Rise of the Ronin، این شانس را خواهید داشت که نقشه ژاپن را هر طور که دوست دارید کاوش کنید. در این نقشه حواس‌پرتی‌های زیادی وجود دارد – از جمله گربه‌های بامزه برای حیوان خانگی – اما اگر به دنبال شکستن داستان اصلی و تقویت سریع مهارت‌های جنگی خود هستید، بهترین فعالیت‌هایی که باید انجام دهید، ماموریت‌های نظم عمومی هستند.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی ps5

اینها به صورت نقاط قرمز روی نقشه نشان داده می شوند. در اصل، آنها کوئست‌های کوچکی هستند که در آن شما با جدا کردن آرام هر دشمن، یکی یکی، اردوگاه‌های دشمن را پاکسازی می‌کنید. از مخفی کاری استفاده کنید و ممکن است بتوانید یک کمپ کامل را بدون شروع یک نبرد بزرگ پاکسازی کنید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که وارد شوید، همه اسلحه ها شعله ور هستند، و مسیری را از این طریق تراش دهید. هنگامی که یک ماموریت سفارش عمومی را به پایان رساندید، دسته ای از XP به دست خواهید آورد و فعالیت های جدید را در منطقه شهر مجاور باز خواهید کرد.

6. اغلب وسایل جدید موجودی خود را بررسی کنید

همانطور که ماموریت‌های جدید را در Rise of the Ronin کامل می‌کنید، تجهیزات تصادفی زیادی را جمع‌آوری می‌کنید، که بیشتر آنها با یک فلش سبز یا قرمز روی صفحه ظاهر می‌شوند تا نشان دهند که قدرت کمتر یا قوی‌تر از دنده فعلی شما هستند. اول، باید توجه داشته باشید که چرخ دنده پیکان سبز ظاهر می شود، حتی اگر زشت باشد.

تعویض مداوم تجهیزات به شما تأثیری آسان و فوری در میدان جنگ می دهد و به شما امکان می دهد حملات و دفاع خود را به راحتی بهبود بخشید. در بین ماموریت ها، همیشه باید تجهیزات و سلاح های خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از بهترین ابزار ممکن استفاده می کنید. هر سلاح و تجهیزات کم‌قدرت‌تری را می‌توان برای سکه فروخت، و سپس این سکه‌ها را می‌توان مجدداً برای تجهیزات بهتر یا منابع بهتر سرمایه‌گذاری کرد.

در زمان من با Rise of the Ronin، من هرگز واقعاً نیازی به خرید تجهیزات نداشتم، زیرا همیشه برای برخوردها نسبتاً معمولی بودم. گفتنی است، اگر مشکل دارید، پول خود را پس انداز کنید تا وضعیت تجهیزات خود را بهبود ببخشید.

7. ابتدا روی توانایی های قدرت تمرکز کنید

در Rise of the Ronin می‌توانید مهارت‌های خود را در چهار دسته تقویت کنید: قدرت، مهارت، جذابیت و هوش. شما می توانید هر چیزی را که دوست دارید برای سرمایه گذاری در امتیاز مهارت انتخاب کنید، اما ترجیح و توصیه شخصی من این است که امتیازها را به درخت مهارت Strength اختصاص دهید. این درخت شامل انواع مهارت‌های مفیدی است که قدرت شما را در نبرد بهبود می‌بخشد و به شما امکان می‌دهد حملات را تقویت کنید و آسیب‌های مهم‌تری به ضربه اضافه کنید.

برخی از مهارت‌های مبتنی بر مخفی کاری (مانند توانایی کشتن دشمنان مخفیانه با قلاب گیر) در سایر بخش‌های درخت مهارت وجود دارد – اما باید با Strength شروع کنید تا مطمئن شوید که نبردها به آرامی شروع می‌شوند.

8. در زیارتگاه ها برای ایجاد امتیاز مهارت دعا کنید

اگر می‌خواهید مهارت‌های خود را با سرعت بالا ببرید، یک راه آسان برای جمع‌آوری امتیاز مهارت، یافتن عبادتگاه‌ها در جهان باز و دعا کردن برای آنهاست. هر بار که در حرم دعا می‌کنید، یک امتیاز مهارت جدید جمع‌آوری می‌کنید که می‌توان از آن برای باز کردن قفل توانایی‌ها استفاده کرد.

برای مهارت‌های خاص، باید امتیازات قدرت، مهارت، جذابیت و هوش اضافی (که در نبرد کسب می‌کنید) جمع‌آوری کنید، اما کسب امتیاز مهارت پایه با سرعت از طریق Shrines پیشرفت شما را افزایش می‌دهد.

9. در نبرد غلت بزنید

در مورد بازی اصلی Rise of the Ronin – نبردهای قدرتمند آن – بهترین توصیه ما این است که بازی کنید. مانند بازی های دیگر در ژانر به اصطلاح «روح مانند»، مبارزه Rise of the Ronin بر مطالعه دقیق و پایبندی به چرخه های انیمیشن دشمن متکی است. شما باید نوسان حریف، موضع او را تجزیه و تحلیل کنید و سپس با دقت وارد نبرد شوید. برای جلوگیری از حملات دشمن، تنها راه این است که غلت بزنید، غلت بزنید و به غلت زدن ادامه دهید.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

این همچنین برای زمانی که نیاز به بهبودی دارید صدق می کند. گاهی اوقات در نبرد، با حمله دشمن مبهوت می شوید، به این معنی که نمی توانید شمشیر خود را بچرخانید. هنگامی که به این شکل گیر کردید، دور از دسترس دشمن غلت بزنید و سپس برای به دست آوردن قدرت خود وقت بگذارید (و در صورت نیاز آن را درمان کنید). این مکث ها بخشی طبیعی از نبرد هستند و برای اطمینان از زنده ماندن در طولانی مدت، باید ریتم آنها و زمان اجرای آنها را یاد بگیرید.

Rise of the Ronin اکنون به‌طور انحصاری برای پلی‌استیشن 5 منتشر شده است. این راهنما با کد ارائه‌شده توسط ناشر بازی، Sony Interactive Entertainment، ایجاد شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =