اخبار, بلاگ

Star Wars Jedi: Survivor :EA Bringing را به PS4 و Xbox One می آورد

Star Wars Jedi: Survivor :EA Bringing را به PS4 و Xbox One می آورد

EA اوایل امروز تماس خود را داشت و در این تماس همچنین اعلامیه تکان دهنده ای را از آوردن Star Wars Jedi: Survivor، یکی از مورد انتظارترین عناوین سال که به طور انحصاری برای PS5، Xbox Series X|S و PC منتشر شد، به اشتراک گذاشت. با این حال، بازی همچنان با مشکلاتی در تمامی پلتفرم های بالا دست و پنجه نرم می کند و خبر آمدن این عنوان برای کنسول ضعیف تری طرفداران را نگران کرده است.

Star Wars Jedi: Survivor On Weaker Hardware

بر کسی پوشیده نیست که PS4 و Xbox One هر سال قدیمی می شوند و توسعه بازی های مدرن برای آنها یک چالش مهم است. با این حال، در یک تصمیم عجیب که اوایل امروز اعلام شد، EA به دنبال انتقال Star Wars Jedi: Survivor به کنسول‌های PS4 و Xbox One است زیرا طبق گفته ناشر، توسعه در مراحل اولیه است.

در توییتی توسط Benji-Sales، آنها این اعلامیه را تایید کردند و بسیاری از طرفداران واقعاً نگران کیفیت پورت هستند.

 Star Wars Jedi: Survivor :EA Bringing را به PS4 و Xbox One می آورد

در حال حاضر، این عنوان همچنان با مشکلات اساسی در ثبات، عملکرد و موارد دیگر در هر پلتفرم مواجه است، و در حالی که Respawn سخت در حال کار بر روی انتشار وصله‌ها برای بهبود کیفیت در پلتفرم‌ها است، انتقال چنین بازی سخت‌گیری به کنسول‌های ضعیف‌تر چنین کاری است. انتخاب عجیبی است، اما اخیرا شاهد بودیم که حتی عناوینی مانند میراث هاگوارتز نیز توانستند معجزه ای را در PS4 رقم بزنند.

پیشنهاد خرید: خرید PS5

نظر شما در مورد تصمیم چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هشت =