بلاگ, معرفی بازی

گیم پلی بازی Star Wars Outlaws فاش شد !!

گیم پلی بازی Star Wars Outlaws فاش شد

امروز در Ubisoft Forward یک تریلر جامع از گیم پلی Star Wars Outlaws به نمایش گذاشته شد. چند روز پیش اعلام شد، یک تریلر سینمایی نمایش داده شد که پتانسیل فوق العاده این عنوان را آشکار می کند. این اولین بازی جهان باز جنگ ستارگان است که در سال 2024 عرضه می شود.

گیم پلی بازی Star Wars Outlaws فاش شد !!

گیم پلی Star Wars Outlaws عنوانی بسیار سینمایی در جهان باز را نشان می دهد

گیم پلی Star Wars Outlaws دارای گرافیک شگفت انگیزی از برداشت های اولیه است. این عنوان به نوعی توانسته با طراحی و سبک هنری خود حتی بیشتر سینمایی به نظر برسد. در حالی که Jedi Survivor یک بازی معمولی جنگ ستارگان با دسته ای از مبارزات شمشیر نوری بود، این رویکرد بسیار متفاوتی دارد. این تا حد زیادی بر روی مخفی کاری، انفجار، و مبارزه با وسایل نقلیه تمرکز دارد. در زیر می توانید تریلر را تماشا کنید:

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

در Star Wars Outlaws شما در نقش کی وس بازی می‌کنید، یک شرور که به دنبال آزادی و ابزاری برای شروع یک زندگی جدید است. این فیلم بین رویدادهای «امپراتوری ضربه می زند» و «بازگشت جدی» می گذرد و آن را در دنیای جنگ ستارگان تبدیل می کند. به عنوان Key Vess، شما باید با همراه دوست داشتنی خود، Nix، بجنگید، دزدی کنید، و راه خود را از طریق سندیکاهای جنایی کهکشان پیشی بگیرید.

وسایل نقلیه و سفینه های فضایی نیز بخش مهمی از عنوان هستند. شما مجموعه ای از گزینه های پیمایش را در اختیار دارید که در گیم پلی مشاهده می کنیم. آنها در طول بازی برای مبارزه و پیمایش استفاده خواهند شد، زیرا سیارات متمایز را در سراسر کهکشان کاوش می کنید، چه نمادین و چه جدید. عنوان در سال 2024 منتشر می شود.

نظر شما در مورد گیم پلی Star Wars Outlaws چیست؟ در نظرات پایین به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *