بلاگ, نقد و بررسی

نقد و بررسی ufc 4

بسیاری از پایه‌های سری UFC EA که در سال 2014 ساخته شدند، به خوبی توسعه یافته‌اند، وما به دنبال نقد و بررسی ufc 4 هستیم.  اما هر دنباله، در حالی که بهبود یافته، تجربه‌ای اصیل است که طرفداران را ناامید می‌کند و دیگران را از خود دور می‌کند. مکانیک جامد و جلوه های بصری نرم تحت تأثیر قرار گرفت، اما یک بازی زمینی بی نظم باعث شد طرفدارانی مانند من به ضربات ضربه و ناک اوت بچسبند تا از آنچه در غیر این صورت می توان به عنوان یک برخورد ناخوشایند توصیف کرد جلوگیری کرد. وارد UFC 4 شوید. تلاش امسال از بسیاری جهات بهترین بازی برای این ورزش است که گیم پلی جامد سال گذشته را با یک بازی زمینی بهبودیافته و ساده تر تغییر داده است. می توانم اعتراف کنم که ممکن است برای همه نباشد، اما قطعاً این بار مخاطبان بیشتری را جذب خواهد کرد. و این هرگز چیز بدی نیست.

خرید اکانت قانونی UFC 4

نقد و بررسی UFC 4

UFC 4 حالت های زیادی را برای مبارزه در اختیار شما قرار می دهد، اما قلب هر بازی UFC در مکانیک مبارزه آن نهفته است. و آنها بهتر از همیشه هستند در حالی که بیشتر بازی های ایستاده از UFC 3 منتقل شده است، ضربات همچنان رضایت بخش و سنگین هستند، با تأکید بیشتر بر فاصله ضربه. مانند سری Fight Night، بازیکنان از فاصله مناسب بهره می برند. ضربات زمان دار اکنون بازیکنان را تشویق می کند تا از حملات مختلف بر اساس برد خود استفاده کنند تا به طور موثر به حریف آسیب بزنند و تکان دهند. در حالی که این موضوع در UFC 3 تا حد زیادی اصلاح شد، احساس می‌کردم که توجه من به مسافت نتایج ارزشمندی را به همراه دارد و مرا تشویق می‌کند تا ضربات خود را بر اساس تاکتیک‌ها و رویکرد حریفم مخلوط کنم.

نقد و بررسی ufc 4

جدای از آن، طرح کنترل تا حد زیادی یکسان باقی مانده است. بازیکنان می توانند تعدادی ضربه و مانور را با ترکیبی از دکمه های صورت و شانه انجام دهند. باف کردن و بافتن با چوب سمت راست می تواند در ابتدا کمی گیج کننده باشد، هم بر اساس موقعیت و هم زاویه دوربین، اما از آنجایی که به یک چوب محدود می شود، نه ترکیبی از دکمه های چوب و شانه، منحنی یادگیری کوچک است.

آن را به زمین ببرید

متأسفانه، بازی زمینی یک بار دیگر چیزهای زیادی را باقی می گذارد. بسیاری از موقعیت‌ها به‌طور غیرضروری دلهره‌آور هستند و منحنی یادگیری بسیار تندتری را ارائه می‌دهند. از طرف دیگر، بازی کلینچ ساده شده است، زیرا اکنون ورود و خروج از یک کلینچ بسیار آسان تر است. شروع یک کلینچ همیشه کار آسانی بوده است، اما ترک یک کلینچ در بازی‌های قبلی آنقدر سخت بود که می‌توانستم قسم بخورم که با کنترلر خود مبارزه می‌کردم تا حریف روی صفحه. با این حال، در UFC 4، بازیکنان برای شکستن کلینچ فقط باید چوب چپ را از حریف دور کنند، به شرطی که استقامت لازم برای انجام این کار را داشته باشند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

بازی های زمینی سنتی تر در نگاه اول به لطف سیستم دستیار گریپل که به تازگی اجرا شده است، در دسترس تر به نظر می رسد. من متوجه شدم که در حالی که بازی تعداد معینی از گزینه‌ها را به من می‌دهد، و از شما می‌خواهد چوب مناسب را در یک جهت خاص نگه دارید، این حرکات به‌خصوص زمانی که جنگنده شما از استقامت خارج شده است احساس ناراحتی می‌کند. وقتی چاره ای ندارید جز اینکه چوب را در جهت خاصی نگه دارید تا موقعیت یا وضعیت بدن خود را تغییر دهید و این حرکت بارها توسط حریف شما قطع می شود، بازی به نظر می رسد که از دست شما دست کشیده است و تقریباً می گویید “خب، حداقل من سعی کردم” . گزینه های زیادی برای تسلط بر روی بوم وجود دارد، اما هیچ یک از آنها احساس صاف و شهودی ندارند. در تئوری، سیستم کمک گرپل به طرفداران معمولی کمک می‌کند تا مراحل و موقعیت‌های متعدد مرتبط با بازی زمینی را شناسایی کنند، اما خوب بود که گزینه‌ای برای حرکات و مانورهای توصیه‌شده وجود داشته باشد که احتمال کارآمدی بیشتری دارند تا از تقلای بازیکن نجات پیدا کند. مثل ماهی بیرون از آب در نقد و بررسی ufc 4.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

با این حال، ارسال‌ها مجدداً بهبود یافته‌اند و ارسال‌های چوک و اندام اکنون به دو دسته مجزا تقسیم می‌شوند. هر دسته همچنین دارای مینی بازی مخصوص به خود است که تنوع بسیار مورد نیاز را به چنین انتخاب هایی اضافه می کند. چوک ها به بازیکن نیاز دارند که یک میله کوچک را در اطراف یک دایره با چوب چپ حرکت دهد، نوار حریف را بگیرد و بپوشاند تا ارسال را کامل کند، در حالی که مدافع باید به هر قیمتی از این میله اجتناب کند. ارسال اندام به طور مشابه کار می کند، اما از دکمه های شانه استفاده می کند. نکته مهم این بار این است که به عنوان مدافع، حرکت تصادفی میله به اطراف آن را بزرگتر می کند و به نوبه خود برای حریف راحت تر می تواند شما را تسلیم کند. بنابراین، هر حرکت باید دقیق و حساب شده باشد و این به نوبه خود حس استراتژی و تنش اضافه ای را به همراه دارد.

گیم پلی بازی UFC 4

حالت حرفه‌ای UFC 4 به عنوان یک آموزش دو برابر می‌شود، و بلافاصله از شما می‌خواهد که جنگنده خود را بسازید، همانطور که وارد داستانی می‌شوید که در آن، البته توسط یک مربی محلی که بازی مبارزه محلی را جستجو می‌کند، «کشف» می‌شوید. آنچه در ادامه می‌آید رشته‌ای از مبارزات اولیه است که به آرامی شما را با اصول اولیه آشنا می‌کند، قبل از اینکه راه خود را به UFC بیابید. مربی شما مربی دیویس به عنوان یک دعوت اجباری و در عین حال جذاب به ورزش عمل می کند. تعامل با او مکرر و آموزنده است، و به لطف صداگذاری با کیفیت، رابطه ای که در اینجا ایجاد شده است، واقعی به نظر می رسد، چیزی که هرگز فکر نمی کردم در مورد یک بازی UFC بگویم. آنچه در ادامه می آید را فقط می توان به عنوان سنتی توصیف کرد، زیرا شما در مسابقات شرکت می کنید، مبارز خود را ارتقا می دهید، آبکشی می کنید و تکرار می کنید. کاملاً قابل قبول است و حس پیشرفت در اینجا مکرر و ثابت است. به نظر می رسد مزاحم نیست زیرا می توانید تمرینات و ارتقاء خود را به هر مبارزه اضافه کنید، بدون اینکه ساعت ها وقت صرف کنید تا اوضاع حتی کمی بهتر شود. اینکه بتوانید سطح دشواری خود را از ابتدا انتخاب کرده و تنظیم کنید، باعث می‌شود که مبارزات عنوان بعدی احساس نکنند که تراشه‌ها از قبل روی هم چیده شده‌اند. برای اضافه کردن به این، حتی می‌توانید بعد از باخت دوباره یک مبارزه را امتحان کنید، یا با عواقب آن برای تجربه‌ای معتبرتر زندگی کنید.

نقد و بررسی ufc 4

نقد و بررسی ufc 4

حالت های بازی ufc 4

در حالی که حالت Ultimate Team سال گذشته به طرز عجیبی غایب بود، حداقل با دو عرصه جدید جایگزین شده است. حیاط خلوت و کومیت. در حالی که میدان پشتی حیاط خلوت احساس می‌کند کار بسیار خوبی است، حداقل به برخی از داستان‌های موفقیت نادری که صحنه مبارزه آماتور مسئول آن است احترام می‌گذارد. همچنین تصادفی نیست که ورزشکار کاور خورخه ماسویدال پس از مبارزات موفق در حیاط خلوت به شهرت UFC رسید. عرصه دوم، Kumite، مانند یک حالت به نظر می رسد که متعلق به خودش است.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

من فقط می توانم تصور کنم که EA Vancouver یک روز دور یک میز نشسته بود و در مورد حالت های جدید بحث می کرد، فقط یکی از آنها گفت: “می دانید این بازی به چه چیزی نیاز دارد؟ طعم فیلم نمادین ژان کلود ون دام کیک بوکسر. این واقعاً یک حالت عجیب و غریب است، اما کاملاً مطابقت دارد، گویی که جلوه های صوتی برتر، موسیقی دراماتیک و مکانیک های ساده مطمئناً طرفداران عادی را جذب می کند. این عرصه همچنین استقامت و سیستم های بهداشتی پیچیده را به نفع یک نوار بهداشتی مدرسه قدیمی کنار می گذارد. این تقریباً یک جنگنده ابتدایی است، اما می توانید تلاشی را که در حالت غیرضروری انجام شده است، احساس کنید. با این حال، من به شدت به طرفداران جدید سری توصیه می‌کنم که برای چند دور به عرصه Kumite بپرند قبل از اینکه وارد حس ظریف‌تر هشت ضلعی شوند.

حالت بلیتز UFC 4 نیز یک حالت کاملاً جدید است که سرگرمی هیجان انگیز سریع را برای بازی آنلاین به ارمغان می آورد. در اینجا، قوانین هر مبارزه دائماً تغییر می کند و شما را تشویق می کند تا رویکرد خود را تغییر دهید تا در اوج بمانید. چه راندهای کوتاه‌تر باشد، چه بهترین سناریوی حذفی، من می‌توانم حالت Blitz را ببینم که به دلیل ماهیت سریع‌اش، توجه طرفداران کهنه‌کار و علت‌دار را به یک اندازه جلب کرده است.نقد و بررسی ufc 4.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

سخن آخر درباره نقد و بررسی ufc 4

UFC 4 از بسیاری جهات، بهترین بازی UFC تا به امروز است. اما نه به دلایلی که ممکن است فکر کنید. در حالی که بازی زمینی نیاز به کار دارد، ضربه زدن بهتر از همیشه است. در حالی که حالت شغلی چیز جدیدی را ارائه نمی دهد، تعامل با مربی دیویس حس قلب و جذابیت را اضافه می کند. در حالی که تیم Ultimate از بین رفته است، عرصه Kumite یک لایه معمولی به این تجربه اضافه کرده است که هرگز نمی دانستم می خواهم. همه چیز مهم به نظر می رسد، در حالی که همه چیزهایی که واقعاً کار نمی کنند، بوت می شوند، و در نتیجه تجربه ای ایجاد می شود که بیشتر روی جلب رضایت طرفداران هاردکور و علتی به طور یکسان متمرکز است. یک حالت برای همه وجود دارد و هشت ضلعی منتظر است..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 14 =