اخبار, بلاگ

Genshin Impact چه زمانی بر روی Xbox عرضه می شود؟

Genshin Impact چه زمانی بر روی Xbox عرضه می شود؟

Genshin Impact، ابتدا در E3 2019 معرفی شد. توسعه حدود چهار سال به طول انجامید تا اینکه سرانجام در سپتامبر 2020 برای ویندوز، موبایل و پلی استیشن 4 منتشر شد. از زمان انتشار، این بازی انیمه Triple-A مورد تحسین گسترده قرار گرفت.

آیا Genshin Impact در Xbox انتشار شده است؟

نه، هنوز نسخه ایکس باکس Genshin Impact وجود ندارد. ناشر miHoYo (اکنون HoYoverse) در حال حاضر بر روی توسعه نسخه Switch بازی متمرکز شده است. تنها پس از آن می توانید انتظار داشته باشید که آن را به سمت ایکس باکس برسانید.

توسعه اولیه Genshin Impact یک سفر نسبتا دشوار برای miHoYo بود. بازی آنها در ابتدا پذیرای انتقادهای ناخواسته بود. برخی آن را به‌عنوان «نفس وحشی» نامیده‌اند، در حالی که برخی دیگر از جلوه‌های بصری سبک انیمه انتقاد کردند.

در مجموع، بازی رایگان گاچا در 28 سپتامبر 2020 راه اندازی شد. در کمال تعجب، پورت های نینتندو و ایکس باکس Genshin Impact جایی نبودند. این منجر به گمانه زنی های اولیه از هر دو نسخه برای انتشار به زودی پس از آن شد.

پیشنهاد خرید: خرید کنسول Xbox سری ایکس

این نظر در نهایت درست بود، اما فقط برای پورت نینتندو. ظاهراً Genshin Impact برای سوییچ در اکتبر 2020 تأیید شد. این ممکن است شما را به این فکر بیندازد که در حال حاضر برای سوییچ منتشر شده است، اما حقیقت دور از آن است. نسخه سوییچ پس از گذشت دو سال هنوز در مرحله توسعه باقی مانده است.

خیلی عجیب است که ببینید یک پورت اینقدر طول می کشد. یک توسعه دهنده کاملاً توانا مانند miHoYo می تواند در آن زمان یک بازی جدید بسازد. در نهایت، این تصور را در بازیکنان ایجاد کرده است که استودیوی چینی فقط در بنادر بد است.

در حال حاضر، این بازی در رتبه سه بازی برتر برای موبایل قرار دارد. در حال حاضر بیش از 3 میلیارد دلار برای ناشر miHoYo درآمد کسب کرده است، بنابراین استودیو دقیقاً مشتاق نیست که بازی را به پلتفرم های دیگر منتقل کند.

چرا Genshin Impact روی Xbox نیست؟

Genshin Impact چه زمانی بر روی Xbox عرضه می شود؟

من نمی توانم دلیل محکمی برای عدم انتخاب miHoYo برای پلتفرم Xbox به شما بگویم. زمزمه ها نشان می دهد که حضور ایکس باکس در آسیا بسیار کم است. و آسیا اتفاقاً بازار متمرکز Genshin Impact است. این ممکن است به عنوان دلیل آزاردهنده غیبت آن در Xbox برجسته شود.

با توجه به وضعیت ذکر شده در بالا برای پورت نینتندو در حال توسعه، شانس نسخه ایکس باکس “کم” به نظر می رسد. اگر یک پورت تایید شود، می‌توانید انتظار داشته باشید که Genshin Impact برای Xbox One نیز منتشر شود. دارندگان Xbox Series X|S مشتاق هستند تا از قابلیت‌های ردیابی پرتوی خود با Genshin Impact استفاده کنند. متأسفانه، آنها ممکن است مجبور شوند اشتیاق خود را برای بازدید از جنگل چینجو برای مدتی دیگر متوقف کنند.

ظاهرا ایکس باکس بازی Genshin Impact را از دست داده است

در گزارشی از رویترز، افشاگری جالبی مشخص شد. در این گزارش اشاره شد که مایکروسافت زمانی که Genshin Impact هنوز در حال توسعه بود، با توسعه دهنده miHoYo تماس گرفته است. مایکروسافت یک ابتکار عمل کرده بود و می خواست استودیوهای چینی را برای آوردن بازی هایشان به رایانه شخصی و کنسول تأمین مالی کند.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

یکی از بازی هایی که توسط تیم مایکروسافت بررسی شد، Genshin Impact بود. منبع ناشناس رویترز اظهار داشت که تلاش‌هایی از سوی مایکروسافت برای تضمین یک معامله انجام شد، اما تا پایان مذاکرات هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد. در حالی که کاملاً برعکس این بود، رقیب سونی توانست همه چیز را به نتیجه برساند. از این رو انحصار کنسول.

این منبع همچنین ادعا کرد که مایکروسافت از زمانی که متوجه شد که Genshin Impact از نظر مالی و کلی چقدر خوب عمل کرده است، از تلاش کافی برای نهایی کردن معامله با miHoYo پشیمان شده است. اما این در گذشته بود و شایعات جدیدتر دیگری حول این ایده که این شرکت اکنون به دنبال پروژه‌های مشابه دیگری است که توسط توسعه‌دهندگان چینی هدایت می‌شوند، مطرح شده است.

نحوه تعامل مایکروسافت و miHoYo توسط منبع توضیح داده شد، به نظر می رسد که هر دو طرف از زمان شکست مذاکرات، دیگر با یکدیگر تماس نگرفته اند. برای اینکه نظر صریح خود را در مورد این موضوع به شما بگویم، همه چیزهایی که تاکنون ذکر شده است به طور کامل احتمال وقوع پورت Genshion Impact Xbox را رد می کند.

نسخه سوییچ سال ها پیش معرفی شد و حتی هنوز برای این دستگاه عرضه نشده است. در مقابل، هیچ اطلاعیه ای برای پورت Xbox بازی وجود ندارد. اما حتی اگر یکی هم وجود داشته باشد، من بسیار شک دارم که زودتر از سال 2026 برسد.

بهترین شرط برای مایکروسافت برای حرکت رو به جلو در بازار چین و به طور کلی در فضای بازی این است که عنوان اصلی خود را وارد کند. همانطور که به نظر می رسد همه چیز پیش می رود، miHoYO حتی به نظر نمی رسد که علاقه ای به آوردن بازی gacha خود به ایکس باکس داشته باشد.

بنابراین هوشمندانه‌ترین راهی که ایکس‌باکس می‌تواند بازیکنان پایه خود را راضی کند، وارد کردن رقابت به این ترکیب است.

تاریخ انتشار Genshin Impact Xbox

Genshin Impact چه زمانی بر روی Xbox عرضه می شود؟

انتظار اینکه Genshin Impact در سال 2023 اکران شود در این مرحله آرزویی است. در اولین فرصت، می توانید منتظر عرضه Genshin Impact در اوایل سال 2026 در ایکس باکس باشید.

من می دانم که حدس و گمان من در مورد عرضه بازی در سال 2026 بر روی کنسول های ایکس باکس هیچ کس را خوشحال نمی کند. اما miHoYo بیش از زمان کافی برای عرضه بازی روی کنسول های ایکس باکس داشته است و استودیو هنوز این کار را انجام نداده است. به همین ترتیب، منطقاً راهی وجود ندارد که پورت Xbox Genshin Impact قبل از نسخه Switch منتشر شود – که به نظر می رسد بسیار دور است.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

در بهترین حالت، می توانید ببینید که پورت ایکس باکس در اواخر سال 2023 یا اوایل سال 2024 معرفی می شود. سپس اگر به سرعت توسعه miHoYo برای نسخه سوییچ نگاه کنیم، سال 2026 قطعا منطقی است، و حتی می توانم بگویم که تاریخ قطعی نیست. .

ایکس باکس وان بیش از 51 میلیون دستگاه فروخته است. طبق گزارش ها، جدیدترین نسخه های حماسه کنسول مایکروسافت، Xbox Series X و S، 15 میلیون واحد فروخته است. این پتانسیل جدی برای miHoYo است، هم برای محبوبیت و هم برای سود مالی.

ایکس باکس نیز در زمین اصلی خود، ژاپن، فروش بیشتری نسبت به پلی استیشن داشته است. این تا حدودی به دلیل کمبود عرضه PS5 بود، اما یک برد یک برد است. می توانید ببینید که بازار برای Genshin Impact برای استفاده کامل از آن باز است. کمبود بازیکنان یا محدودیت‌های سخت‌افزاری وجود ندارد که دلیل منطقی برای عقب نگه‌داشتن نسخه Xbox ارائه دهد.

آیا Genshin روی Xbox Game Pass تأثیر دارد؟

Game Pass Xbox در چند وقت اخیر یک نیروی ویرانگر بوده است. این دارای پلتفرم بیش از 100 بازی است که هر ماه اضافه می شود. بنابراین این سوال پیش می آید که آیا Genshin Impact در Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود؟ به صراحت بگویم، فکر نمی‌کنم Genshin Impact روی خرید Xbox Game Pass بیاید.

شما قبلاً می دانید که این بازی از “بازی به عنوان یک مدل خدمات” پیروی می کند. فرض اینکه در Game Pass می رسد، مانند این است که امیدوار باشید که یک چتر به طور تصادفی در یک عصر بارانی ظاهر شود. با این حال، در یک یادداشت جانبی، اگر مایکروسافت یک قرارداد انحصاری را امضا کند، می‌توانید ببینید که بخشی از Game Pass خواهد بود.

سخن آخر

هر عاملی که ممکن است مقصر باشد، سخت افزار یا هر عاملی در قسمت Xbox مسئولیتی ندارد. در حال حاضر، تمام دارندگان ایکس باکس می توانند امیدوار باشند که نسخه سوییچ Genshin Impact به زودی منتشر شود. این در نهایت باید راه را برای تایید نسخه Xbox هموار کند.

این تمام اطلاعاتی است که ما برای نسخه Genshin Impact Xbox در اختیار داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =