بلاگ

مشکلات ps5 دیجیتال

مشکلات ps5

 

مشکلات ps5 دیجیتال چیست؟ آیا کنسول بازی پلی استیشن 5 در کنار مزیت هایی دارد، معایبی را نیز به همراه دارد؟ برای اینکه از این موضوع مطلع شوید، کافی است تا بخش پایانی با ما همراه بمانید.

 

کنسول بازی پلی استیشن 5 دیجیتال چیست؟

کنسول بازی پی اس 5 دیجیتال در واقع نوعی از کنسول پی اس 5 است که در آن درایو دیسک خوان حذف شده است و به همین دلیل قیمت آن در مقایسه با نسخه استاندارد به میزان حدودی 100 دلار کاهش یافته است.

استفاده از کنسول بازی پی اس 5 دیجیتال برای کسانی که دارای سرعت اینترنت مناسبی باشند به عنوان یک گزینه ایده آل در نظر گرفته می شود.

در کنسول بازی پی اس 5 دیجیتال می توان از تمامی بازی های ارائه داده شده برای پی اس 5 استفاده کرد و لازم به ذکر است که اگر یک بازی نسخه دیجیتالی نداشته باشد، میتوان از دیسکت های بازی در این کنسول استفاده کرد.

مشکلات ps5 دیجیتال

کنسول پلی استیشن 5 دیجیتال را میتوان همراه با مشکلاتی دانست که مهم ترین مشکلات آن از قبیل زیر در نظر گرفته می شوند:

عدم امکان پخش شدن بازی های پی اس 5 و 4

با توجه به اینکه پلی استیشن 5 دیجیتال فاقد دیسک نوری است، امکان پخش شدن بازی های کنسول پلی استیشن 4 و 5 فیزیکی در این کنسول وجود ندارد که این موضوع از مهم ترین مشکلات ps5 دیجیتال  محسوب می شود.

نیاز به دانلود بازی ها | مشکلات ps5 دیجیتال

از دیگر مشکلات ps5 دیجیتال  این است که بازی های آن را باید دانلود کنید و با این وجود باید اینترنت زیادی به این منظور استفاده کنید تا حجم زیادی از بازی ها را دانلود نمایید. در نتیجه به این شکل مصرف اینترنت افزایش پیدا می کند.

برخوردار بودن از انعطاف پذیری کمتر

پلی استیشن 5 دیجیتال از انعطاف پذیری کمتری در مقایسه با پلی استیشن 5 معمولی برخوردار است و استفاده از آن باعث می شود که دست و بال پلیرها کمی بسته تر باشد.

عدم پشتیبانی از محتواهای سه بعدی

از مشکلات ps5 دیجیتال  باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که این کنسول چون فاقد دیسک نوری است قابلیت پشتیبانی از محتواهای سه بعدی را ندارد و پلیرها با استفاده از این کنسول ها نمی توانند از محتواهای سه بعدی پشتبانی کنند.

عدم پشتیبانی از وضوح تصویر 4K

از آنجایی که این کنسول پلی استیشن فاقد دیسک نوری است از وضوح تصویر 4K نیز برخوردار نمی باشد و این مساله را هم باید به لیست مشکلات ps5 دیجیتال  بیفزایید.

نیاز به اینترنت | مشکلات ps5 دیجیتال

پلی استیشن 5 دیجیتال به گونه ای است که بدون استفاده از اینترنت نمی توان از آن استفاده کرد زیرا تمامی بازی های این کنسول به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار می گیرند و باید از طریق اینترنت دانلود شوند و برروی سیستم نصب گردند.

به همین دلیل از دیگر مشکلات این کنسول نیاز به اینترنت و دسترسی به آن است که ممکن است در برخی از شرایط این امکان برای کاربران فراهم نشود.

مشکلات ps5 دیجیتال

 

مزایای پلی استیشن 5 دیجیتال

با توجه به مشکلات ps5 دیجیتال  باید اشاره کنیم که این کنسول بازی در کنار تمامی معایب و مشکلاتی که دارد از مزایای نیز برخوردار است که مهم ترین مزیت های آن از قبیل زیر هستند:

  • برخوردار بودن از طراحی مناسب و کم حجم
  • برخوردار بودن از قیمت مناسب تر در مقایسه با پلی استیشن 5 معمولی
  • امکان استفاده از بازی های دیجیتال PS4 بر روی این کنسول
  • بهره مند بودن از بازی های مجزا که بر روی کنسول های دیگر قابل استفاده نیست
  • سازگاری با اینترنتی که سرعت معمولی داشته باشد

با توجه به مشکلات و مزایای پلی استیشن 5 دیجیتال می توانید به شکل بهتری برای خرید این کنسول بازی اقدام کنید و یکی از بهترین آن را تهیه نمایید.

 

سخن پایانی

مشکلات ps5 دیجیتال  را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم و به آنها اشاره کردیم تا کسانی که برای خرید کسنول بازی پلی استیشن 5 معمولی و دیجیتالی دچار تردید هستند، بتوانند یکی از بهترین آنها را بر اساس شرایط خود تهیه کنند.

در صورتی که برای این کنسول بازی به لوازم جوانبی نیاز داشته باشید هم میتوانید از یانگ سنتر برای خرید این لوازم جانبی اقدام کند و در شرایط ایده آل و در کوتاه ترین زمان ممکن این لوازم را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

 

 

 

1 فکر در مورد “ مشکلات ps5 دیجیتال

  1. علی سلیمانی گفت:

    سلام کی گفته 4k نیست روی کارتون بخونید نوشته پشتیبانی می‌کنه دوما بازی هم به صورت آنلاین و هم آفلاین میشه ریخت و بازی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *