بلاگ, بهترین ها

8 بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد

8 بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد

The Future Games Show: Spring Showcase 2024 هفته گذشته با تعدادی از نام‌های برجسته و اخبار فراوان برای بازی‌های ویدیویی جدید و آینده پخش شد. در حالی که ممکن است عناوینی مانند Blockbuster Inc. و Harold Halibut را مشاهده کرده باشید که به خوبی مورد توجه قرار گرفته اند، تعدادی بازی چشم نواز دیگر نیز در طول نمایشگاه بهار ظاهر شدند.

8 بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد

از دنباله‌ای بر بازی‌های ماجراجویی کلاسیک Simon the Sorcerer تا بازی‌های ماجراجویی مانند RollerCoaster Tycoon که دارای فرقه Cthluhu است، جواهرات بالقوه زیادی در معرض دید عموم پنهان شده بودند.
در اینجا همه بازی‌های برجسته از Future Games Show: Spring Showcase 2024 وجود دارد که ممکن است از دست داده باشید.

Worshippers of Cthulhu

8 بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد

8 بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد

یکی دیگر از 8 بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد، بازی Worshipers of Cthulhu همان RollerCoaster Tycoon فوق الذکر است که در آن شما در حال ساختن یک «پارک موضوعی» هستید که به ستایش و پرستش خدای الدریچ Cthulhu اختصاص دارد. در این عنوان 2024 از بازی‌های Crazy Goat، شما یک شهرساز با توجهات شیطانی هستید و فرقه خود را ایجاد می‌کنید تا برای گله پرستندگان بی‌ذهن Cthulhu خود جذاب و هیجان‌انگیز باشد.

شما باید به خوبی بسازید تا اعضای جدید را به گله خود جذب کنید، در حالی که مناسکی را برای ارضای Cthulhu انجام دهید، و برای حفظ سلامت عقل خود “وحشت را تحمل کنید”. در حالی که قبلاً بازی هایی با بازی Cthulhu داشتیم، Worshipers of Cthluhu چنین قلاب شهرسازی منظمی دارد. این یک بسط بسیار بدیع از ژانر گیم پلی است و به نظر فوق العاده جالب می رسد.

Hauntii

یکی دیگر از بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد ، بازی Hauntii یک ماجراجویی هنری است که در دنیایی تاریک مملو از مناظر نئونی و سوالات عمیق در مورد زندگی و مرگ رخ می دهد. شما در محیط‌های مختلف نقاشی آن به‌عنوان یک روح جوان سفر می‌کنید و در جستجوی پاسخ‌ها، مسیری را در هواپیماهای عجیب و غریب ترسیم می‌کنید و در تلاش برای کشف اسرار ابدیت هستید.

پیشنهاد خرید: خرید بازی fc24

در حالی که موضوع عمیق آن به خودی خود قانع کننده است، Hauntii به دلیل سبک هنری منحصر به فرد و دوست داشتنی خود متمایز است، که نشان دهنده سفر Hauntii با لمس های مینیمالیستی است – مکان هایی با آثار هنری نقطه های روشن، قلمروهای سایه با پازل های کوچک، و برخی از سرزمین ها که فقط با درخشش چراغ های بالای سر روشن می شود. در یک کلام، به نظر می رسد زیبا است.

The Heirloom

یک تیزر کوتاه در جریان Future Games Show: Spring Showcase 2024 برشی از The Heirloom را نشان داد، یک ماجراجویی هیجان انگیز آینده با بازی زن جوانی که اسرار خانواده اش را کشف می کند و ارتباط آنها با یک فانوس دریایی عجیب و غریب. اگرچه مختصر بود، اما این تریلر یک سبک هنری دوست داشتنی با الهام از کارتون و یک معمای ترسناک را نشان داد که احتمالاً کل ماجرا را تعریف می کند.

به نظر می رسد که در سفر آینده سایه هایی از Oxenfree وجود دارد، با لحن های فراطبیعی مشابه و اتفاقات عجیبی که روی قهرمانان آن رخ می دهد. اگر در حال و هوای سفر دیگری هستید، به نظر می رسد The Heirloom یک ماجراجویی وحشتناک و منحصر به فرد خواهد بود، با سبک زیادی برای شروع.

Heirloom قرار است در اکتبر 2024 پرتاب شود.

Simon the Sorcerer Origins

یکی دیگر از بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد ،بازیSimon the Sorcerer Origins پیش درآمدی برای فرنچایزی است که اکنون سه دهه از عمرش می گذرد – و اگرچه غیرمنتظره است، ورود آن بسیار مورد انتظار است. این بازی سایمون عنوان‌دار را در دوران جوانی‌اش به‌عنوان یک جادوگر، قبل از رویدادهای سری اصلی نقطه و کلیک دنبال می‌کند. گیم پلی از گذشته و حال الهام گرفته شده است، با بازی جدید سبک هنری گویا و رنگارنگ و دو حالت ماجراجویی: رابط کلاسیک نقطه و کلیک، و سبک کاوش مدرن تر برای کسانی که آشنا نیستند.

در هر دو حالت، Simon the Sorcerer Origins مانند یک ماجراجویی کوچک دوست‌داشتنی به نظر می‌رسد، با صحنه‌های براق و حسی واقعی از بیان شخصیت‌ها. بر اساس این تریلر، به نظر می‌رسد که مملو از شوخی‌های کوچک و بامزه و تماس‌هایی با تاریخچه ماجراجویی نقطه و کلیک است – بنابراین اگر نوستالژی دارید، این پیش درآمد احتمالا آن را برآورده می‌کند.

Simon the Sorcerer Origins قرار است اواخر سال 2024 عرضه شود.

Dustborn

8 بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد

8 بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد

Dustborn یک ماجراجویی جاده ای با ظاهری بسیار جذاب است که در آن خدمه جوانی از افراد نامتناسب به ایالت های تقسیم شده آمریکا راه می یابند، جایی که بی قانونی و عجیب و غریب حاکم است. در مورد این ماجراجویی لبه‌ای از Borderlands وجود دارد، با سبک هنری فوق‌العاده و بی‌احترامی‌اش، و این چیزی است که آن را بسیار فریبنده می‌کند. سفرهای جاده‌ای همیشه در بازی‌های ویدیویی با هرج و مرج همراه است و به نظر می‌رسد که هرج و مرج فوق‌العاده بالایی خواهد داشت.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

در نبرد، کلماتی را برای جنگیدن (و استفاده از خفاش) فریاد می‌زنید و همچنین برای از بین بردن دشمنان «کلمات جدید» می‌سازید و مسیری را در سراسر ایالات متحده پر از خطرات عجیب ترسیم می‌کنید. در خدمه خود، شما یک دسته از نزدیکترین دوستان خود را خواهید داشت – که شامل یک اندروید و یک ربات زیبای کوچک است. این بازی را ادامه دهید.

Dustborn در 21 آگوست 2024 عرضه می شود.

Tenebris Somnia

هشدار منصفانه – Tenebris Somnia برای افراد ضعیف نیست. این ماجراجویی ترسناک آتی به دلیل ارادت به هنر منحصر به فرد و عبور از مرز بین فیلم‌های ترسناک و بازی‌ها قابل توجه است. این بخش‌های اکشن زنده را با جلوه‌های عملی بسیار ترسناک و سبک هنری پیکسلی کلاسیک ترکیب می‌کند تا داستان خود را از کشف اسرار آزاردهنده زن جوان بیان کند.

از میان تمام بازی‌های ترسناکی که در نمایشگاه Future Games به نمایش گذاشته شد (و تعداد کمی از آنها وجود داشت)، Tenebris Somnia یکی از بازی‌هایی است که به خاطر طراحی‌ها و داستان‌گویی ناراحت‌کننده‌اش، و از خود گذشتگی‌اش برای امتحان چیزهای جدید، بیشتر به من علاقه‌مند شد. اگر می خواهید واقعاً ترسیده باشید – تا جایی که ممکن است انتخاب های زندگی خود را زیر سوال ببرید – پس در نظر داشته باشید که Tenebris Somnia را در رادار خود نگه دارید.

Tenebris Somnia در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد.

Zoochosis

Zoochosis

Zoochosis

یکی دیگر از 8 بازی مهم که در آینده انتشار خواهد شد ، بازی Zoochosis  می باشد .آیا تا به حال می خواهید بدانید که یک جهش یافته زرافه-عنکبوتی در مقیاس کامل چگونه به نظر می رسد که از دیواره های یک صخره پرت می شود، در حالی که شما ناامیدانه برای فرار تلاش می کنید؟ من مطمئنا این کار را نکرده ام – اما توسعه دهندگان Zoochosis این کار را کرده اند. در این ماجراجویی ترسناک با دوربین اول شخص آینده، شما یک نگهبان باغ وحش هستید که سعی می کند حیوانات جهش یافته آلوده را قبل از اینکه شما را بخورند، با تزریق یک واکسن نجات بخش نجات دهد.

اگر خیلی منتظر بمانید یا پا را اشتباه بگذارید، حیوانات باغ وحش مورد علاقه شما به موجودات گوشتی شنیع جهش می‌یابند و از همه گوشه‌ها حمله می‌کنند – شما را دائماً روی انگشتان خود نگه می‌دارند و هر گوشه باغ‌وحش را برای فرار جستجو می‌کنند. Zoochosis مثبت به نظر می رسد، اما مملو از ایده های بسیار منظمی برای بقای ترسناک است، و به نظر می رسد برای کسانی که از زمان وحشتناکی لذت می برند، ترس های زیادی ایجاد می کند.

Zoochosis هنوز تاریخ انتشار ندارد.

Holstin

با توجه به تم ترسناک، Holstin بازی دیگری است که از نمایشگاه بازی های آینده می توانید تماشا کنید. این ماجراجویی دارای دو سبک گیم پلی منحصر به فرد است: کاوش به سبک ARPG از بالا به پایین در مناطق بایر خزنده پسا آخرالزمانی، و تیراندازی اول شخص و رانندگی در زمین های عجیب و غریب. در این ماجراجویی، شما در حال کاوش در یک شهر وهم‌آور و منزوی دهه 90 لهستان هستید که توسط یک حضور شوم تسخیر شده است.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی ps5

در این بازی طعم رزیدنت اویل وجود دارد، بازیکنانی که برای حل اسرار این شهر تلاش می‌کنند، با «مظاهر غیر خدایی» مبارزه می‌کنند و راهی برای رسیدن به حقیقت در قلب ماجرا می‌کنند. فراتر از این قلاب، چیزی که بیشتر در مورد Holstin متقاعد کننده است، سبک‌های هنری دوگانه فوق‌العاده آن است، و نحوه تغییر گیم‌پلی آن با بدتر شدن وضعیت شما.

Holstin در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 16 =