بلاگ, بهترین ها

بهترین ماشین زرهی در GTA 5 آنلاین: آن موشک ها را متوقف کنید

بهترین ماشین زرهی در GTA 5 آنلاین: آن موشک ها را متوقف کنید

در خیابان‌های پست لوس سانتوس، داشتن یک ماشین سریع دیگر آن را قطع نمی‌کند! با اضافه شدن چندین ماشین مسلح شده و سلاح های خطرناک تر و مخرب تر، شما به ماشینی نیاز دارید که شما را از نقطه A به نقطه B نه تنها در سبک بلکه یک تکه برساند. بنابراین، در WhatIfGaming ما بهترین ماشین‌های زرهی GTA 5 Online را جمع‌آوری کرده‌ایم که به شما اطمینان می‌دهد به اندازه کافی زنده می‌مانید تا به جایی که می‌روید برسید.

بدون مقدمه، اجازه دهید شروع کنیم!

1: Obey Omnis e-GT

بهترین ماشین زرهی در GTA 5 آنلاین: آن موشک ها را متوقف کنید

بهترین ماشین زرهی در GTA 5 آنلاین: آن موشک ها را متوقف کنید

قیمت: 1,795,000 دلار

Obey Omnis e-GT به عنوان بخشی از DLC Criminal Enterprises به GTA Online اضافه شد و بر اساس آئودی e-Tron GT واقعی است. این خودرو فریبنده است، مانند خودروی معمولی اسپورت شما ظاهر می شود، اما مملو از ویژگی های دفاعی است.

هنگامی که این جانور را به قیمت 1,795,000 دلار خریداری کردید، می توانید قبل از انفجار در برابر 12 آرپی جی و 12 موشک هومینگ مقاومت کنید. همچنین می توانید بیش از 30 گلوله از Heavy Sniper MK II بگیرید. علاوه بر این، می‌توانید این خودروی زیبا را به‌گونه‌ای ارتقا دهید که دارای مسدودکننده‌های قفل شونده باشد تا از دقت بیش از حد در موشک‌های خود جلوگیری کنید. تبدیل آن به بهترین خودروی زرهی در GTA 5.

بنابراین، در حالی که ممکن است این وسیله نقلیه نسبتاً گران به نظر برسد، گرگی است که در لباس گوسفند پیچیده شده است، که به عنوان یک ماشین معمولی ظاهر می شود اما زره های بی نظیری را بسته بندی می کند. اگر می خواهید با خیال راحت در لوس سانتوس رفت و آمد کنید، به این ماشین نیاز دارید!

2: Insurgent

بهترین ماشین زرهی در GTA 5 آنلاین: آن موشک ها را متوقف کنید

بهترین ماشین زرهی در GTA 5 آنلاین: آن موشک ها را متوقف کنید

قیمت: 897750 دلار

اکثر بازیکنان GTA 5 ترول مداومی را تجربه کرده اند که تانک 4 چرخ او را فعال کرده است. از بین بردن Insurgent بسیار سخت است، قادر به مقاومت در برابر قدرت آتش دیوانه کننده است، با پاداش حمل تا 9 بازیکن، و یک مین انداز نزدیک (شما می توانید تصور کنید که چقدر آزاردهنده است). اما من می گویم اگر نمی توانید آنها را شکست دهید (واقعاً نمی توانید) پس به آنها بپیوندید!

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

در واقع، این خودروی زرهی نهایی است، این یک تانک در همه چیز به جز نام است. این خودروی زرهی 897750 دلاری با توانایی مقاومت در برابر 10 آر پی جی و 20 تا 27 موشک هومینگ یکی از ضروریات خرید است. این شاید یکی از ارزان‌ترین و مطمئن‌ترین وسایل نقلیه زرهی در حال حاضر در بازی باشد، که برای مقاومت در برابر هر نوع بازیکن و NPC برای مدت طولانی ساخته شده است.

3:Nightshark

قیمت: 1,245,000 دلار

Nightshark به عنوان بخشی از آپدیت Gunrunning به GTA Online اضافه شد و برادر کوچک و سریع Insurgent است. با این حال، Nightshark می تواند مقدار زیادی از آتش اسلحه های کوچک را تحمل کند و با استفاده از یک مسلسل که در جلو نصب شده است، لطف خود را جبران کند.

Nightshark یک خودرو 4 نفره است که 1245000 دلار قیمت دارد. با این حال، سرعت آن 104.75 مایل در ساعت است. با توجه به اینکه مانند Insurgent می تواند 27 موشک هومینگ را تحمل کند، سرعت این وسیله نقلیه باعث می شود افزایش قیمت قابل توجه ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. همانطور که Nightshark نه تنها محافظت عالی در برابر سایر بازیکنان و NPCها ارائه می دهد، بلکه سطحی از قابلیت رانندگی را ارائه می دهد که اغلب در بین وسایل نقلیه سنگین تر به آن دسترسی ندارید.

بنابراین، این یک وسیله نقلیه زرهی عالی برای کسانی است که می خواهند چیزی متعادل بین زره و قابلیت رانندگی داشته باشند، نه یک تانک مانند یک ماشین کند.

4:Patriot Mil-Spec

بهترین ماشین زرهی در GTA 5 آنلاین: آن موشک ها را متوقف کنید

بهترین ماشین زرهی در GTA 5 آنلاین: آن موشک ها را متوقف کنید

قیمت: 1.285.000 دلار

Patriot Mil-Spec به عنوان بخشی از به‌روزرسانی The Contract اضافه شده است و یک SUV چهار در آفرود است که حفاظت درجه نظامی در تمام زمین‌ها را ارائه می‌کند. برای باز کردن قفل این وسیله نقلیه، باید 15 قرارداد امنیتی را به عنوان یک رهبر تکمیل کنید. پس از اتمام کار، می‌توانید Patriot Mil-Spec را از Southern San Andreas Super Autos با قیمت 1,285,000 دلار خریداری کنید. Mil-Spec می تواند به سرعت 96 مایل در ساعت برسد که برای خودرویی با این کالیبر نسبتا خوب است.

چیزی که Mil-Spec را به انتخابی جذاب در بین بازیکنان GTA 5 Online تبدیل می‌کند، ویژگی‌های متعددی است که به همراه دارد. به عنوان مثال، پنجره های ضد گلوله، مسدود کننده های قفل، و Slick Proximity Mines. این مین ها بر خلاف شورشیان، نفت را روی زمین آزاد می کنند و باعث از دست دادن کنترل خودروها می شود.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

بنابراین، این خودروی زرهی است که همه این کارها را انجام می دهد و با قیمت نسبتاً ارزان.

5: Karin Kuruma (Armored)

بهترین ماشین زرهی در GTA 5 آنلاین: آن موشک ها را متوقف کنید

قیمت: 5.250.000 تومان.

شاید یکی از نمادین‌ترین و شناخته‌شده‌ترین خودروهای زرهی در GTA Online، کارین کوروما (زره‌دار) باشد. Karina Kuruma نسخه ارتقا یافته Kuruma Sedan است و یک ماشین کاملا ضد گلوله است که در دسترس بازیکنان جدید GTA Online است. ممکن است از اولین دزدی که در دسترس بازیکنان جدید در GTA Online، یعنی کار Fleeca است، آن را تشخیص دهید، زیرا این وسیله نقلیه ای است که برای تکمیل اولین سرقت باید از پارکینگ بدزدید.

پس از تکمیل Fleeca Job، می توانید Karin Kuruma را با قیمت 5,250,000 دلار از Southern San Andreas Super Autos خریداری کنید و می توانید انتظار سرعت فوق العاده 147 مایل در ساعت را داشته باشید. کارین بسیار خوب رانندگی می کند، به ویژه با توجه به اینکه یک وسیله نقلیه زرهی در نظر گرفته می شود. به همین دلیل، این ماشین برای بسیاری از بازیکنان، از جمله من، ماشین دزدی بوده است، زیرا محافظت عالی و همچنین سرعت بی نظیری را ارائه می دهد.

اما به دلیل اندازه و سطح زره ارائه شده، فقط در برابر گلوله مقاوم است نه مواد منفجره. بنابراین، مواد منفجره این وسیله نقلیه را به سرعت نابود می کند. شما می خواهید از این در درجه اول علیه NPCها در هنگام سرقت استفاده کنید و آن را برای یکی از خودروهای زرهی تانک مانند در این لیست برای PvP تغییر دهید. اما، یکی از بهترین خودروهای زره پوش در GTA 5 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هفت =