آموزش, بازی ها, بلاگ

بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن ، 9 تا از بهترین ها

بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

اگر قصد دارید به سراغ ساخت Faith بروید و از Inantations استفاده کنید، داشتن Sacred Seal ایده آل می تواند کمک زیادی به شما کند. مهرهای مختلف به انواع مختلفی از طلسم‌ها مانند طلسم‌های مبتنی بر اژدها یا جادوهای Godslayer علاقه‌مند می‌شوند. به همین دلیل است که این راهنما تمام بهترین مهرهای مقدس را در Elden Ring به شما نشان می دهد.

حتی اگر نمی‌خواهید برای ساخت Faith کامل بروید، می‌توانید Sacred Seals مختلف را برای استفاده از Incantations تصادفی امتحان کنید. از آنجایی که تعداد زیادی گزینه در بازی وجود دارد، ممکن است برخی از آنها را امتحان کنید، درست است؟ با این گفته، بیایید درست شیرجه بزنیم و شروع کنیم.

1: Erdtree Seal

بهترین مهر مقدس در Elden Ring به راحتی Erdtree Seal است. می توان آن را از یک جسد واقع در Volcano Manor غارت کرد. سریعترین راه برای رسیدن به اینجا، شروع خط جستجوی Rya است. گردنبند او را بگیرید و سپس او را در بالای آسانسور بزرگ دکتوس پیدا کنید. او شما را به عمارت می برد که در آن می توانید این کالا را پیدا کنید.

بازیکنانی که به دنبال ساخت کامل Faith هستند، این مهر و موم را دوست خواهند داشت زیرا صدمات زیادی را به همراه دارد. در حالی که هیچ نوع خاصی از Incantation را برطرف نمی کند، می توانید با ارتقای Erdtree Seal آسیب زیادی به دست آورید. با این حال، به خاطر داشته باشید که برای استفاده صحیح از آن باید حداقل 40 ایمان داشته باشید.

2:Clawmark Seal

 بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

به لطف نیاز به آمار پایین آن، می توانید از این مهر در اوایل بازی استفاده کنید. این یک جایگزین عالی برای مهر و موم انگشتی شما ارائه می دهد زیرا تمام طلسم های حیوانی را تقویت می کند. به‌علاوه، اگر می‌خواهید به سراغ ساخت غوغا هیبریدی بروید، می‌توانید از آن استفاده کنید.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

برای به دست آوردن آن، باید یک Deathroot بگیرید و آن را به D، Hunter of the Dead در Roundtable Hold بدهید. این مکان یک تله‌پورتر را نشان می‌دهد که شما را مستقیماً به Caelid می‌برد. اکنون، شما باید با Guranq the Beast Clergyman تعامل داشته باشید.

پس از دادن یک Deathroot به او، می‌توانید Clawmark Seal را دریافت کنید و شروع به زدن Beast Incantations خود کنید. از آنجایی که استفاده از آن فقط به 4 قدرت و 10 ایمان نیاز دارد، می توانید به محض دریافت آن شروع به استفاده از آن کنید.

3:Dragon Communion Seal

Dragon Communion Seal یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای بسیاری از بازیکنانی است که در Elden Ring به بازی Incantions می‌پردازند. همانطور که از نام آن پیداست، همه جادوهای اژدها شما را که به تنهایی قوی هستند نیز تقویت می کند.

اگر با Dragon Incantations آشنا هستید، می‌دانید که ارتقاء Faith و Arcane چقدر مهم است. بنابراین، از این مهر و موم برای افزایش بیشتر آسیب خود و به طور بالقوه یک شلیک بیشتر دشمنان استفاده کنید. این می تواند بسیاری از بازیکنان را در طول نبرد PvP غافلگیر کند.

به خاطر داشته باشید که باید قلب های اژدها را جمع آوری کنید تا قفل Inantations جدید از کلیسای اژدها Communion را باز کنید. این می تواند دردسرساز باشد زیرا اژدهای خاصی بسته به ساختار شما می تواند بسیار دشوار باشد.

4:Godslayer’s Seal

 بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

The Godslayer’s Seal یکی از مهرهای مقدس مورد علاقه من در Elden Ring است. همانطور که از نام آن پیداست، این الهامات Godslayer شما را تقویت می کند که استفاده به تنهایی بسیار سرگرم کننده است. اگر کلید Stonesword یدکی در دست دارید، می توانید این مورد را در قلعه Stormveil پیدا کنید.

با این حال، برای استفاده از آن، باید 4 Strength و 27 Faith داشته باشید. بنابراین، اگر می‌خواهید بهترین استفاده را از این مهر و موم داشته باشید، مطمئن شوید که ایمان خود را کمی بالا می‌برید. این دلیل اصلی عدم حضور آن در لیست است. شما باید آمار Faith خود را بسیار بالا ببرید و فعلاً سایر آمارها را نادیده بگیرید.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

اگر به دنبال ساخت کامل Faith هستید، این مهر برای شما بسیار مفید خواهد بود. با این حال، برای کاربران هیبریدی، ممکن است بخواهید سلاح های دیگری را در این لیست آزمایش کنید.

5:Golden Order Seal

حرکت به سمت مهر سفارش طلایی، برای تجهیز صحیح به 17 ایمان و 17 قدرت نیاز دارد. شما می توانید آن را در نزدیکی مکان کلیسای ماینر اردتری که در پایتخت سلطنتی یافت می شود، پیدا کنید. این مهر و موم برای چرخ‌های هیبریدی که می‌خواهند هم از Inantations و هم از جادوگری استفاده کنند ایده‌آل است.

این همه افسون های بنیادگرایانه شما را تقویت می کند که یک چیز عالی است. با این حال، اگر از انواع Incantations مانند Radagon’s Rings of Light استفاده کرده باشید، می‌دانید که چقدر سخت است که آن را انتخاب کنید – به خصوص در PvP.

با این حال، این یک مهر عالی برای شماست که در اواسط تا اواخر بازی امتحان کنید. به علاوه، آماری که پس از ارتقا ارائه می دهد فوق العاده است.

6:Gravel Stone Seal

 بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

می‌توانید مهر سنگی Gravel Stone Seal را در Leyndell پیدا کنید و آن را به یک سلاح اواخر بازی تبدیل کنید. اگر کسی هستید که عاشق استفاده از طلسم های رعد و برق هستید، می خواهید این مهر و موم را در اسرع وقت دریافت کنید. با این حال، گفتن آن آسان تر از انجام آن است. شما باید یک شوالیه قوی را در پایتخت سلطنتی شکست دهید.

دشمن بسیار دشوار است و اغلب می تواند با ترکیب های خود به شما یک شلیک کند. مهر و موم سنگ شنی که برای استفاده صحیح به 18 ایمان و 4 قدرت نیاز دارد، کاملاً ارزش دریافت دارد.

7: Frenzied Flame Seal

اگر از کاربران مشتاق Frenzied Flame Incantations هستید، قطعاً می خواهید Frenzies Flame Seal را انتخاب کنید. بهترین بخش این است که این مهر و موم به شما اجازه می دهد تا به سرعت Madness را ایجاد کنید که یک ابزار عالی در برابر سایر بازیکنان در PvP است. با این حال، این می تواند کاملاً موقعیتی باشد، به همین دلیل است که در لیست بالاتر نیست.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

بعلاوه، برای تجهیز این مهر و موم نیازی به رعایت الزامات آماری ندارید. علاوه بر این، این مهر و موم برای بازیکنانی که به دنبال ساختی همه کاره هستند که شامل هوش، ایمان، قدرت و مهارت هستند، عالی است.

8:Giant’s Seal

 بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

The Giant’s Seal یک سلاح عالی برای داشتن در زرادخانه شماست زیرا شعله غول‌ها را تقویت می‌کند. برای استفاده به 14 ایمان و 4 قدرت نیاز دارید، می توانید به محض اینکه آن را پیدا کردید، استفاده از آن را شروع کنید. با این حال، می توانید آن را در اواخر بازی پس از رفتن به قبر قهرمان غول پیکر و شکست دادن راهب آتش دریافت کنید.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

در ابتدا، پوسته پوسته شدن روی این مهر و موم چشم نواز نیست. در واقع، کاملاً شبیه مهر و موم شروع – Finger Seal است. با این حال، پس از کمی ارتقاء آن، می توانید حداکثر استفاده را از آن ببرید. از آنجایی که در اواخر بازی متوجه می‌شوید، بازیکنان اغلب انتظار دارند یک سلاح قدرتمند به دست آورند.

9: Finger Seal

در نهایت، بیایید در مورد مهر انگشت صحبت کنیم. این آیتم از ابتدا به کلاس های اقرار و پیامبر داده می شود. در حالی که آمار مناسبی را در مراحل اولیه بازی ارائه می دهد، باید سعی کنید در اسرع وقت آن را جایگزین کنید. با این حال، هیچ علاقه‌مندی به هیچ نوع Inantation ندارد، و بعداً آن را کاملاً ضعیف می‌کند.

اگر می خواهید گهگاه از Incantations برای امتحان کردن آنها استفاده کنید، این مهر و موم خوبی است. از آنجایی که به راحتی قابل دستیابی است و همچنین می توان آن را به راحتی ارتقا داد، می توانید آن را برای استفاده از Inantations تصادفی در بازی انتخاب کنید.

نتیجه بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن

و شما آن را دارید؛ اینها بهترین مهرهای مقدس در حلقه الدن هستند. اگر به دنبال ساخت Faith هستید که حول محور افسون ها می چرخد، باید یکی از مهرهای ذکر شده در بالا را انتخاب کنید. بسته به افسون های خود، می توانید آسیب خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

کدام Sacred Seal در بازی مورد علاقه شماست؟ آیا ترجیح می دهید به جای آن از سلاح های دیگر استفاده کنید؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 11 =