بلاگ, بهترین ها

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

برخی از بهترین بازی های ساخت و ساز شهری مدتی است که در دنیای بازی وجود دارند و دیگر مفهوم جدیدی به حساب نمی آیند. ایده اصلی پشت این بازی ها ارائه یک تجربه بازی کلاسیک به گیمرها است که با جمع آوری منابع و ساختن یک پایگاه از ابتدا شروع می شود. این بازی‌ها معمولاً یک محیط جهان باز را ارائه می‌کنند که در آن بازیکن وظیفه دارد پایگاه خود را برای زنده ماندن در یک سناریوی بتل رویال بسازد.

آن را به عنوان یک بازی بقا در نظر بگیرید که در یک سیاره بیگانه قرار دارد، با دسترسی زودهنگام به نقشه های ساختمان و توانایی ایجاد پایگاه شخصی خود با ورود به حالت بقا.

اساس بازی‌های ژانر ساخت و ساز شهری حول دفاع از پایگاه یا مستعمره شما متمرکز شده است، که امنیت را هم برای خود و هم برای سایر بازیکنان در برابر خطرات دنیای بیرون، که می‌تواند شامل سناریوهای پسا آخرالزمانی باشد، تضمین می‌کند. هدف این است که یک پناهگاه امن برای همه بازیکنان تضمین شود.

با مجموعه گسترده ای از بازی ها در اینترنت که گیم پلی ساخت پایه را ارائه می دهند، انتخاب بهترین ها می تواند بسیار دشوار باشد. برای اینکه این کار را برای شما آسان‌تر کنیم، ما برترین بازی‌های پایه‌سازی سال 2023 را انتخاب کرده‌ایم، بنابراین می‌توانید انتخاب‌های خود را محدود کنید و از بهترین تجربه‌های بازی لذت ببرید، بدون اینکه مجبور باشید در فهرست طولانی بازی‌های بیلدینگ بیلدینگ قدم بزنید.

15 بهترین بازی ساخت پایه در سال 2023

همه گیمرها در بازی‌های ساخت و ساز شهری برتری ندارند و این نشان می‌دهد که این نوع بازی ممکن است به مذاق همه خوش نیاید. برای برتری در این بازی بقای جهان باز، بازیکنان باید زمان و تلاش قابل توجهی را برای ایجاد محیط خود صرف کنند. بازی در حالت Co-op با دوستان می تواند بهترین بازی ساخت پایه را لذت بخش تر کند. شما و دوستانتان می توانید کنترل محیط اطراف و منابع خود را به دست بگیرید تا فضایی بسازید که واقعا ارزش بازی را داشته باشد.

به همین دلیل، ما لیستی از 15 بهترین بازی ساخت و ساز شهری سال 2023 را گردآوری کرده‌ایم. این بازی‌ها فرصتی را برای آزمایش غریزه بقا در دنیای پسا آخرالزمانی و عادی ارائه می‌دهند. شما به سادگی باید مطالب را جمع آوری کنید و در رویدادهای تصادفی حرکت کنید تا مهارت های خود را نشان دهید و ثابت کنید که بهترین هستید.

1: Age of Empires 2

Age Of Empires 2 یکی از بهترین بازی‌های ساخت و ساز شهری است که به‌عنوان یک بازی ساخت و ساز شهری واقعی متمایز می‌شود، با ترکیب عناصر استراتژی زمان واقعی که آن را از دیگر بازی‌های پایه‌سازی متمایز می‌کند. در این بازی جهان باز، گیم‌پلی بازی از بازیکنان می‌خواهد تا شهرهای بزرگ بسازند، منابع و مواد را در اطراف آن‌ها جمع‌آوری کنند و ارتش‌های عظیمی برای نابود کردن دشمنان خود بسازند.

برای پیشروی در بازی، باید ماموریت هایی را برای تصرف شهرها و مناطق دشمن آغاز کنید. این بازی شما را در تمدن ها و دوره های تاریخی مختلف می برد و به شما امکان دسترسی به ساختارها و فناوری های جدیدی را می دهد که شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.

2: Age Of Empires 4

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بعدی در لیست بهترین بازی های بیلدینگ، Age of Empires 4 است. گیم پلی بازی Age of Empires 4 شما را از قرون وسطی اولیه به دوره رنسانس اولیه می برد، جایی که با هشت تمدن شناخته شده روبرو خواهید شد. فهرست تمدن ها شامل نام هایی مانند امپراتوری مقدس روم، سلطان نشین دهلی، مغول ها، سلسله عباسیان، چینی ها، فرانسوی ها، روس ها و انگلیسی ها است. در زمان عرضه بازی، 4 کمپین به جامعه بازی معرفی شد تا گیمرها از آن لذت ببرند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

جنگ صد ساله، نورمن ها، امپراتوری مغول، و ظهور مسکو. در نگاه اول، ممکن است بازی دارای محتوای محدودی به نظر برسد، اما زمانی که بازی را شروع می‌کنید، متوجه می‌شوید که جنبه‌های زیادی برای کشف وجود دارد، و زمان قابل‌توجهی برای بازیکنان برای تجربه کامل آن زمان می‌برد.

3:Minecraft

Minecraft یکی دیگر از بهترین بازی‌های ساخت پایه است که در آن گیم‌پلی از شما می‌خواهد که از اصول اولیه شروع کنید و چیزهای زیادی را در راه خود بسازید. تنظیمات بازی در یک دنیای سه بعدی اتفاق می افتد که در آن می توانید در حالت خلاق یا حالت بقا بازی کنید. حالت بقا در بازی به گیمرها اجازه می دهد تا ساختمان ها و غذای خود را برای پیشرفت در بازی پیدا کنند.

هنگامی که گیمرها در حالت خلاق هستند، نیازی به جمع آوری زیادی ندارند، جایی که می توانند بلوک ها را ایجاد کرده و بشکنند تا بهترین نتیجه را بگیرند. ممکن است وقتی بازی را تمام کردید به مرحله بعدی نروید، زیرا در اینجا، تنها هدف بازی ساختن، کاوش و زنده ماندن است.

4:Timberborn

Timberborn یکی از بازی های منحصر به فرد این لیست است که بقا و ساختن به طور همزمان اتفاق می افتد. از آنجایی که بشریت در دنیای بازی ناپدید شده است، گونه های دیگر در این سیاره بیش از حد کار کرده اند و تمام تلاش خود را برای احیای آن انجام می دهند. بازی Timberborn دارای دسته های مختلف بیور است که به گیمرها اجازه می دهد تا با ساختن چیزهای مختلف زیادی در بازی پیشرفت کنند.

در بازی برای زنده ماندن باید فصول مختلف و انواع تغییرات آب و هوایی را پشت سر بگذارید. شما می توانید بسیاری از کارها را در بازی انجام دهید، مانند ایجاد ساختمان، مدیریت آب برای محصولات و شهرها، ویرایش نقشه ها، دیدن رفاه اطرافیان و بسیاری موارد دیگر.

5:Oxygen Not Included

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بازی Oxygen Not Included یک تعریف تحت اللفظی از عبارت “بقای بهترین ها” ارائه می دهد. بازی بازیکن را در محیطی قرار می‌دهد که در آن نیازهای لازم برای حفظ حیات مانند اکسیژن، اشیاء مختلف پایدار، گرما و غیره وجود ندارد. همه این موارد برای بقای فرد و همچنین مستعمره ای که در آن زندگی می کند ضروری است.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

شما باید روی عنصر اصلی بازی یعنی اکسیژن تمرکز کنید، یعنی به هر قیمتی که شده باید اکسیژن را ذخیره کنید. این کار را می توان با ساخت پایگاه ها و کلنی های مختلف انجام داد. همه چیز به شما بستگی دارد که پس انداز کنید و می توانید از اقدامات شدید برای برنده شدن در بازی استفاده کنید. همچنین برخی از فعالیت های لذت بخش در بازی موجود است تا شما را از خواسته های طاقت فرسا بازی منحرف کند.

6:7 Days To Die

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بازی “7 Days to Die” در دنیایی پسا آخرالزمانی می گذرد که در آن هر چیزی که با آن روبرو می شوید به نفع شما نیست و جهان توسط موجوداتی زامبی مانند زیر و رو می شود. کارهای زیادی در بازی وجود دارد که می توانید برای برنده شدن در آن انجام دهید، و لیست شامل انجام کارهایی مانند غارت، مبارزه، استخراج، کاردستی، توسعه شخصیت و حتی کاوش در محیط اطرافتان است.

بخش اکتشاف بازی به گیمرها این امکان را می دهد که بازی را با شرایط خود انجام دهند، در حالی که بخش ساخت بازی به گیمرها امکان می دهد چیزهایی مانند سلاح، لباس و وسایل نقلیه در اطراف خود بسازند. بخش ساختمانی بازی جایی است که باید روی زنده ماندن تمرکز کنید، زیرا برای زنده ماندن طولانی ترین زمان باید از روی زمین بسازید.

8:Satisfactory

در یک بازی رضایت بخش، دو چیز برای گیم پلی بازی بسیار مهم است. اولی اکتشاف و دومی مبارزه است. این بدان معناست که باید در طول بازی کاوش کنید تا ترموستات را از آن خارج کنید و پس از کاوش مناسب، چیزی بسازید که بتوانید به آن افتخار کنید.

قسمت مبارزه ای بازی نیز ضروری است زیرا برای حفظ علایق خود باید بجنگید. به این ترتیب می توانید از آنچه در طول بازی ساخته اید محافظت کنید.

منابع ارزشمندی در اطراف شما وجود خواهد داشت که به شما در ساخت کارخانه ها و چیزهای دیگری که به پیشرفت شما در بازی کمک می کند کمک می کند. این بازی چیزهای مختلفی را ارائه می دهد که برای گیمرهایی که آن را بازی می کنند مفید است. آنها شامل تنظیمات جهان باز و توانایی بازی در حالت Co-op و همچنین گزینه های سفارشی سازی فراوانی برای ساختمان های کارخانه و وسایل نقلیه هستند.

9: Civilization 6

بازی بعدی در لیست بهترین بازی‌های ساخت پایه، بازی Civilization VI است که در درجه اول برای گیمرهایی است که بر استراتژی نوبتی تمرکز می‌کنند، زیرا این بازی به شما امکان می‌دهد با هوش مصنوعی رایانه رقابت کنید. این بدان معناست که شما در مقابل یک حریف قدرتمند بازی می کنید و باید هر کاری برای شکست دادن این حریف انجام دهید.

حریف شما در بازی سعی می کند شما را عقب نگه دارد، اما شما باید قبیله کوچک خود را به یک تمدن عظیم تبدیل کنید و در نهایت کل سیاره را تسخیر کنید. برای بردن آن باید روی چند چیز در بازی تمرکز کنید. این فهرست شامل کاوش تا حد امکان است. گسترش هر چه بیشتر؛ استثمار کردن از مخالفان خود و در نهایت نابودی مخالفان خود در اسرع وقت.

10:The Riftbreaker

بازی Rift Breaker یک بازی پایه سازی است که دارای عناصر یک بازی RPG می باشد. در بازی، شما ترکیبی از دو چیز هستید: یک دانشمند بزرگ و یک کماندوی نخبه که درون لباس زره بدن قرار دارد و باید با دشمنان اطراف خود مبارزه کند. شما به راحتی می توانید پایه خود را بسازید و حتی با لباسی که به تن دارید در فضا سفر کنید.

11:Subnautica

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بازی Subnautica به شما امکان می دهد برای اهداف اکتشافی به دنیای عمیق زیر آب سفر کنید. در اینجا، چیزهای زیادی را خواهید یافت که فقط در تصورات شما وجود داشته است، یا ممکن است به تازگی در مورد آنها فکر کرده باشید. شما باید با قرار گرفتن در زیر آب از بازی جان سالم به در ببرید و در کنار آن باید کارهای مختلف تهدید کننده زندگی را انجام دهید که ممکن است ماموریت شما را به خطر بیندازد.

12:Raft

Raft یکی دیگر از بازی های بیس بقا است که در آن شما و دوستتان به یک ماجراجویی اقیانوسی خواهید رفت. چه تنها باشید چه با کسی، تنها چیزی که باید در ذهن شما باشد بقا است. شما باید با جمع آوری هر چیزی که ممکن است برایتان مفید و جالب باشد، به خاطر بقا، چیزهایی را روی قایق خود بسازید.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

13:Valheim

Valheim به‌عنوان یکی از کاوش‌های بی‌رحمانه و یکی از بهترین بازی‌های ساخت و ساز شهری شناخته می‌شود که هنگام بازی، شخصیت‌های درون بازی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

این بازی بقا را 1 تا 10 بازیکن می‌توانند انجام دهند و در برزخ ساخته شده رویه‌ای با فرهنگ دوچرخه‌سواری در اطراف تنظیم می‌شود. تنظیمات سخت بازی و کارهای مختلف مانند ساختن، نبرد و فتح باعث می شود از تلاش هایی که برای زنده ماندن در بازی انجام می دهید قدردانی کنید.

14:Ark: Survival Evolved

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

Ark: Survival Evolved نیز یکی از بهترین بازی های ساخت و ساز شهری است که در سواحل جزیره ای ناشناخته اتفاق می افتد، جایی که باید همه چیز را از ابتدا بسازید و از مصیبت های جزیره جان سالم به در ببرید تا بازی را برنده شوید. کارهای زیادی در بازی وجود دارد که می توانید انجام دهید، مانند رام کردن موجودات اطراف خود، مبارزه با حریفی که در طول بازی با آنها روبرو می شوید و غیره.

15: Grounded

اگر به دنبال بهترین بازی‌های ساخت پایه جالب هستید، به دنبال Grounded نباشید. به این دلیل است که این بازی در دنیایی اتفاق می‌افتد که در آن انسان‌ها به اندازه مورچه‌ها کوچک می‌شوند و دنیای خود را بزرگ‌تر از آنچه در ابتدا بود می‌سازند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای بقا بجنگید و تا حد امکان در امان بمانید.

16:The Wandering Village

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

The Wandering Village یک بازی شبیه سازی شهری است که در آن شما باید سازه هایی را در اطراف خود بسازید. این یک ساختمان ثابت نیست که شما اینجا می سازید، این ساختمان باید بر پشت موجودی غول پیکر ساخته شود که از جایی به جای دیگر سرگردان است. تنها کاری که در اینجا باید انجام داد ساختن و زنده ماندن در محیط خصمانه تا زمانی که ممکن است برای برنده شدن در بازی است.

بهترین بازی های ساخت ساز چیست؟

بر اساس توضیحات مختصر بالا، ممکن است در بحث اخیر ما درک درستی از بازی‌های پایه‌سازی داشته باشید. با این حال، اگر هنوز کمی گیج هستید، نگران نباشید، ما توضیح خواهیم داد که بازی‌های ساخت و ساز شهری چیست و چرا در بین گیمرها محبوب هستند.

در مقایسه با سایر بازی‌ها، یک بازی ساخت و ساز شهری یک بازی منحصربه‌فرد است که به گیمرها اجازه می‌دهد تا به حالت خلاقانه بروند و از منابع اطراف خود برای گسترش و ایجاد ساختمان‌ها و سازه‌ها در اطراف خود از هسته استفاده کنند.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی wwe 2k23

در حالی که ممکن است موضوعات مرتبط دیگری در مورد این بازی وجود داشته باشد که ممکن است به بازیکنان در پیشرفت آنها کمک کند، سناریوی خاص گیمرها را ملزم می کند که در حالت اول شخص یا co-op بازی کنند. هدف کاوش، ایجاد، گسترش، دفاع و نبرد برای ساختمان‌ها، زمین یا فضایی است که با جمع‌آوری منابع در سیاره بیگانه ایجاد کرده‌اند.

در بازی‌های جهان باز، ممکن است مجبور باشید نقش یک نابغه شیطانی را برای ایجاد دفاعی قوی روی سطح سیاره بپذیرید. این به دلیل کمبود متحدان و فراوانی موجودات متخاصم است که تصمیم دارند پایگاه شما را نابود کنند و کنترل قلمرو و منابع شما را به دست بگیرند.

کارگاه استیم و وب‌سایت‌های مختلف، بازی‌های ساخت و ساز شهری را ارائه می‌کنند که به گیمرها این امکان را می‌دهد تا از طریق ساختن خلاقانه و استراتژیک بهترین پایگاه‌هایی که می‌توانند از منابع اطراف خود برای بقا استفاده کنند و همچنین از قلمرو خود در برابر موجودات خطرناک دفاع کنند.

سخن نهایی درباره بهترین بازی های ساخت و ساز شهری

بنابراین، طبق گفته گیمرهایی که دوست دارند چنین بازی هایی را انجام دهند، در اینجا 15 بهترین بازی ساخت و ساز شهری در سال 2023 آورده شده است. اگر به بازی های ساخت و ساز شهری علاقه مند هستید، پس حتما باید بازی های ذکر شده در بالا را امتحان کنید. اگر در مورد بازی ذکر شده در مقاله سوالی دارید، در قسمت نظرات زیر نظر خود را درج کنید. برای اطلاعات بیشتر از این قبیل می‌توانید از سایت ما omggamer.com دیدن کنید، جایی که ما اخبار و آخرین به‌روزرسانی‌ها در مورد بازی، بازی‌های آینده، ساخت‌های بازی و موارد دیگر را ارسال می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =