بلاگ, بهترین ها

بهترین ماشین های Mario Kart 8 ، رتبه بندی شده

با اضافه شدن 48 دوره جدید به Mario Kart 8 Deluxe در نینتندو سوییچ، هرگز زمان بهتری برای تقویت مجدد مهارت های Mario Kart وجود نداشته است.که ما به معرفی بهترین ماشین های Mario Kart 8 خواهیم پرداخت.  با تعداد زیادی ترکیب کاراکتر، سبد خرید، تایر و گلایدر، سفارشی کردن مسابقه Mario Kart به بهترین وجه بسیار آسان است. البته، این بدان معناست که گزینه‌های مختلف زیادی برای انتخاب وجود دارد و ترکیب‌های زیاد می‌تواند کمی سخت باشد.

بهترین ماشین های Mario Kart 8

به عنوان یک قاعده کلی، شخصیت‌های سبک وزن مانند Baby Mario برای هندلینگ و شتاب عالی هستند، در حالی که شخصیت‌های سنگین‌تر مانند Bowser در رانندگی سخت‌تر هستند، اما بسیار سریع‌تر هستند و برای ماجراجویی‌های خارج از جاده عالی هستند. در همین حال، خود کارت‌ها دارای آمار بسیار متنوعی هستند که تعیین دقیق این که کدام گاری بهترین گزینه است، دشوار است. در اینجا، ما چرخ دستی هایی را با بهترین آمار کلی انتخاب کرده ایم. با این حال، اینکه چگونه این چرخ دستی ها را با شخصیت خود متعادل کنید، به شما بستگی دارد.

12: Yoshi Bike & Comet

 

دوچرخه Yoshi به عنوان یکی از معدود وسایل نقلیه بازی که به نام یک شخصیت نامگذاری شده است، به همان نام خود عمل می کند. این دو چرخ سبز کاملاً از دینو سبز طراحی شده است، تا بازوهایی که هنگام سر خوردن از کنار دوچرخه خارج می شوند. در آمار با دوچرخه Comet یکسان است.

این سری که قدمت آن به Mario Kart Wii برمی گردد، دارای وسایل نقلیه دریفت داخلی و خارجی بوده است که این دو مورد اول هستند.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

این بدان معناست که شما همچنان با پیچ رانندگی خواهید کرد، نه اینکه به سمت بیرون رانده شوید. آمار شتاب و هندلینگ دوچرخه ها به شما کمک می کند تا به حداکثر سرعت برسید و پس از رسیدن به آنجا کنترل خود را حفظ کنید. با این حال، سرعت و کشش را قربانی می‌کنید، به این معنی که پیچ‌ها و دریفت‌های درونی شما آنقدر که ترجیح می‌دهید فشرده نمی‌شوند.

11: Landship

بهترین ماشین های Mario Kart 8

بهترین ماشین های Mario Kart 8

با طراحی که کشتی های هوایی بازی های قدیمی Super Mario Bros را به یاد می آورد، Landship بسیار کمتر از الهام گرفتن آن ترسناک است. توپ های کناری آن در حالی که در حال مسابقه دادن هستید حرکت می کنند تا به شما یادآوری کنند که چند بار در کشتی های هوایی Super Mario Bros. 3 در کودکی جان خود را از دست داده اید.

شتاب بهترین ویژگی این کارت است، اما به قیمت از دست دادن سرعت تمام می شود. علاوه بر این، کارت سبک وزن است، به این معنی که در صورت عدم رانندگی تهاجمی ممکن است در مسیر مورد آزار و اذیت قرار بگیرید. خوشبختانه، آمار هندلینگ خوب کارت به شما این امکان را می دهد که از رقبا فرار کنید.

10: Badwagon and the GLA

بهترین ماشین های Mario Kart 8

بهترین ماشین های Mario Kart 8

Badwagon اولین بازی خود را در Mario Kart 8 انجام داد! این خودرو آمار خود را با GLA به اشتراک می گذارد – خودروی ویژه ای که در DLC مرسدس بنز Mario Kart 8 اضافه شده است.

این ATV ها از نظر وزن و آمار کشش برتر هستند، اما در شتاب و هندلینگ رنج می برند. آنها همچنین در آب عالی نیستند، بنابراین ما آنها را برای دوره هایی مانند ساحل Cheep Cheep یا پارک آبی انتخاب نمی کنیم.

9: Teddy Buggy & Cat Cruiser

اگر به دنبال زیباترین کارت کارت در Mario Kart 8 Deluxe هستید، Teddy Buggy یا Cat Cruiser ممکن است ATV برای شما باشد. آنها هیچ کس را با آمار خود منفجر نمی کنند. آنها با دوچرخه یوشی و دنباله دار یکسان هستند، فقط به شکل ماشین. آمار فقط اندکی شتاب و هندلینگ شما را افزایش می دهد، اما معاوضه ها حداقل هستند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

تنها با کاهش جزئی در آمار سرعت شما، اینها کارت های کاملاً متوسط هستند. این ماشین برای بازیکنان مبتدی رانندگی آسان است، اما می تواند با شخصیت های سنگین وزن مانند Bowser یا Morton، یا با لاستیک های نرم، رقابتی تر شود. به عنوان یک امتیاز اضافی، ماشین شبیه یک گربه یا خرس عروسکی شایان ستایش به نظر می رسد! چه چیزی را نباید دوست داشت؟ ( بهترین ماشین های Mario Kart 8 )

8: Biddybuggy

آمار Biddybuggy گسترده تر از Comet و Cat Cruiser است. در نسخه اصلی Mario Kart 8، آماری مشابه Landship داشت، اما اکنون همه چیز به تنهایی است. بهترین مزیت این کارت شتاب آن است که به طور قابل توجهی بهتر از ورودی های قبلی است. Biddybuggy همچنین هندلینگ و کشش خود را بهبود می بخشد و مینی توربوی مناسبی نیز دارد.

کمترین آمار آن وزن و سرعت آن است که هر دو پایین تر از حد متوسط هستند. اگرچه سرعت Biddybuggy بدترین آمار آن است، اما پاداش های دیگر بیشتر از جبران آن هستند. این گاری برای مسیرهای بادخیز که گزینه های آفرود زیادی ندارند، مانند استادیوم ماریو کارت، ایده آل است.

7: Blue Falcon and Splat Buggy

بهترین ماشین های Mario Kart 8

بهترین ماشین های Mario Kart 8

شاهین آبی به عنوان کارتی با الهام از سری F-Zero در Mario Kart Wii معرفی شد. در نسخه اصلی Mario Kart 8، آمار خود را با کارت خیابانی به اشتراک گذاشت. با این حال، اکنون آمار آن با Splat Buggy، کارتی که از بازی های Splatoon الهام گرفته شده است، به اشتراک گذاشته شده است!

این خودروها دارای آمار سرعت قابل توجهی هستند، اما برای آفرود وحشتناک هستند! همراه با قطعات مناسب دیگر، انتخاب های عالی برای هر راننده متوسطی هستند.

6: Tanooki Kart and Koopa Clown Car

Tanooki Kart و Koopa Clown Car دقیقاً آمار مشابهی دارند و آنها را در رتبه هفتم قرار می دهد. در حالی که Tanooki Kart در Mario Kart 8 موجود بود، ماشین دلقک Koopa تا نسخه Deluxe اضافه نشد. این وسایل نقلیه دارای بالاترین مینی توربوی ممکن در بین تمام خودروهای Mario Kart 8 هستند که برای مسیرهای بادخیز که سطح صافی دارند، مانند جاده رنگین کمان، عالی است. وزن و هندلینگ آنها بالاتر از حد متوسط است که رانندگی آنها را در مسیرهای دشوار آسان می کند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

کشش آن‌ها کاملاً متوسط است، بنابراین برای آفرود ایده‌آل نیستند و آمار آنها با سرعت کمتر از حد متوسط و شتاب کمتر از ایده‌آل کامل می‌شود. شخصیتی با کلاس وزنی پایین‌تر به افزایش شتاب آنها کمک می‌کند، حتی اگر سرعت آنها به حدی نباشد. ( بهترین ماشین های Mario Kart 8 )

5: Flame Rider and Standard Bike

بهترین ماشین های Mario Kart 8

بهترین ماشین های Mario Kart 8

این دو دوچرخه نیز دقیقاً همان آمار را دارند: Flame Rider و Standard Bike. در حالی که سرعت و وزن آنها کمتر از حد متوسط است، کشش عالی آنها باعث می شود تا در سطوحی مانند قلعه Bowser’s Castle به راحتی بپیچید. هر دوی آن ها به خوبی کنترل می کنند و شتاب متوسط و مینی توربو نیز دارند.

این دوچرخه ها را می توان با شخصیت های متوسط یا سنگین متعادل کرد. به طور کلی، آنها نسبت به برخی دیگر از گزینه ها در فرآیند ساخت وسیله نقلیه متعادل تر هستند، بنابراین آنها به عنوان یک دوچرخه کاملاً مناسب به خوبی کار می کنند.

4: Wild Wiggler & W 25 Silver Arrow

Wild Wiggler و W 25 Silver Arrow جزو بهترین ATV های بازی هستند و دقیقاً همان آمار دوچرخه های استاندارد، Flame Rider، Varmint و City Tripper را دارند. تفاوت این است که آنها به جای دوچرخه، ATV هستند، که بر نحوه رانندگی آنها تأثیر می گذارد. کشش عالی پیچ های تنگ را آسان می کند در حالی که شتاب بالا، هندلینگ و مینی توربوها توانایی آنها را برای رسیدن به شخصیت ها در مسیرهای بادخیز افزایش می دهد.

آنها یک وسیله نقلیه عالی برای Bowser’s Castle یا Cloudtop Cruise هستند. باز هم، در حالی که سرعت و وزن آنها بسیار مورد نظر است، اما سایر آمارها بیش از آن ها را جبران می کند. این ATV ها گزینه ای عالی برای شخصیت های میان وزن مانند ماریو یا لوئیجی هستند.

3: Mr. Scooty

آمار آقای اسکوتی، یکی از بهترین دوچرخه‌های بازی، بسیار متفاوت است: شتاب و مینی توربوی آن از بهترین‌های بازی هستند، اما برخی از پایین‌ترین آمار برای سرعت را نیز دارد. آقای اسکوتی هم خیلی خوب هندل می کنه و کشش مناسبی داره ولی وزنش راضی کننده نیست.

در بازی اصلی، آمار خود را با Biddybuggy و Landship به اشتراک گذاشت، اما اکنون آمار آن تنها با Biddybuggy یکسان است. تفاوت عمده بین این دو فقط این است که این یک دوچرخه است و Bidybuggy یک ATV است.

دوچرخه آقای اسکوتی برای مسیرهایی که فرصت‌های آفرود محدودی دارند و مکان‌های زیادی برای استفاده از مینی توربو بدون پیچیدن خیلی تنگ دارند، مناسب‌تر است. برای مثال Thwomp Ruins یک دوره عالی برای تمرین با این دوچرخه است.

2: City Tripper and Varmint

City Tripper و Varmint دو دوچرخه دیگر هستند که آمار مشابهی دارند. آنها قبلاً با دوچرخه استاندارد و فلیم رایدر یکسان بودند، اما اکنون کمی با آنها تفاوت دارند. بهترین ویژگی های City Tripper و Varmint شتاب، هندلینگ و مینی توربوهای آنهاست که کشش مناسبی دارند اما با وزن و سرعت خود دست و پنجه نرم می کنند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

این آنها را برای دوره‌هایی ایده‌آل می‌کند که در مسیرهای خارج از جاده نیستند و باد می‌وزند بدون اینکه سرکوب شوند – به عنوان مثال، Toad Harbor و Sunshine Airports دوره‌های ایده‌آلی برای استفاده از این وسیله نقلیه هستند. در همین حال، سرعت ضعیف آنها را می توان با رانندگی با شخصیت های سنگین وزن مانند Dry Bones یا Morton بهبود بخشید.

1: Pipe Frame

بهترین ماشین های Mario Kart 8

بهترین ماشین های Mario Kart 8

از نظر آماری، Pipe Frame بهترین خودروی بازی است: شتاب، هندلینگ و مینی توربوی عالی دارد. همچنین کشش مناسبی دارد اما مانند بسیاری از خودروهای دیگر این لیست از وزن و سرعت خود رنج می برد. در واقع از نظر آماری با City Tripper و Varmint یکسان است، اما ATV بودن همه تفاوت را ایجاد می کند.

به نظر می رسد که Pipe Frame مورد علاقه شخصیت های سنگین وزن است تا به تعادل سرعت پایین آن کمک کند و در دوره هایی مانند Royal Raceway یا Music Park برتری یابد. نکات مثبت آن بسیار بیشتر از نکات منفی آن است، و باعث می شود Pipe Frame به عنوان یکی از بهترین ماشین های بازی، از نظر آماری، در صدر قرار گیرد.

سخن نهایی درباره بهترین ماشین های Mario Kart 8

ما در یانگ سنتر سعی کردیم تا بهترین بازی ها را در کنار هم جمع آوری کنیم تا شما عزیزان بتوانید بهترین تیجه را در انتخاب بهترین ماشین های Mario Kart 8 داشته باشید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =