بلاگ, بهترین ها

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

هیچ چیز بهتر از گم شدن در دنیای بزرگ و دیجیتالی نیست. و در اینجا به معرفی بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass خواهیم پرداخت.

در یک بازی جهان باز، می‌توانید نگرانی‌های دنیای واقعی خود را فراموش کنید و به فردی جدید تبدیل شوید. شستن ظروف یا استرس های خود را در محل کار فراموش کنید. در عوض، شما فقط باید نگران کاوش در مکان های جدید، کشف مکان های دیدنی جذاب و درگیر شدن در جست و جوهای داستانی پیچیده باشید. هزاران بازی جهان باز وجود دارد، اما کدام یک از آنها در Xbox Game Pass بهترین هستند؟

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

خوشبختانه، با تعداد زیادی بازی موجود در Xbox Game Pass، یافتن تعداد انگشت شماری از بازی های جهان باز عالی مشکلی نبود. چه بخواهید در یک دنیای آخرالزمانی با آن مبارزه کنید، به آسمان بروید یا به سادگی در اطراف تفریحی در بریتانیا رانندگی کنید، چیزی در اینجا برای شما وجود دارد. از زندگی در دنیای جدید خود لذت ببرید.

1. یاکوزا 0

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

به دنبال سوء استفاده های Kazuma Kiryu، هر ورودی در سری Yakuza یک جهان باز پرجمعیت را برای شما ارائه می دهد تا آن را کشف کنید. اگرچه یک هشدار وجود دارد: آنها نسبتاً کوچک هستند.

هر یک از بازی‌های Yakuza می‌تواند شایسته جایگاهی در این لیست از بهترین بازی‌های جهان باز در Xbox Game Pass باشد. اما ما Yakuza 0 را به عنوان مکان ایده آل برای شروع انتخاب کرده ایم. تا حد زیادی در کاموروچو، لوکیشن ثابت سریال، به شما امکان می دهد از Sotenbori نیز بازدید کنید. اگرچه هر کجا که باشید، هرگز از چیزی برای دیدن یا انجام دادن دور نیستید، به این معنی که محیط بسیار غنی احساس می شود.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

وقتی داستان جذاب Yakuza 0 را دنبال نمی‌کنید، می‌توانید به بولینگ بروید، چند توپ بیس‌بال بزنید، در یک بازی آرکید بازی کنید یا حتی یک یا دو آهنگ بخوانید. لیست بی پایان است و داستان‌های فرعی بیشتری وجود دارد که بتوانید مشت خود را برای آن تکان دهید. در مورد مشت‌ها، آیا اشاره کرده‌ایم که تعداد بی‌شماری اراذل و اوباش، تبهکاران و یاکوزاها در طول مسیر وجود دارند که باید مورد ضرب و شتم قرار گیرند؟ اگر دنبال یک بازی با کلمه باز هستید که اندازه نقشه را فدای تراکم فعالیت می کند، هر کدام از سری های Yakuza را امتحان کنید.

2. Sable

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

Sable بازی معمولی جهان باز شما نیست، اما این چیزی است که آن را به یکی از بهترین ها تبدیل می کند. این بازی فوق‌العاده شیک درباره یک روستایی جوان که در حال رفتن به یک مراسم گذرگاهی است به همان اندازه که برای شما یک سفر اکتشافی است. دنیایی عجیب و غریب و در عین حال جذاب را در پشت یک گلایدر کاوش کنید، در حین حرکت، پازل ها را حل کنید و ماموریت ها را تکمیل کنید.

بسیاری از بازی‌های دیگر در این فهرست به دنیاهای بزرگ و واقع‌گرایانه‌ای که با جلوه‌های بصری به‌روز شده‌اند، مربوط می‌شوند. سابل نیست. این دنیایی که با دست طراحی شده است به دلایل درستی برجسته است و گم شدن در مکان های مسحورکننده آن بسیار آسان است.

3. The Outer Worlds

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

Fallout، Mass Effect و Borderlands را بگیرید، آنها را در یک قابلمه قرار دهید، آنها را با هم مخلوط کنید و The Outer Worlds را خواهید داشت. به جای داشتن یک جهان باز عظیم، The Outer Worlds چندین جهان کوچکتر دارد. اگرچه هنوز هم بسیار گسترده به نظر می رسد. با استفاده از کشتی خود، می توانید در اوقات فراغت خود بین آنها پرش کنید، مشروط بر اینکه مجوز انجام این کار را داشته باشید، و هر کدام از آنها ماموریت های زیادی برای کشف و تکمیل کردن دارند.

The Outer Worlds یک بازی کاملاً خنده‌دار است، به همان اندازه که شما را به مبارزه می‌کشاند یا با جلوه‌های بصری مجلل خود شما را به خنده می‌اندازد. از استخدام و آوردن چند نفر از همراهان برای سواری نیز لذت خواهید برد. آنها در مبارزه به شما کمک خواهند کرد، و اگر چیز مفیدی برای گفتن داشته باشند، کمک کننده به صدا در می آیند. اگرچه اگر کاری را انجام دهید که آنها هم دوست ندارند، صدادار هستند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

اینکه The Outer Worlds واقعاً یک بازی جهان باز است یا نه، قابل بحث است، اما مطمئناً به نظر می رسد که این یک بازی است. بنابراین برای ما، این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی‌های جهان باز در Xbox Game Pass واجد شرایط است.

4. Just Cause 4

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بسیار خوب، پس کمپین Just Cause 4 ممکن است شما را تحت تاثیر قرار ندهد. با این حال، اگر فقط سرگرمی دیوانه‌وار می‌خواهید، قطعاً ارزش بازی کردن را دارد.

در حالی که مأموریت‌های داستانی آن معمولاً شما را وادار می‌کنند تا پنل‌ها را یکی پس از دیگری فعال کنید، محتوای جانبی Just Cause 4 تماماً در مورد منفجر کردن چیزها و انجام شیرین کاری‌های دیوانه‌کننده است. و هیچ بازی انفجارهایی مانند Just Cause 4 انجام نمی دهد – آنها به سادگی خارق العاده هستند. سرگرم‌کننده‌تر کردن همه چیز این واقعیت است که می‌توانید قلاب قلاب خود را نیز سفارشی کنید. می‌توانید از آن برای اتصال دشمنان به یکدیگر، وصل کردن آنها به بالن و حتی قرار دادن بوسترها استفاده کنید. سپس، با فشار دادن یک دکمه، می توانید ضرب و شتم ایجاد کنید.

اگر تا به حال خواسته اید که یک دشمن را قبل از پرواز در هوا به یک ماشین بچسبانید و مانند چرخ کاترین به اطراف بچرخید، بازی Just Cause 4 برای شما مناسب است. این بهترین بازی جهان باز در Xbox Game Pass نیست، اما ابزارهایی که به شما امکان می‌دهد با آن از دست بدهید به این معنی است که شایسته جایگاهی در این لیست است.

5. Rage 2

دنیای باز Rage 2 کمی کسل کننده است. ‫ یا حداقل اینطور بود. از زمان راه اندازی، محتوا اضافه شده است تا کمی سرزنده تر شود. همراه با این واقعیت که مبارزات بازی از روز اول کاملاً درخشان بوده است، اکنون یکی از بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass است.

Rage 2 که در دنیایی پسا آخرالزمانی می گذرد، شما را به مبارزه با گروه های بی رحم و یک ارباب شرور می کشاند. خوشبختانه برای شما، طیف گسترده ای از توانایی های قدرتمند و همچنین زرادخانه متنوع و وسیله نقلیه ای قابل ارتقا را در اختیار دارید. آنچه در پی می‌آید یک ماجراجویی سرگرم‌کننده است، زیرا شما به دنبال پایان دادن به تهدیدات مختلف هستید، در حالی که در حال گسترش و تسلط بر گزینه‌های مبارزه خود هستید. حتی اگر دوست دارید می توانید کمی در مسابقه نیز شرکت کنید.

6. State of Decay 2

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

دنیای State of Decay 2 توسط زامبی های خطرناک تسخیر شده است. توجه بیش از حد را به خود جلب کنید و ممکن است خود را غرقاب کنید. با این حال، چیزی که هر اقدامی را که انجام می‌دهید مملو از خطر می‌کند، این است که اگر شخصیت شما بمیرد، آن‌ها را برگرداند. آنها رفته اند. شما باید سفر خود را با یکی از شخصیت های دیگر گروه خود ادامه دهید. این بازی جهان باز را به یکی از پرتنش‌ترین و در عین حال یکی از درخشان‌ترین بازی‌های این فهرست تبدیل می‌کند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

اگر می‌خواهید ببینید در آخرالزمان زامبی‌ها چگونه پیش می‌روید، کاملاً State of Decay 2 را دوست خواهید داشت. این بازی از شما می‌خواهد که کمپ خود را بسازید، تدارکات را پیدا کنید، بازماندگان دیگر را جستجو کنید و گروه خود را به طور مؤثر مدیریت کنید. این اساساً بهترین بازی ویدیویی غیررسمی Walking Dead است و همچنین یکی از بهترین بازی‌های جهان باز در Xbox Game Pass است.

7. Forza Horizon 5

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

آیا تعجب آور است که یکی از بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass شامل خشونت یا تیراندازی نمی شود؟ نباید اینطور باشد، زیرا همه باید بدانند که Forza Horizon 5 به سادگی باورنکردنی است.

بازی‌های قبلی Forza Horizon عالی بودند، اما Forza Horizon 5 یک قدم فراتر رفت. جلوه‌های بصری آن باعث می‌شود که فک شما پایین بیاید، نقشه‌اش وسیع است، و کنترل آن عالی است. این بهترین بازی مسابقه‌ای جهان باز است که تا کنون ساخته شده است، و این اغراق نیست.

همیشه دلیلی برای بازگشت به Forza Horizon 5 نیز وجود دارد. محتوای جدید به طور منظم اضافه می شود، بنابراین اگر آن را انتخاب کنید، اتومبیل های بیشتری را به گاراژ خود اضافه خواهید کرد و در آینده با چالش های جدید روبرو خواهید شد. و حتی اگر تمایلی به درگیر شدن با ساختار پیشرفت ندارید، فقط رانندگی در سراسر جهان، کشف تفریحات آن در مکزیک، به تنهایی لذت بخش است.

8. Sunset Overdrive

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

انحصار ایکس باکس، Sunset Overdrive یک اکشن دیوانه کننده و پرسرعت توپ به دیوار است. اما از Insomniac Games، آیا انتظار کمتری دارید؟ در یک دنیای پساآخرالزمانی سنگ‌آلود و در عین حال رنگارنگ اتفاق می‌افتد، این یک بازی پر اکشن است که می‌توانید در تمام طول روز تیراندازی کنید، زیپ‌پلین بزنید، دیوار را بچرخانید و ریل‌های سنگ‌زنی کنید. شما در شهری هستید که مملو از زامبی ها است – خوب، ما می گوییم “زامبی”، اما آنها افرادی هستند که پس از نوشیدن یک نوشیدنی انرژی زا به جهش یافته تبدیل شده اند. بله، این یک نوع بازی است. و به این دلیل درخشان تر است.

اگر دوست دارید بازی‌هایتان واقعاً از بقیه متمایز شوند، واقعاً باید Sunset Overdrive را امتحان کنید. اگرچه این عنوان راه اندازی برای ایکس باکس وان بود، اما همچنان پابرجاست و ارزش وقت گذاشتن را دارد.

9. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

بازی‌های Elder Scrolls همیشه دنیای فانتزی عظیمی را برای کاوش در اختیار بازیکنان قرار داده است، اما هیچ کدام به اندازه Skyrim متنوع و منسجم نبوده‌اند. مطمئناً، چندین بار در سراسر بلوک بوده است و در چندین فرمت در دسترس است. این احتمال وجود دارد که بیشتر گیمرها قبلاً چندین بار آن را بازی کرده باشند. اما آیا واقعاً هرگز از کاوش در سرزمین های غنی و متنوع آن خسته می شویم؟

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

Skyrim با کنار گذاشتن سیستم کلاسی که توسط ورودی‌های قبلی این سری استفاده می‌شد، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در طول بازی، شخصیتی را که مناسب می‌دانند توسعه دهند. این به همراه یک سیستم منوی ساده، بازی را برای کسانی که تازه وارد این سری شده اند بسیار قابل دسترس تر می کند. با دنیایی پر از رمز و راز و تلاش برای حل، و همچنین اژدها برای شکست، Skyrim هنوز هم یکی از بازی‌های کسانی است که به دنبال یک فانتزی جذاب و وقت‌گیر هستند. ممکن است قدیمی باشد، اما یکی از بهترین بازی‌های جهان باز در Xbox Game Pass است.

10. Crackdown 3

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

دوست داری تفریح کنی؟ البته که انجامش میدی! و به همین دلیل است که شما به Crackdown 3 در زندگی خود نیاز دارید. Crackdown 3 یک بازی جهان باز است که تماماً در مورد اکشن دیوانه کننده است. با شروع به عنوان یک عامل ضعیف، با کشتن دشمنان به روش های مختلف و نشان دادن چابکی خود، گوی ها را جمع آوری خواهید کرد. و قبل از اینکه متوجه شوید، تبدیل به یک ماشین کشتار بدجنس می شوید که قادر است از روی ساختمان ها بپرد و کارهای زشت را انجام دهد.

نحوه مقابله با Crackdown 3 به شما بستگی دارد. شما می توانید در هر زمان با هر یک از روسای آن مقابله کنید. با این حال، بهتر است ابتدا مهارت های خود را تقویت کنید، و کارهای زیادی برای انجام دادن در دنیای باز وجود دارد. در صورت تمایل می توانید آن را به صورت Co-op نیز بازی کنید. دو برابر عوامل یعنی لذت مضاعف، بالاخره. Crackdown 3، سرگرم کننده کامل و بدون تحریف، یکی از بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass است.

11. Assassin’s Creed Origins

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

بازی Assassin’s Creed Origins یعنی دوست داشتن Assassin’s Creed Origins. به نظر ما همه بازی‌های Creed عالی بودند، اما Origins یکی از بهترین‌هاست. یک سال دوری از این فرنچایز واقعاً به Ubisoft کمک کرد تا تجربه‌ای پیشرفته‌تر، لذت‌بخش‌تر و عظیم‌تر را توسعه دهد.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

به طور جدی، Origins بسیار بزرگ است. بازآفرینی مصر باستان از نظر مقیاس عظیم است و جزئیاتی که برای ایجاد بیابان های خشک، مناظر سرسبز و شهرهای شلوغ انجام شده است، کاملا نفس گیر است. اگر واقعاً به دنبال چیزی هستید که در آن گم شوید، نمی توانید خیلی بهتر از این شوید.

سخن نهایی درباره بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

ما در یانگ سنتر با تمام تلاش همکاران سعی در جمع آوری بهترین های بازی ها در همه حوزه ها هستیم و در این مقاله هم سعی داشتیم تا بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass رو برای شما جمع آوری کنیم.

1 فکر در مورد “ بهترین بازی های جهان باز در Xbox Game Pass

  1. ممنون از این مطلب کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =