بلاگ, بهترین ها

بهترین تفنگ تک تیرانداز Warzone 2

بهترین تفنگ تک تیرانداز Warzone 2

Warzone 2.0 جدید طیف کاملاً جدیدی از سلاح ها و متا را برای آوردن به میدان نبرد المزره به همراه دارد و این سوال را مطرح می کند که بهترین تفنگ تک تیرانداز در Warzone 2 چیست؟ تک تیراندازها در توانایی‌های کشتار خود بهترین رفتار را نداشته‌اند، زیرا صفحات زرهی مزاحم بازیکنان را از آن شلیک‌های سر شیرین یک‌باره از راه دور محروم می‌کند. این باعث نشد تا بازیکنان به سرعت بهترین تفنگ های تک تیرانداز در Warzone 2 را تا کنون کشف کنند.

بهترین تفنگ تک تیرانداز Warzone 2

برای شما خوش شانس است، ما بهترین تفنگ های تک تیرانداز در Warzone 2 را گرد هم آورده ایم تا کمک کنیم که تیراندازی در فصل 2 کمی بدتر شود.

اگر می‌خواهید مستقیماً به سلاح‌های جنگ‌جویانه در Warzone 2 وارد شوید، این لیست از بهترین بارگیری‌ها برای Warzone 2.0 را بررسی کنید.

1:Victus XMR

بهترین تفنگ تک تیرانداز Warzone 2

بهترین تفنگ تک تیرانداز Warzone 2

Victus XMR به دلایل مختلف مورد علاقه بسیاری از بازیکنان در لیست ما برای ضربه زدن به سر است. با گلوله‌های انفجاری 0.50 CAL که در تفنگ‌ساز وصل شده‌اند، این تیرانداز از فاصله دور بسیار مؤثر است. صفحات زرهی زمانی که از قفسه سینه به بالا مورد اصابت قرار می گیرند منسوخ می شوند و باعث می شود که یک شلیک از سر به تاکتیک از راه دور تبدیل شود.

Victus XMR فقط در تیراندازان Al Mazrah هدف قرار می گیرد و سلاحی عالی برای بازیکنان خاموش اما مرگبار در میدان جنگ است. با این حال، هر سلاحی مزایا و معایبی دارد. ما این موارد را در زیر فهرست کرده‌ایم، همراه با آنچه که معتقدیم بهترین بارگیری برای استفاده در جنگ است

پیشنهاد خرید: خرید ps5

برای باز کردن قفل گلوله‌های انفجاری 0.50 CAL، باید کار را وارد کنید و قبل از باز کردن قفل تفنگ Signal 50 تا سطح 23، آنها را برای Victus XMR باز کنید.

2:MCPR-3000

2:MCPR-3000

وای، این پسر بد به MCPR-3000 معروف است. نام جالب برای یک تفنگ حتی خنک تر. بازیکنان این را یکی از کشنده‌ترین تفنگ‌های دوربرد می‌دانند که عرصه Warzone 2 را به ارمغان می‌آورد، و با توجه به اینکه یکی از سلاح‌های اصلی بازی است، برای بازیکنان جدید می‌توان به آن اشاره کرد.

این تفنگ نسبت به Victus XMR گلوله بیشتری دارد و قدرت کمتری دارد. با این حال، در فاصله نزدیک و در شرایط تنگ عملکرد بهتری دارد. این تک تیرانداز به اندازه‌ای قوی است که می‌تواند 3 صفحه زره را بشکند و با یک شلیک به دشمنان شما آسیب برساند، اما متأسفانه ضربه سر یک شلیک روی یک بازیکن زرهی کامل HP امکان‌پذیر نیست.

MCPR-3000 مانند Signal 50 سریع‌ترین شلیک نیست، اما یکی از سنگین‌ترین ضربه‌ها را در بین تمامی تک‌تیراندازان Call of Duty Warzone 2.0 دارد.

در منطقه جنگی امروزی، کشتن تک تیرانداز با یک تیر بسیار دشوارتر از روزهای گذشته است، بنابراین این ساخت با هدف اصلی سرعت و قدرت فرموله شده است. برای رسیدن به این هدف، ما باید MCPR-3000 را بهینه کنیم تا بتوانیم شلیک های سریع، دقیق و متوالی را انجام دهیم.

3:Signal 50

3:Signal 50

Speed نام بهترین تفنگ این روزها در Warzone 2 است. با سیگنال 50 سرعت چیزی است که به دست می آورید. قابلیت شلیک سریع آن در کنار زمان مناسب ADS آن بی‌میزان است، که زمانی مهم است که مانند گذشته نمی‌توانید با یک ضربه سر بازیکنان را حذف کنید.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

سیگنال 50 حتی با سرعت شلیک سریع خود آسیبی مشابه MCPR 3000 و Victus XMR دارد و آن را به یکی از رقبای برتر در این لیست تبدیل می کند. با یک مجله به اندازه کافی بزرگ، می توانید بازیکنان را به سرعت با ضربات دقیق و متوالی رها کنید و بیش از یک مزاحم برای حریفان خود شوید. همه اینها در کنار هم سیگنال 50 را به گزینه ای مناسب برای Warzone 2 امروزی تبدیل می کند.

سیگنال 50 یک جانور در میدان جنگ است و بسیاری از بازیکنان به دلایل درست به تک تیرانداز می روند.

4:SA-B 50

4:SA-B 50

ما در مورد تک تیراندازهای دوربرد صحبت کرده ایم. حالا بیایید در مورد نزدیک شدن و شخصی شدن با SA-B 50 صحبت کنیم. این تفنگ چه یک تندرو قدیمی مدرسه باشد و چه نمی توانید در موقعیت تک تیرانداز بمانید و منتظر بمانید تا طعمه شما به مناظر شما برسد، این تفنگ از 40 متر یا کمتر بهترین است.

زمان تبلیغات سریع آن باعث می شود از نزدیک و شخصی با این تفنگ Marksman لذت ببرید و با توجه به آسیب زیاد آن می تواند بسیار موثر باشد. با این حال، تلاش برای بیرون آوردن دشمنان از محدوده با این سلاح دشوار است و یک شلیک به حریف با SA-B 50 سخت تر است.

مشابه سیگنال 50، SA-B 50 دارای سرعت شلیک سریع است که به شما امکان می دهد عکس های بیشتری را در یک بازه زمانی سریعتر بفرستید. دشمنان را با امتیازی سریع و در عین حال حفظ سرعت جدی با این ساخت، از بین ببرید. سرگرمی در اینجا متوقف نمی شود. بیشتر از بهترین تفنگ های تک تیرانداز در Warzone 2 را بررسی کنید.

5:SP-R 208

5:SP-R 208

SP-R 208 یکی دیگر از تفنگ‌های Marksman است که دارای زمان ADS مناسب و سرعت شلیک سریع با آسیب کافی است که در صورت مجهز شدن به ضمیمه‌های مناسب، بازیکنان را با 2 شلیک رها می‌کند.

SP-R 208 در برد عالی است اما در برد متوسط بهترین عملکرد را دارد که در آن می توانید به راحتی با 2 شوت متوالی سریع حریفان را رها کنید. سعی کنید فاصله خوبی با دشمنان خود داشته باشید و آنها را یکی یکی بیرون بیاورید تا این تک تیرانداز برای شما معجزه کند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

SP-R 208 برای بازیکنان جدیدتری که سعی می کنند درک خوبی از تیراندازی در Warzone 2 به دست آورند عالی است.

6:Lockwood MK2

بهترین تفنگ تک تیرانداز Warzone 2

بهترین تفنگ تک تیرانداز Warzone 2

Lockwood MK2 یکی از کارآمدترین تفنگ های Marksman است که به دلایل نادرست در جامعه ظاهر می شود. این تفنگ اهرمی با زمان ADS سریع به طرز شگفت انگیزی قدرتمند است و از فاصله نزدیک یک سلاح بسیار مؤثر است و آن را به سلاحی پرخطر و پاداش بالا تبدیل می کند.

این تفنگ می تواند به طور مداوم حریفان محافظت شده را از فاصله متوسط تا نزدیک رها کند و در صورت استفاده، قابلیت شلیک سریع آن می تواند برای حریفان شما بسیار آزاردهنده شود. از این ماشین قتل مدرسه قدیمی غافل نشوید، زیرا وقتی نوبت به عمل می‌رسد، Lockwood MK2 آماده مبارزه است.

Lockwood MK2 ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید، اما زمانی که از فاصله نزدیک استفاده می شود می تواند نتایج مرگباری را در نبرد به ارمغان بیاورد.

7:SP-X 80

بهترین تفنگ تک تیرانداز Warzone 2

SP-X 80 اولین گزینه بسیاری از بازیکنان نخواهد بود، اما از نظر عملکرد و کارایی در مبارزه، جایگاه خود را حفظ می کند. این برای سرعت و دقت بسیار سریع ADS ایده‌آل است، با این حال در گرماگرم نبرد با عقب نشینی و هندلینگ متوسط خود و این واقعیت که برای رها کردن یک دشمن کاملاً زره پوش تا سه شلیک طول می‌کشد، استرس ایجاد می‌کند.

این تک تیرانداز را نمی توان دست کم گرفت، اما می تواند با بهترین آنها در فاصله طولانی همراه باشد. در صورت استفاده صحیح از این سلاح می تواند مشکلات جدی برای دشمنان شما ایجاد کند.

پیشنهاد خواندنی: بهترین بازی های PS5

در زدن این تفنگ احتیاط کنید زیرا در هنگام استفاده از آن به مهارت بالایی نیاز است تا در جنگ پیروز شوید.

نتیجه بهترین تفنگ تک تیرانداز Warzone 2

شما توانسته‌اید بهترین اسلحه‌های تک تیرانداز در Warzone 2 را انتخاب کنید. چه شما یک کمپینگ پشت بام با دید و دقت چشم عقابی باشید یا یک قاتل از نزدیک و شخصی که ترجیح می دهید چشمان دشمنان خود را در حین از بین بردن آنها ببینید، لازم نیست خیلی بیشتر از تک تیراندازهای ذکر شده در بالا نگاه کنید.

از کدام تفنگ تک تیرانداز در نبرد استفاده خواهید کرد؟ چرا در زیر نظر نگذارید و به ما بگویید که چه چیزی ارزش قرار گرفتن در لیست را دارد!

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دوازده =