بلاگ, بهترین ها

بهترین ماشین HSW در GTA Online

بهترین ماشین HSW در GTA Online

اکنون که بازی خود را ارتقا داده اید، وقت آن است که گاراژ خود را ارتقا دهید! وسایل نقلیه سریع زیادی در GTA 5 Online وجود دارد، اما آیا می دانید که Rockstar چندین وسیله نقلیه اضافه کرده است که اکنون می توانند از ارتقاهایی بهره مند شوند که آنها را به Super Cars بی نظیر تبدیل می کند؟ در این مقاله 6 خودروی برتر HSW موجود در GTA 5 را گردآوری کرده ایم و آنها را بر اساس سرعت رتبه بندی کرده ایم.

بدون هیچ مقدمه ای، بیایید ارتقاء دهیم!

Hao’s Special Works چیست و چگونه به آن دسترسی دارید؟

با انتشار مجدد Grand Theft Auto V برای کنسول های نسل بعدی، راک استار تصمیم گرفت نه تنها GTA 5 را برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس X/S منتشر کند، بلکه به طور کامل بازی را برای سخت افزارهای نسل بعدی بازبینی کند. به عنوان بخشی از Expanded & Enhanced Edition، خودروها و ویژگی های انحصاری نسل بعدی به بازی اضافه شدند. یکی از موارد اضافه شده به GTA 5 Online، Hao’s Special Works بود. مانند گمرک لوس سانتوس، Hao’s Special Works یکی دیگر از مشاغل خودرویی است که حول محور سفارشی سازی و ارتقای خودرو متمرکز است.

Hoa’s Special Works مکان خاص خود را ندارد، در عوض، باید به LS Car Meet بروید. در اینجا در میان دیگر مهمانداران، هائو را خواهید یافت. هنگامی که با Hao’s Special Works تعامل داشتید، می‌توانید به هر یک از ارتقاهای وسیله نقلیه خود دسترسی پیدا کرده و خریداری کنید.

پیشنهاد خواندنی: بهترین بازی های PS5

با این حال، باید اطمینان حاصل کنید که وسیله نقلیه شما با HSW سازگار است، زیرا هر ماشینی در بازی به این ارتقاها دسترسی ندارد. در حال حاضر 15 وسیله نقلیه HSW از جمله یک موتور (Shitzu Hakuchou Drag) در بازی وجود دارد. هنگامی که یکی از خودروهای کانورتیبل را خریداری کردید، می توانید آن را به نسخه HSW تبدیل کنید. پس از این، می توانید تمام ارتقاء عملکرد HSW را خریداری کنید.

بهترین ماشین HSW در GTA 5

1:Declasse Vigero ZX

بهترین ماشین HSW در GTA Online

بهترین ماشین HSW در GTA Online

حداکثر سرعت: 157.50 مایل در ساعت
قیمت: 1,947,000 دلار

تا حد زیادی سریع‌ترین خودرو در کل GTA 5 Online، Declasse Vigero ZX در مورد سوزاندن لاستیک‌های جدی و رسیدن به سرعت‌های باورنکردنی هیچ رقابتی ندارد. در ابتدا برای مشترکین GTA+ در ماه سپتامبر 2022 رایگان بود، به خاطر از دست دادن این ماشین شگفت‌انگیز HSW خود را سرزنش خواهید کرد.

Declasse Vigero ZX در ابتدا به عنوان بخشی از بروزرسانی 1.61 Criminal Enterprises به بازی اضافه شد و می توان آن را از Southern S.A. Super Autos با قیمت 1,947,000 دلار خریداری کرد. این خودروی مبتنی بر شورولت کامارو پس از تبدیل و ارتقاء با استفاده از پیشرفت‌های HSW می‌تواند به حداکثر سرعت 157.50 مایل در ساعت برسد. ارتقای عملکرد HSW 550,000 دلار اضافی برای شما هزینه خواهد داشت، اما زمانی که در نظر داشته باشید از سرعت 125 مایل در ساعت به 157.50 مایل در ساعت خواهید رسید، ارزش آن بیشتر است!

2:Benefactor Stirling GT

2:Benefactor Stirling GT

حداکثر سرعت: 156.80 مایل در ساعت
قیمت: 975000 تومان

کمتر از یک مایل در ساعت کندتر و تقریباً 1,000,000 دلار ارزانتر! Benefactor Stirling GT یک خودروی خارق‌العاده است که شبیه چیزی از فیلم‌های جیمز باند است. اما، هر چند وقت یکبار باید سرعت خود را کاهش دهید، تا همه بتوانند ببینند که ماشین جدید HSW شما چقدر شیک است.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

Benefactor Stirling GT در ابتدا به عنوان بخشی از به روز رسانی 1.27 Ill-Gotten Gains Part 1 به GTA Online اضافه شد و می توان آن را از Legendary Motorsports با قیمت 975000 دلار خریداری کرد. این خودروی مبتنی بر مرسدس بنز زمانی که آن را با استفاده از بهبود عملکرد HSW تبدیل کنید، می‌تواند به حداکثر سرعت 156.80 مایل در ساعت برسد. با این حال، HSW Performance Improvement 900000 دلار اضافی برای شما هزینه خواهد داشت، اما ما فکر می کنیم با توجه به ظاهر کلاسیک استرلینگ GT، ارزش آن را دارد.

3:Karin S95

3:Karin S95

حداکثر سرعت: 155.50 مایل در ساعت
قیمت: 1,995,000 دلار

یک وسیله نقلیه واقعاً نسل بعدی! Karin S95 در کنار نسخه 1.59 PS5 و Xbox Series X/S به GTA Online اضافه شد. بنابراین، می دانید که عملکرد واقعی نسل بعدی را از این خودروی اسپرت درخشان HSW دریافت می کنید.

کارین S95 را می توان از Southern S. A. Super Autos با قیمت 1,995,000 دلار خریداری کرد که آن را به یکی از گران قیمت ترین خودروهای این لیست تبدیل می کند. با این حال، این وسیله نقلیه برای کسانی که شخصیت های GTA 5 نسل قدیمی خود را به کنسول های نسل بعدی خود منتقل کرده اند کاملا رایگان است! بنابراین، می‌توانید یکی از سریع‌ترین خودروهای GTA 5 Online را کاملا رایگان داشته باشید. ارتقاء کارین S95 با ارتقاء عملکرد HSW 525000 دلار اضافی برای شما هزینه خواهد داشت. اما پس از ارتقا، می توانید به سرعت 155.50 مایل در ساعت برسید، و علاوه بر این، اگر ماشین را به صورت رایگان تهیه کنید، بسیار ارزان عمل می کند.

4:Bravado Banshee

پر سرعترین ماشین HSW در GTA Online

پر سرعترین ماشین HSW در GTA Online

حداکثر سرعت: 153.00 مایل در ساعت
قیمت: 105000 تومان

Bravado Banshee تا حد زیادی ارزان‌ترین وسیله نقلیه در لیست ما است، و با توجه به عملکرد آن، هر بازیکنی که می‌خواهد پول سریع پس انداز کند باید Bravado Banshee را جدی بگیرد.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

Bravado Banshee یک وسیله نقلیه کلاسیک Grand Theft Auto V است که بر اساس Dodge Viper ساخته شده است و از زمان عرضه بازی بخشی از GTA Story & Online بوده است. می توانید Banshee را از Legendary Motorsports با قیمت 105000 دلار خریداری کنید. با این حال، اگر بسته راه اندازی Criminal Enterprise را خریداری کرده باشید، این خودرو را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، خرید ارتقاء HSW Improvement 1,840,000 دلار اضافی برای شما هزینه خواهد داشت! اما، اگر توانستید این خودرو را به صورت رایگان یا حتی با قیمت پایین تهیه کنید، با توجه به حداکثر سرعت آن 153.00 مایل در ساعت، قطعا ارزشش را دارد.

5:Principe Deveste Eight

بهترین ماشین hsa

حداکثر سرعت: 151.75 مایل در ساعت
قیمت: 1,795,000 دلار

وقتی رقبای خود Deveste-Eighted را می بینند که با این سوپر ماشین HSW از کنار آنها عبور می کنید، ترک خواهید کرد! اگر از طرفداران زیبایی ابرخودروهای میلیاردی هستید، این خودروی HSW مبتنی بر مزدا فورای برای شما مناسب است.

Principe Deveste Eight به عنوان بخشی از آپدیت 1.46 Arena War به GTA Online اضافه شد و می توان آن را از Legendary Motorsports با قیمت 1,795,000 دلار خریداری کرد. با وجود داشتن سرعت قابل توجه 131.75 مایل در ساعت، با ارتقاء HSW Improvement به سرعت 151.75 مایل در ساعت خواهید رسید. با این حال، ارتقاء این وسیله نقلیه برای شما یک میلیون و 110 هزار دلار هزینه دارد. این آن را به یکی از لوکس‌ترین خودروهای فهرست ما تبدیل می‌کند که برای ظاهر مجللش مناسب است. اما، اگر در ماه آوریل 2022 مشترک GTA+ بودید، این وسیله نقلیه را به صورت رایگان در اختیار خواهید داشت.

6:Overflod Entity MT

بهترین ماشین HSW در GTA Online

بهترین ماشین HSW در GTA Online

حداکثر سرعت: 150.50 مایل در ساعت
قیمت: 2,355,000 دلار

Overflod Entity MT ممکن است بانک شما را متضرر کند، اما حداقل مردم می دانند که شما پولی دارید که بی پروا خرج کنید! اگر به سوپر ماشین‌های گران‌قیمت علاقه دارید، این خودروی HSW مبتنی بر Jesko از Koenigsegg یکی از ضروریات است.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

Overflod Entity MT به عنوان بخشی از به روز رسانی 1.64 LS Drug Wars به GTA Online اضافه شد و می توان آن را با قیمت 2,355,000 دلار از Legendary Motorsports خریداری کرد. مانند Deveste Eight، Overflod دارای سرعت باورنکردنی 131.25 مایل در ساعت است. با این حال، هنگامی که ارتقاء بهبود HSW را خریداری کردید، با 850000 دلار اضافی، به سرعت 150.50 مایل در ساعت خواهید رسید! این باعث می شود بدون شک گران ترین خودروی HSW در این لیست باشد. بنابراین، این که آیا آن را نسبت به دیگران خریداری می کنید، با اولویت زیبایی شناختی تعیین می شود، زیرا این یک خودروی فوق العاده با ظاهر واقعاً باشکوه است.

سخن نهایی بهترین ماشین HSW در GTA Online

در این مقاله به بهترین ماشین HSW در GTA Online پرداختیم که از سایت واتف برداشته شده است و امیدوایم لذت برده باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =