اخبار, بلاگ

بازی Blasphemous 2 در همه پلتفرم ها منتشر شد

بازی Blasphemous 2 در همه پلتفرم ها منتشر شد

بازی The Game Kitchen’s Blasphemous 2 اکنون بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه شده است. دنباله عنوان تحسین شده 2019 که توسط Team17 منتشر شد، قرار است داستان را از DLC Wounds of Eventide بگیرد. اکنون می توانید برای ادامه داستان به دنیای خطرناک پرش کنید.

بازی Blasphemous 2 در همه پلتفرم ها منتشر شد

Blasphemous 2 یک مترویدوانیا اکشن وحشیانه است. ورودی جدید شامل بازگشت Pentinet One است و شما یک بار دیگر برای مبارزه با دشمنان وحشتناک و کشف دنیایی پر از اسرار و رازهای پنهان راهی سفر خواهید شد. در زیر می‌توانید تریلر معرفی را تماشا کنید:

بازیکنان به ابزارهای جدیدی برای زنده ماندن و کاوش در جهنم زمینی که تمایل دارند آنها را به قبر بازگردانند، دسترسی خواهند داشت، در حالی که تکه‌های پراکنده‌ای از افسانه را جمع‌آوری می‌کنند، اسرار فراموش شده را باز می‌کنند و از آغوش نهایی مرگ اجتناب می‌کنند. سه سلاح منحصر به فرد برای به دست آوردن و تسلط، و همچنین یک مجموعه مهارت پیشرفته برای انتخاب وجود دارد.

همچنین دارای یک دنیای غیر خطی جدید با مجموعه ای از مناظر شگفت انگیز و جذاب است. همچنین می‌توانید مجموعه مهارت‌های The Penitent Ones را سفارشی کرده و بهبود دهید و از سلاح‌های منحصربه‌فرد جدیدی که تاکتیک‌های بازیکن را گسترش می‌دهند، استفاده کنید.

داستان بازی Blasphemous 2

داستان Blasphemous 2 دنباله ای مستقیم بر نسخه قبلی خود است و مدت زمان نامشخصی پس از DLC Wounds of Eventide رخ می دهد. توبه‌کار بار دیگر از خواب بیدار شد، این بار از جایی که باید در اوج زیارتش آخرین آرامگاه او می‌بود.

دلیل رستاخیز The Penitent One هنوز مشخص نیست، اما تریلر اعلام تاریخ انتشار Blasphemous 2 اشاره‌ای به مقصد نهایی ما دارد: کلیسای جامع بزرگی که بر فراز یک کلان شهر بزرگ توسط سه مجسمه عظیم با قلب تپنده در آسمان معلق است. در این قلب، کودک معجزه وجود دارد، نمادی فرضی از امید برای متحد کردن جمعیت ناهمگون سرزمین در آستانه تولد. با این حال، با توجه به برخوردهای قبلی ما با The Miracle، ما قانع نشده ایم. ما انتظار داریم که The Penetent One یک بار دیگر اسلحه به دست بگیرد و به این تولد پیامبرانه پایان دهد و امیدواریم که چرخه درد و قضاوت The Miracle را با آن پایان دهد.

Blasphemous 2 هم اکنون بر روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X|S، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی در دسترس است. حجم دانلود عنوان تنها 2.1186 گیگابایت در مقایسه با نسخه قبلی آن 4 گیگابایت است.

آیا می خواهید Blasphemous 2 را امتحان کنید؟ در نظرات پایین به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + ده =