اخبار, بلاگ

Call of Duty: Modern Warfare 2 Infected در فصل 2 اضافه می شود

Call of Duty: Modern Warfare 2 Infected در فصل 2 اضافه می شود
به نظر می رسد توسعه دهنده Infinity Ward تأیید می کند که حالت Infected مورد علاقه طرفداران به عنوان بخشی از به روز رسانی فصل 2 به Modern Warfare 2 خواهد آمد.

یک پست جدید از توسعه‌دهنده Call of Duty: Modern Warfare 2 Infinity Ward اشاره می‌کند که حالت بازی Infected به عنوان بخشی از به‌روزرسانی فصل 2 به مسابقات چند نفره بازی راه پیدا می‌کند. بازگشت احتمالی حالت مورد علاقه طرفداران احتمالاً خبری خوشایند برای بازیکنانی است که امیدوار بودند Infected به Modern Warfare 2 اضافه شود، پس از اینکه در نسخه اولیه بازی گنجانده نشد.

 

از زمان انتشار بازی، به‌روزرسانی‌ها و وصله‌های متعددی برای Call of Duty: Modern Warfare 2 وجود داشته است که هم برای رفع اشکال‌ها و هم اصلاح برخی از عناصر گیم‌پلی طراحی شده است، اما فصل 2 قول می‌دهد که یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌ها باشد. فصل 2 Modern Warfare 2 که قرار است در 15 فوریه به دنبال یک سری تاخیرها عرضه شود، شاهد بازگشت حالت هاردکور مورد علاقه طرفداران در کنار سلاح ها، نقشه ها و اپراتورهای جدید است. پس از استقبال مثبت از آپدیت فصل 1 Modern Warfare 2، Infinity Ward بدون شک امیدوار است که افزوده‌های جدید بازیکنان را به سمت این عنوان نگه دارد.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

در پاسخ به پست توییتری یکی از گیمرها که گفته بود «بازی آلوده در Call of Duty با دوستان، بزرگترین احساس در جهان است»، به نظر می رسد حساب رسمی Call of Duty تأیید می کند که حالت بازی محبوب به Call می آید. بازی Duty: Modern Warfare 2 به عنوان بخشی از آپدیت فصل دوم. اگرچه هیچ تایید مستقیمی مبنی بر آمدن Infected به Modern Warfare 2 وجود نداشت، اما پاسخ «ما موافقیم. 15 فوریه می بینمت.” به شدت اشاره می کند که این حالت به عنوان بخشی از فصل 2 در اواخر این ماه گنجانده خواهد شد.

حالت بازی Infected که در بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 معرفی شد، 18 بازیکن را به صورت تصادفی در سراسر نقشه با یک سلاح در دست می‌بینید در حالی که یک بازیکن به‌عنوان آلوده تخم‌ریزی می‌کند. هدف بازیکن آلوده تنها با چاقو و یک درج تاکتیکی، آلوده کردن سایر بازیکنان با حمله به آنها قبل از اتمام تایمر است. حالت بازی دیوانه‌وار، دیوانه‌وار و گاهی اوقات واقعاً پرتنش، افزوده‌ای عالی به آخرین نسخه Infinity Ward خواهد بود و می‌تواند به کاهش درد بازیکنانی که هنوز از اخبار مبنی بر عدم بازگشت Gunfight به Modern Warfare 2 رنج می‌برند، کمک کند.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

برای گیمرهایی که از افتادن در طعمه‌های سریع و حملات هوایی خسته شده‌اند، در صورت بازگشت حالت منحصربه‌فرد در فصل 2، دفع بازیکن چاقودار در Infected می‌تواند باعث تغییر سرعت تقریباً آرامش‌بخش شود. بازیکنانی که به دنبال راهی برای فرار از آلوده هستند ممکن است حتی اگر نقشه محبوب موزه والدراس به Modern Warfare 2 برگردد، مکان‌های جدید زیادی برای پنهان کردن دارید، همانطور که شایعات اخیر پیشنهاد می‌کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *