بلاگ, نقد و بررسی

نقد و بررسی Cannon Dancer – Osman

نقد و بررسی Cannon Dancer - Osman

نقد و بررسی Cannon Dancer – Osman : این احتمال وجود دارد که هرگز رقصنده کانن یا عثمان را بازی نکرده باشید که شاید برای تماشاگران آرکید آمریکای شمالی بیشتر شناخته شده است. این زیبایی رنسانس کنونی یکپار چهسازی با سیستم معامل است: ما نه تنها شاهد بازگشت کلاسیک های محبوب در کنسول های معاصر هستیم، بلکه جواهرات زیرزمینی مبهم مانند این یکی از شرکت میچل برای اولین بار در دسترس هستند. و حتی از طریق یک لنز مدرن، این جانشین معنوی Strider پابرجاست.

نقد و بررسی Cannon Dancer – Osman

طراحی شده توسط یک گروه فوق ستاره از کارمندان سابق کپکام، از جمله شخصیت خلاق کلیدی کوئیچی یوتسوی، این بیت اسکرول جانبی بزرگ در سال 1996 برای اولین بار در آرکیدهای ژاپنی منتشر شد، اما هرگز نسخه کنسول خانگی دریافت نکرد. اکنون. Ratalaika Games این تبدیل را انجام داده است، بنابراین کسانی که پورت‌هایی مانند Gleylancer را بازی کرده‌اند، با ویژگی‌های شبیه‌ساز آن که شامل فیلترهای مختلف CRT، والپیپرها و سایر بهبودهای کیفیت زندگی است، آشنا خواهند بود.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

شما هم نسخه اصلی ژاپنی و هم نسخه آمریکای شمالی آن را دریافت خواهید کرد، و دو روش بازی وجود دارد، با یکی از ویژگی‌های راحت کلیدی باز کردن قفل مانند حالت‌های بازگشت و ذخیره. با این حال، برخلاف بقیه کتابخانه بازی‌های Ratalaika، تروفی‌ها در این گزینه ساده‌تر غیرفعال هستند، بنابراین برای کسب گونگ‌ها باید از طریق Challenge Mode بازی کنید. در اینجا می توانید در مجموع دو پیشرفت را انتخاب کنید که شامل اعتبار اضافی یا پرش های دوگانه می شود.

نقد و بررسی Cannon Dancer - Osman

نقد و بررسی Cannon Dancer – Osman

بازی خود یک ترن هوایی از رنگ های زنده و تخیل به ظاهر پایان ناپذیر است. با تم عربی به سبک سایبرپانک، شما در نقش یک رزمی کار به نام Kirin بازی خواهید کرد که راه خود را از میان ارتش های روباتیک و خدایان مجسمه مانند می گذراند. از اولین برش انفجاری بالا گرفته تا پایان شبیه به باس راش، این جنجال بی امان است و شما را در مقابل کامیون های شارژی، هیولاهای شنی غول پیکر و آب های آزاد مرگبار قرار می دهد.

حرکات آکروباتیک قهرمان داستان و توانایی در تقابل با شیب‌های معماری تیز، خاطرات استرایدر را القا می‌کند، اما با شروع هفت سال پس از تلاش الهام‌بخش کپکام، گیم‌پلی بازی بسیار فشرده‌تر و لذت‌بخش‌تر به نظر می‌رسد. این بازی مجهز به یک ضربه مخصوص کاراته و توانایی تقویت و قرار دادن تقلید از خودتان در موقعیت‌های استراتژیک کلیدی، به شما احساس توانایی فوق‌العاده می‌دهد – حتی زمانی که چندین امتیاز را در 60 ثانیه انجام می‌دهید.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

علیرغم داشتن زمان اجرای زیر 30 دقیقه، انتشار هر فریم را با لحظات به یاد ماندنی پر می کند، چه در حال انتخاب یک وکیل نادرست در بالای ساختمان برج اداری او یا سوار شدن بر قایق با دزدان دریایی باشید – از همان ابتدا یک سواری هیجان انگیز است. به پایان رساندن دشواری در مرحله نهایی به‌طور ناعادلانه افزایش می‌یابد، به این معنی که بسیاری برای دیدن اعتبارات بدون تکیه به عقب و سایر بهبودهای کیفیت زندگی تلاش خواهند کرد، اما این یک مشکل جزئی در یک کمپین برجسته است. ( نقد و بررسی Cannon Dancer – Osman )

نتیجه نقد و بررسی Cannon Dancer – Osman

Cannon Dancer یک کلاسیک کالت زیرزمینی مبهم است که در نهایت مخاطبی را پیدا می کند که همیشه سزاوار آن بوده است. اینکه ما در عصری زندگی می‌کنیم که بازی‌هایی از این دست را می‌توان به راحتی در دسترس قرار داد، ارزش تجلیل دارد، اما حتی با توجه به شایستگی‌های خودش، این جانشین معنوی استرایدر یک ماجرای نفس‌گیر و درخشان است. افزایش سختی شدید، که در نسخه‌های آرکید آن دوره رایج است، ناعادلانه به نظر می‌رسد – اما مانع از این نمی‌شود که عاشق تمام اقدامات پرمخاطره قبل از آن شوید. ( نقد و بررسی Cannon Dancer – Osman )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *