بلاگ, نقد و بررسی

نقد های سایت های معروف درباره Dead Island 2

نقد های سایت های معروف درباره Dead Island 2

بازی Dead Island 2 در زمان عرضه به نقدهای متفاوتی دست یافته است و بسیاری از منتقدان به کشتار در dead island 2 نظر مثبت داشته و بعضی از منتقدان نظر منفی ، ما در اینجا سعی کردیم تا نقد های بهترین سایت ها را برای شما عزیزان یانگ سنتری جمع کنیم.

نقد های سایت های معروف درباره Dead Island 2

Dead Island 2 نزدیک به یک دهه است که در حال توسعه قرار داشته است، بنابراین منصفانه است که بگوییم امیدها برای این بازی متفاوت بود. این بازی از قبل هم انتضار داشت که زیر نقد های بی رحمانه اکثر سایت ها خواهد رفت – و با این حال، با وجود همه شانس‌ها، بسیاری از بررسی‌های تازه راه‌اندازی شده این بازی نشان می‌دهد که این بازی یک موفقیت ارزشمند است. در حالی که برخی از منتقدان از نبود عمق فیلم Dead Island 2 ابراز تاسف کرده اند، بسیاری از آنها دیدگاه مثبتی دارند، با تمجیدهای خاص از مکانیک زامبی کشی آن و به تصویر کشیدن آن از لس آنجلس پسا آخرالزمانی.

گاهی اوقات، تنها چیزی که یک بازی نیاز دارد سرگرم کننده است – و به نظر می رسد Dead Island 2 این را کاملاً درک می کند. در اینجا چیزی است که منتقدان درباره بازی می‌گویند.

GamesHub – 4/5

منتقدخود GamesHub، Edmond Tran به طور کلی درباره تجربه Dead Island 2 مثبت بود و آن را یک چرخه رضایت‌بخش و همیشگی نبرد غم‌انگیز نامید که در محیط‌های آفتابی اتفاق می‌افتد که فقط به اندازه کافی دعوت‌کننده هستند تا شما را ادامه دهید.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

مانند یک موزیک ویدیو، رنگ و طعم بیگانه [بازی] واقعاً نیازی به معنی کامل ندارد. هر دو ظاهری جذاب اما در نهایت گذرا برای گوشت و خون بازی هستند – تاری ثابت و کوبنده هک کردن و ضربه زدن تب دار، گور و احشاء، که همه در ترکیبی از کسالت شدید به هم می چرخند. Dead Island 2 از این نظر کاملاً موفق است.

Press Start Australia– 6.5/10

نویسنده جیمز بریچ که برای Press Start Australia می‌نوشت، کمی نسبت به ایده‌های اصلی بازی مثبت نگر بود – اما نبردهای گوشتی آن و محیط کالیفرنیایی آن را تحسین کرد:

«از محله‌های فراگیر بل-ایر در دامنه تپه‌ها گرفته تا شن‌های آفتابی ساحل ونیز، جزیره مرده 2 با موفقیت حس بهشت را به تصویر می‌کشد، مانند بانوی در جزیره مرده قبل از آن، فقط نوع متفاوتی از بهشت… علیرغم کاستی‌هایش، هنوز هم داشتم. سرگرم کننده با بازی باید روی کاغذ به سرعت پیر شود، اما حتی با بازی خودم، از نابود کردن انبوهی از زامبی‌ها به روش‌های هیجان‌انگیز و متنوع خسته نشدم.»

Video Games Chronicle (VGC) – 4/5

کمپین کمپین بازی برای تضعیف تجربه جوردن میدلر، نوشتن برای Video Games Chronicle کافی نبود. او بازی را به عنوان یک زامبی بی شرمانه با حس هویت قوی توصیف کرد:

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

«جزیره مرده 2» یک تجربه بسیار احمقانه، کمیک خشن و همیشه لذت بخش است. تقریباً غیرممکن است که در حین بازی لبخند نزنید، مانند خنده های شلخته اندام هایی که به هر طرف پرواز می کنند. سیستم مهارت هوشمند و طیف گسترده ای از سلاح ها به این معنی است که در طول کمپین اصلی 15 ساعته بازی، هرگز حوصله آزاد کردن سر از روی شانه های مردگان هالیوود را ندارید.

GameSpot – 7/10

مارک دیلینی در نوشتن برای GameSpot، مبارزات بازی را در درجه اول ستایش کرد – اگرچه ارزیابی او از gunplay آن کمتر مشتاقانه بود. به طور کلی، Delaney از این تجربه لذت برد، اما معتقد است که بازی دارای کاستی های آشکار بسیاری است:

نقد های سایت های معروف درباره Dead Island 2

نقد های سایت های معروف درباره Dead Island 2

برای یک بازی که بیش از یک دهه در حال توسعه است، عرضه Dead Island 2 یک معجزه کوچک است. این واقعیت که به حالتی رسیده است که بازیکنان می توانند در طول داستان و بعد از آن با آن سرگرم شوند – حتی اگر این داستان خود یک فکر بعدی است – گواهی بر تیمی است که آن را به خط پایانی که زمانی نامحتمل بود رساند. . در کنار داستان بی‌درخشش، بازی ضعیف و برخی مشکلات تعادلی به Dead Island 2 آسیب می‌زند، اما سیستم‌های جنگی عمیق و محیط غنی آن، آن را به بازی بهتری نسبت به نسخه اصلی تبدیل کرده است، که شاید مهم‌ترین چیزی است که می‌توانم در مورد آن بگویم بعد از همه چیز. گذشت.

PC Gamer – 55/100

یک بررسی کمتر مشتاقانه برای بازی توسط لوئیس پارکر، برای PC Gamer نوشته شده است. او این تجربه را به عنوان “جسد تصادف در طراحی یک بازی بدون ستون فقرات” توصیف کرد و از عدم اصالت و شگفتی بازی انتقاد کرد:

جدا از عملکرد فنی قابل توجه، به سختی می توان دلیل زیادی برای توصیه Dead Island 2 پیدا کرد. اگرچه مبارزه پاسخگو و شهودی به نظر می رسد، متأسفانه کمبودهای متعدد بازی را جبران نمی کند – به خصوص وقتی گفته شود که گیم پلی به سختی در طول بازی تکامل می یابد. کمپین بیست ساعته.’

پیشنهاد خواندنی: بهترین بازی های PS5

Dead Island 2 مطمئناً برای افراد دارای سلیقه خاص یک ماجراجویی به نظر می رسد، اما عدم عمق کلی آن – که تقریباً در هر نقد منتشر شده مورد توجه قرار گرفته است – احتمالاً علاقه مندان به داستان را دور می کند. به عنوان یک طعم اکتسابی، ممکن است برای درک واقعی به تجربه عملی نیاز باشد.

این تمام نقد های سایت های معتبر درباره بازی  می باشد که ما آن ها را برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =