اخبار, بلاگ

Monster Hunter Now یک بازی جدید واقعیت افزوده از استودیوی Pokemon GO است

Monster Hunter Now یک بازی جدید واقعیت افزوده از استودیوی Pokemon GO است

Capcom و Niantic از راه‌اندازی رسمی Monster Hunter Now، یک بازی موبایل واقعیت افزوده جدید خبر دادند که بازیکنان سراسر جهان را به مبارزه با هیولاهای بزرگ در دنیای «واقعی» دعوت می‌کند. همانطور که در گل سرسبد Niantic، Pokemon GO، بازیکنان می‌توانند در نقشه‌های دنیای واقعی در MHN سفر کنند و هیولاها در مناطق خاصی پیوند زده شوند.

با توجه به جزئیات اولیه، این مناطق بر اساس بوم‌شناسی دنیای واقعی، با دوره‌های خاص، هیولاهای خاصی را تولید می‌کنند. در حالی که Niantic هنوز با بازی به اعماق شیرجه نرفته است، می‌توان فرض کرد که این بدان معناست که هیولاهای مبتنی بر آب در تالاب‌ها یا دریاچه‌های مجاور ظاهر می‌شوند، در حالی که جانوران کوهستانی بیشتر در مناطق خشک ظاهر می‌شوند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

این احتمالاً بازیکنان را تشویق می کند تا در مناطق مختلف به کاوش در مناطق مختلف بپردازند، زیرا آنها برای شکار و مبارزه با طیف وسیعی از دشمنان کلاسیک Monster Hunter تلاش می کنند. در بازی، بازیکنان می‌توانند با استفاده از سلاح‌ها و زره‌های دست‌ساز، موجودات بزرگ را در نبردهای تک‌نفره یا چندنفره از پای درآورند.

این مبارزات حداکثر 75 ثانیه طول می کشد – که در مقایسه با نبردهای معمولی Monster Hunter بسیار کوتاه است – و از شرکت کنندگان می خواهد که برای انجام ضربات موثر روی کنترل ها ضربه زده و انگشت خود را بکشند. سلاح‌ها و زره‌های مورد استفاده در این جنگ‌ها را می‌توان با کشف مواد ساخت‌وساز جدید در دنیای بازی، ارتقا داد.

اسکرین شات های اضافی به اشتراک گذاشته شده در yungcenter نگاهی به نقشه چند لایه بازی و حالت کاوش سوم شخص که به شدت شبیه Pokemon GO است. اگر از آن بازی لذت بردید و از طرفداران Monster Hunter هستید، این اسپین آف مطمئناً جالب خواهد بود.

پیشنهاد خواندنی: بهترین بازی های PS5

کسانی که مشتاق بازی زودهنگام هستند باید به وب سایت Monster Hunter Now مراجعه کنند تا در نسخه بتای بسته آینده آن ثبت نام کنند. این آزمون ها در 25 آوریل 2023 آغاز می شود و تنها 10000 شرکت کننده در سراسر جهان انتخاب می شوند. با توجه به سوالات نظرسنجی، به نظر می‌رسد که Niantic و Capcom در جستجوی طیف وسیعی از شرکت‌کنندگان، از جمله طرفداران جدید، فعلی یا از بین رفته Monster Hunter هستند.

در دیگر اخبار Niantic، این شرکت در حال حاضر در آستانه انتشار شبیه‌ساز پرورش حیوانات خانگی AR خود، Peridot است که از گیم‌پلی AR مشابه برای درگیر کردن بازیکنان در دنیایی دوست‌داشتنی و شبیه تاماگوچی استفاده می‌کند. Peridot در حال حاضر قرار است در ماه می 2023 برای دستگاه های تلفن همراه راه اندازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =