بلاگ, بهترین ها

بهترین اسلحه هایDead Space remake

بهترین اسلحه بازی Dead Space remake
مروری بر بهترین اسلحه های Dead Space داشته باشید تا بدانید هنگام کاوش در ایشیمورا و کشتن نکرومورف‌ها از چه چیزی باید استفاده کنید.

بهترین اسلحه بازی Dead Space remake

آیا در مورد برخی از بهترین سلاح‌های Dead Space remake کنجکاو هستید، به طوری که می‌دانید هنگام کشتن نکرومورف‌ها از قوی‌ترین اسلحه‌ها استفاده می‌کنید؟ خوب، شما به جای مناسب آمده اید! در زیر، می‌توانید یک نمای کلی از انتخاب‌های ما در هنگام ساخت مجموعه‌ای از سلاح‌های برتر برای هر برخورد پیدا کنید.

از سلاح‌های دوربرد و قدرتمند گرفته تا پرش به روی دشمن یا اسلحه‌های قابل اعتماد برای زمانی که غافلگیر می‌شوید یا به سراغتان می‌روید، چهار انتخاب زیر به شما کمک می‌کند تا زنده بمانید. با آن‌ها، می‌توانید داستان Dead Space را تا انتها با شخصیت‌های Dead Space ببینید و همچنین بفهمید که چگونه می‌توانید پایان متناوب بازسازی بهترین اسلحه های Dead Space را دریافت کنید.

بهترین اسلحه های Dead Space

بهترین اسلحه بازی Dead Space remake عبارتند از:

8. Flamethrower

شعله افکن، با وجود اینکه فوق العاده زرق و برق دار است، کاملا بی فایده است. انفجارهای شعله هیچ کاری برای متوقف کردن یا کاهش سرعت نکرومورف ها انجام نمی دهند و در واقع هیچ کدام را نمی کشند مگر اینکه در آستانه مرگ باشند. این اسلحه ای است که به محض دریافت آن باید مستقیماً به انبار برود.

7. Force Gun

فورس گان یک سلاح فوق العاده موقعیتی است. مانند یک تفنگ ساچمه ای عمل می کند که توسط Kinesis کار می کند. این می تواند دشمنان را به عقب براند و یا به خوبی به نیروی جاذبه شلیک کند که همه چیز را به سمت خود می کشد. یکی دیگر از سلاح های موقعیتی، اما به خوبی با Ripper جفت می شود. همه دشمنان را به یک منطقه تنگ و زیبا بکشید و سپس با یک تیغه مرگ در حال چرخش آنها را بشکنید.

بهترین اسلحه بازی Dead Space remake

6. Contact Beam

Contact Beam پتانسیل دارد، اما کند است، و مهمات برای آن گران است. این اسلحه قابل حمل است و فقط در مواقع ضروری از آن استفاده می شود. کاربرد اصلی یک توپ پرتوی مداوم شلیک می‌کند و کاربرد ثانویه یک لیزر بسیار قدرتمند است. این اسلحه برای بسته های بزرگ یا افراد بی رحم عالی است.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

5. Line Gun

Line Gun مانند یک نسخه بزرگتر از کاتر پلاسما است. همچنین در خط افقی برتر شلیک می کند، اما در مقیاس بسیار بزرگتر. آتش ثانویه آن یک تله لیزری است، اما با توجه به تعداد دفعاتی که نکرومورف ها دوست دارند از دیوارها و سقف ها بیرون بیایند، ایجاد تله دقیقاً چیزی نیست که آیزاک برای آن وقت داشته باشد.

4. Ripper

Ripper یک سلاح وحشتناک و وحشیانه کارآمد در دستان راست است. آتش اولیه شبیه به چرخاندن یک اره برقی است و به ایزاک اجازه می دهد تا هر چیزی را که در مقابلش قرار دارد تنها با یک تیغه بسیار کوتاه انجام دهد. شلیک ثانویه آنچنان کارآمد مهمات نیست، اما نتایج از آنجایی که یک تیغه اره با سرعت بسیار بالا به حرکت در می‌آید، کمتر دیدنی نیست. اغلب اوقات نمی تواند به معنای واقعی کلمه پاها، بازوها یا سر را از هر چیزی که جلوتر از ایزاک است، بگیرد.

3. Pulse Rifle

Pulse Rifle تنها سلاح واقعی در فضای مرده است که به عنوان یک سلاح واقعی طراحی شده است. بقیه به سادگی ابزارهای معدنی هستند که مهندس مورد علاقه ما هوشمندانه آنها را تغییر داده است. آتش اولیه تگرگ گلوله پرتاب می کند و آتش ثانویه مین های مجاورت را منهدم می کند. آتش ثانویه کاربرد زیادی ندارد، در حالی که آتش اولیه پاکسازی می شود، به خصوص پس از ارتقاء به ظرفیت بالا و خروجی آسیب.

2. Foam Finger

در اصل یک سلاح گگ در Dead Space 2 بود، توسعه دهنده Motive آن را به Dead Space Remake آورده است. برای به دست آوردن آن، بازیکنان باید بازی را در سخت ترین سختی شکست دهند، که اجازه مرگ را نمی دهد. پاداش یک انگشت فوم غول پیکر است که توسط آیزاک فریاد می زند “BANG” و “PEW PEW” در حالی که گلوله های خیالی هر چیزی را که سر راهشان باشد یکبار شلیک می کنند.

1. Plasma Cutter

Plasma Cutter. وقتی این “تفنگ” ساخته شد، قالب شکسته شد. این اولین سلاحی است که آیزاک به دست می آورد و او را تا انتها خواهد برد. استفاده از آن ساده است و می‌تواند بین الگوی عمودی و افقی جابجا شود، بنابراین به راحتی می‌توان عکس‌ها را روی پاها، بازوها، سر و شاخک‌ها قرار داد. از طریق ارتقاء سلاح های مختلف، می تواند بسیار قدرتمند شود. همراه با احساس خوب شلیک کردن، دلیلی وجود دارد که چرا این سلاح یک نماد ترسناک است.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

بهترین اسلحه بازی Dead Space remake

ما در این مقاله سعی داشتیم تا بهترین اسلجه های DEAD SPACE  رو به شما عزیزان معرفی کرده باشیم . امیدوارم از این موضوع استفاده کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *