بلاگ, نقد و بررسی

نقد و بررسی Decieve Inc

نقد و بررسی Decieve Inc

Decieve Inc یک بازی فریب اجتماعی است. شما و چندین جاسوس دیگر با یک هدف منحصر به فرد به مراحل مختلف پرتاب می شوید – فرار با یک آیتم گرانبها در طاق. تنها مشکل همه هستند و هرکسی هدف است. این یک فرضیه بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد، ادامه ژانر فریب اجتماعی است که توسط Among Us در سال 2020 محبوب شد و با عناوین مشابهی مانند First Class Trouble دنبال شد، Decieve Inc یک بازی است که عده کمی دوست دارند، اما ماهیت پیچیده بازی می تواند دیگران را خاموش کند. در بررسی Decieve Inc خود، نگاهی به آنچه ارائه می دهد خواهیم انداخت.

شنل و خنجر – هدف اصلی

مانند Pay Day و دیگر بازی‌های دزدی، بازی از یک سری مراحل پیروی می‌کند که شما به‌عنوان بازیکن باید در هر ماموریت انجام دهید. شما به عنوان یک عامل وارد دنیای بازی می‌شوید، لباس مبدل می‌پوشید و از آنجا، باید در یک محیط دنیای باز ترکیب شوید و به مکان‌هایی بروید که باید سه کنسول خزانه را غیرفعال کنید.

با این حال، شایان ذکر است که شما در ماموریت خود تنها نیستید. جاسوسان دشمن دیگر برای همین هدف هستند و اگر بتوانند شما را از NPCهایی که در جهان نیز ساکن هستند متمایز کنند، شما را به هلاکت می‌رسانند. این بازی من را به یاد چندنفره بازی‌های اولیه Assassin’s Creed می‌اندازد، زیرا می‌توانید ظاهر هر شخصی را که می‌خواهید بپوشید، اما برای دسترسی به برخی مناطق بدون ایجاد مشکل، می‌توانید ظاهر شخصی را که به آن تعلق دارد نیز بدزدید. اتاق اینها از پرسنل امنیتی گرفته تا کارمندان ساختمانی را شامل می شود که دیدن لباس مبدل شما را برای سایر بازیکنان دشوارتر می کند.

نقد و بررسی Decieve Inc

نقد و بررسی Decieve Inc

هنگامی که شما یا سایر بازیکنان هر 3 محافظ خرک را غیرفعال کردید، باید با آیتم موجود در خرک فرار کنید. با این حال، انجام این کار شما را به یک هدف متحرک بر روی نقشه تبدیل می کند و شما را برای حمله از هر جاسوس دیگر باز می کند. شما باید به نقطه استخراج برسید و چند ثانیه در آنجا بایستید تا یک فرار موفق را آغاز کنید.

من فکر می کنم یک روز دیگر خواهم مرد

شما باید مراقب بازیکنان دیگر باشید. آنها معمولاً همانهایی هستند که می دوند یا اگر دیدید شخصی قبل از شما تغییر ظاهر داده است، او یک بازیکن است. برای کاهش رقابت می توانید با خیال راحت آنها را با اسلحه بکشید.

با این حال شلیک اسلحه به این معنی است که پوشش خود را از دست می دهید، پوششی که استفاده می کنید. برای بازیابی آن، چند ثانیه ثابت بایستید و به همان چیزی که قبل از گرفتن عکس بودید برمی گردید. با این حال، همیشه بهتر است لباس مبدل خود را بعد از یک قتل تغییر دهید.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

همه اینها ساده به نظر می رسد، درست است؟ اما یک سیستم بسیار پیچیده آن را متوقف می کند و بنا به دلایلی، بازی در سرورهای اروپایی با لپ تاپ در اترنت، با تاخیر مواجه شدم. حتی پس از دو بار بازی کردن آموزش، من درک کاملی از هر مکانیک و سیستم گیم پلی نداشتم. همراه با بازی نابرابر اسلحه، که احتمالاً می‌توان آن را به تاخیر نسبت داد، من در مورد اینکه چگونه در زمان زندگی در آسیا با آنچه که اکنون در اروپا به دست می‌آورم مشابه عقب افتادگی‌ام است، دچار سردرگمی شدم. هیچ گزینه ای برای تغییر منطقه خواستگاری وجود ندارد، که بیشتر به سردرگمی من دامن زد.

در حالی که توضیحات بالا در مورد اهدافی که باید برای برنده شدن در یک بازی تکمیل کنید صحبت می کند، موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد. هر جاسوسی مانند یک کلاس با توانایی‌ها، مهارت‌ها و ابزارهای منحصربه‌فرد عمل می‌کند که متناسب با سبک بازی هر بازیکن است. با این حال، در ابتدا، شما با دوربین های دوچشمی شروع می کنید که به شما امکان می دهد یک دستگاه را از فاصله ایمن هک کنید و دستگاهی که پدهای پرتاب را برای شما پرتاب می کند تا به سطوح بالاتر در سراسر جهان برسید.

با انجام این بازی، گجت‌های متنوع‌تری و موارد دیگر را باز می‌کنید، اما همه اینها مستلزم آن است که یا در بازی برنده شوید یا از پایان یکی جان سالم به در ببرید. برنده شدن در یک بازی جوایز بیشتری به همراه دارد، اما موقعیت‌هایی نیز وجود دارد که شما آن را تمام می‌کنید و همچنان امتیاز کافی برای خرید یک ابزار جدید دریافت می‌کنید و امیدواریم که به شما کمک کند در بازی بعدی برنده شوید.

نقد و بررسی Decieve Inc

شما اساسا باید عاملی را انتخاب کنید که متناسب با سبک بازی شما باشد. ردیاب ها می توانند دشمنان را راحت تر پیدا کنند. پیشتازان بیشتر به جنگیدن و گرفتن دوباره پس از اکشن گرایش دارند، Scoundrels به این نام عمل می‌کنند و از فریب برای جلو افتادن در بازی استفاده می‌کنند، در نهایت اخلال‌گرانی هستند که در همنوع خود تخصص دارند تا با دخالت کردن، بازی را برای بازیکنان دیگر سخت‌تر کنند. در دعواها

جاسوسی که به من شلیک کرد

بزرگترین شکایت من از بازی این بود که چقدر زیاد بود. من اهداف را تا حروف تعیین شده دنبال می‌کردم و یا باید می‌دانستم که چگونه از دیواری که هدف قرار است زیر یا پشت آن باشد رد شوم یا سعی می‌کردم بفهمم که آیا در هدف درست هستم یا نه. گاهی اوقات درک ناوبری بازی کمی دشوار است و می‌تواند به انجام دایره‌ها منجر شود.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

وقتی با یک جاسوس دیگر رو در رو می شوید، این یک وضعیت انجام دهید یا بمیرید. شما یا باید از طریق یک درگیری اسلحه بسیار خسته کننده بگذرید یا آنقدر از آنها پیشی بگیرید که یک لباس مبدل جدید ایجاد کنید. اینجا هم جایی است که من شکایت دارم. در زمان بازی من، این لحظات را یک پرتاب سکه یا شانس خالص می دانستم. من چند گلوله با بدن خوب به سمت جاسوس می زدم و پیش دستانه شلیک می کردم، اما همیشه در نبرد شکست می خوردم. آیا تاخیر یا مهارت را مقصر می دانم؟ متأسفانه، از دست دادن درگیری های تفنگی به اندازه کافی، هرگز پاسخ این سوال را برایم نگرفت.

Making The Game Last – Spy vs Spy

یک بازی معمولی می تواند بین 10 تا 20 دقیقه طول بکشد. این به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اینکه چه تعداد جاسوس برای یک هدف می‌روند، بازیکنان دیگر را شکار می‌کنند یا به دیگران اجازه می‌دهند کار را برای شما انجام دهند. شما فقط صبورانه در خرک منتظر می مانید تا جایزه را بگیرید و برای آن بدوید؟ راه های زیادی برای انجام بازی وجود دارد، اما در نهایت، این یک بازی است که یا ساعت های زیادی را در آن صرف خواهید کرد یا قبل از رها کردن آن، کمی بازی خواهید کرد.

نقد و بررسی Decieve Inc

بازی در ابتدا سرگرم کننده بود، اما دعواهای اسلحه ناامید کننده، حتی زمانی که چندین بار به سر دشمن شلیک کردم، تجربه من از بازی را کاملاً از بین برد. اضافه کردن زمان صف طولانی برای مسابقات و تأخیر مداوم اتصال به اینترنت سیمی بدون اینکه هیچ چیز دیگری پهنای باند من را از بین ببرد، تجربه من را تضعیف کرد.

نتیجه نقد و بررسی Decieve Inc

در مجموع، Decieve Inc یکی از آن بازی‌هایی است که باید ویدیوهای زیادی را در کانال Twitch آن تماشا کنید، و بهترین لذت را با دوستانتان نیز می‌برید. به اعتبار خود، این بازی به شخصی نیاز دارد که با عدم برنده شدن مداوم و سرگرمی در حین بازی به تنهایی یا با دوستان مشکلی ندارد.

شخصا، زمان های طولانی خواستگاری و تاخیر دلیل کافی برای من بود که نقد خود را کوتاه کنم و بگویم که دفعاتی که از بازی لذت بردم، لذت بخش بود. با این حال، مسابقات نابرابر و نداشتن دلیلی برای بازی کردن توسط خودم، به این معنی است که این یک بازی است که من منتظر می‌مانم تا دوستانم بخرند و سپس دوباره امتحان کنند، اما در غیر این صورت، این یکی از آن‌هایی است که «هر کدام برای خودشان» هستند.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

نظر شما در مورد بررسی Decieve Inc ما چیست؟ نظر خود را در مورد آن در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

این بررسی بر اساس نسخه رایانه شخصی Deceive Inc است. کلید توسط Tripwire Presents ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *