اخبار, بلاگ

resident evil 4 remake ریزتراکنش های شگفت انگیز جدیدی را اضافه می کند

بازسازی تحسین‌شده Resident Evil 4 در سال 2023، سرانجام اولین به‌روزرسانی پس از عرضه خود را معرفی کرد که حالت بازی محبوب اکشن بازی اصلی، «مزدوران» را اضافه می‌کند. حالت بازی شامل انتخاب یکی از چندین شخصیت برای یک حمله امتیازی با زمان محدود است که در آن سعی می‌کنید تا آنجا که ممکن است دشمنان بیشتری را در حالی که زنده بمانید اعزام کنید.

resident evil 4 remake ریزتراکنش های شگفت انگیز جدیدی را اضافه می کند

با این حال، به نظر می‌رسد که با این به‌روزرسانی، یک چیز شگفت‌انگیز دیگر وجود دارد: تراکنش‌های خرد جدید.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

همه نسخه‌های Resident Evil 4 اکنون این امکان را برای بازیکنان دارند که «بلیت ارتقاء منحصر به فرد سلاح» را در ویترین دیجیتال هر پلتفرم خریداری کنند. گزینه ها شامل خرید بلیط های تکی به قیمت 3 دلار آمریکا، سه بسته به قیمت 6.99 دلار آمریکا، یا یک بسته پنج تایی به قیمت 9.99 دلار آمریکا است.

این ریزتراکنش ها برای چیست؟

resident evil 4 remake ریزتراکنش های شگفت انگیز جدیدی را اضافه می کند

در Resident Evil 4، هر یک از سلاح‌های موجود در کمپین این قابلیت را دارند که به تدریج ارتقا داده شوند تا قدرتمندتر شوند. با ارتقاء تمام جنبه های یک سلاح، شما می توانید قفل ارتقاء “انحصاری سلاح” را که منحصر به آن سلاح خاص است – مانند یک ضرب کننده آسیب بحرانی یا افزایش ظرفیت مهمات باز کنید.

بلیط های ارتقای انحصاری سلاح به شما این امکان را می دهد که نیاز به ارتقای سلاح را به طور کامل دور بزنید و فوراً ویژگی های منحصر به فرد هر سلاح را باز کنید.

بلیت‌های ارتقای انحصاری سلاح‌ها را می‌توان در بازی نیز با انجام مراحل جانبی برای تاجر، جمع‌آوری انبار کوچک اسپینل‌ها و معامله برای آنها به دست آورد. این ریز تراکنش‌های جدید به شما امکان می‌دهد آن سیستم را به طور کامل دور بزنید.

در مجموع، 23 بلیط ارتقاء انحصاری سلاح برای خرید در ویترین هر پلتفرم موجود است که شامل بلیط ها و بسته های جداگانه می شود.

چرا اینها وجود دارند؟

Capcom و Resident Evil با خریدهای اضافی برای بازی های خود غریبه نیستند. Resident Evil 4 با مجموعه‌ای از بسته‌های محتوای قابل دانلود در دسترس برای خرید راه‌اندازی شد – اگرچه این بسته‌ها عمدتاً شامل منویی از لباس‌ها و آیتم‌های آرایشی جایگزین برای بازی بود که در نسخه Deluxe Resident Evil 4 گنجانده شده بود.

ظاهر ناگهانی بلیط های ارتقای انحصاری سلاح برای افرادی که دیرتر وارد بازی شده اند، که ممکن است از نظر زمان فقیر و ثروتمند باشند، تدارک دیده شده است تا به آنها کمک کند تا بتوانند زمان آسان تری را برای گذراندن کمپین داشته باشند.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

وجود چنین تقویت‌های گیم‌پلی مدت‌هاست که وجود داشته و توسط چندین ناشر بازی‌ها پذیرفته شده است، با هدف جذب یک منبع بالقوه درآمد پس از خرید از بازی‌های تک نفره. اگر به دنبال آنها باشید، معمولاً افزایش سطح، باز کردن فوری سلاح و راه‌هایی برای افزایش مصنوعی درآمد بازیکن در بازی (که Resident Evil 4 نیز دارد) پیدا می‌شود.

متأسفانه، ما از روزهایی گذشته ایم که ویژگی هایی مانند این فقط به عنوان کدهای تقلب وجود دارند.

خبر دیگر، طبق گفته این مقام رسمی، نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 اخیراً از مرز 4 میلیون دستگاه عبور کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 14 =