بلاگ, نقد و بررسی

نقد و بررسی Evil Dead: The Game

نقد و بررسی Evil Dead: The Game

Evil Dead: The Game یک بازی اکشن ترسناک همکاری از شرکت Saber Interactive است. این بازی بر اساس فرانچایز فیلم های ترسناک سام ریمی ساخته شده است و هم اکنون برای رایانه های شخصی و کنسول ها در دسترس است.

Evil Dead: The Game اولین بازی در دنیای Evil Dead است که در چند سال اخیر به دست آورده ایم. یکی از نمادین‌ترین فیلم‌های ترسناک اخیراً به موفقیت‌های بسیاری از منتقدان بازگشته است و از آن سری، طرفداران از آن زمان به این فکر می‌کنند که آیا پتانسیلی برای یک بازی وجود دارد یا خیر – پاسخ کاملاً مثبت بود. در بررسی Evil Dead: The Game، ما به آنچه که این یکی روی میز آورده است نگاه می کنیم.

نقد و بررسی Evil Dead: The Game

Evil Dead: The Game چیزی است که برای همه است. طرفداران سریال و طرفداران ژانر 4v1 survivor. بازی ممکن است گاهی اوقات یک طرفه به نظر برسد و زمانی که به عنوان یک بازمانده یا شیطان بازی می کنید کمی ناعادلانه است. اگر به‌دنبال چیزی برای جایگزینی بازی‌هایی مانند Dead by Daylight هستید یا به‌دنبال رفع خارش باقی‌مانده تا جمعه سیزدهم هستید، در نهایت خوشحال خواهید شد.

نقد و بررسی Evil Dead: The Game

گیم پلی Evil Dead: The Game

در حالی که بازی به بازیکنان پیشنهاد می‌دهد تا جای بازیگران این سری نمادین را از ورودی‌های قبلی و حال حاضر کنند، حالت‌های متنوعی نیز در اینجا وجود دارد. چه بخواهید در نقش شیطان خطرناک کانداریان یا سایر بازماندگان در دنیای Evil Dead با مهارت‌ها و توانایی‌های منحصربه‌فرد خود بازی کنید، از همان ابتدا تنوع وجود دارد.

پیشنهاد ویژه: خرید اکانت قانونی Ps5

گروه بازماندگان گسترده و گسترده است و بازماندگان و شیاطین بیشتری در به‌روزرسانی‌های محتوای آینده اضافه خواهند شد. بنابراین اگر به دنبال ایفای نقش شخصیت خاصی از فیلم های اصلی Evil Dead هستید، در حال حاضر بهترین گزینه است.

خارج از حالت آموزشی، بازی مجموعه محدودی از ماموریت های داستانی را ارائه می دهد. اینها به عنوان یک حالت دستکش/چالش عمل می کنند که در آن بازیکنان می توانند در برخی از سناریوهای چالش برانگیز افراط کنند. این به شما امکان می دهد تا قفل شخصیت ها و پوسته های اضافی را در بازی باز کنید.

بازی همچنان، در هسته خود یک بازمانده 4v1 با پیچ و تاب است. شما و 3 بازیکن دیگر وظیفه دارید مجموعه ای از وظایف را برای موفقیت در بازی انجام دهید. دشمن شما یک کارگردان است که توسط یک بازیکن واقعی اداره می شود – شبیه Resident Evil Resistance. این کارگردان می‌تواند تله‌ها بگذارد، مردگان (زامبی‌ها) را در محیط در اختیار داشته باشد، و تمام دنیا را با تلاش برای متوقف کردن بازیکنان، جعبه ماسه‌بازی شیطانی خود قرار دهد.

بازماندگان در بازی

به عنوان بازماندگان، ابتدا وظیفه پیدا کردن 3 قطعه از نقشه را دارید. پس از آن نقشه و خنجر جمع آوری می شود. استفاده از هر دو آیتم برای “مبارزه کردن” با Dark Ones، و سپس پایان نبرد، محافظت از Necronomicon به مدت 2 دقیقه، در برابر انبوهی از دشمنان نهایی است.

به عنوان دیو کندریان، شما باید از هر چیزی که در جهان در اختیار دارید استفاده کنید تا از رسیدن بازماندگان به اهداف خود، مشابه مقاومت جلوگیری کنید.

برای کمک به بازماندگان، آنها در کلاس های مختلف با توانایی های منحصر به فرد می آیند. به عنوان مثال، Annie Knowby در حال حاضر تنها در کلاس رهبر است. او این توانایی را دارد که آسیب های دامنه ای را افزایش دهد و به عنوان یک اثر هاله ای برای هم تیمی های اطرافش عمل کند. کلاس های دیگر Warrior، Hunter و Support هستند. با این حال، این نقش ها در حال حاضر در سنگ ساخته نشده اند و انعطاف پذیر هستند. من خودم را در پشتیبانی به عنوان OG Ash Williams بسیار تهاجمی دیدم. مشکلی برای پایین نگه داشتن سطح ترس هم تیمی هایم نداشتم.

نقد و بررسی Evil Dead: The Game

به عنوان بازماندگان، شما همچنین به جمع آوری زره دسترسی دارید، درخت مهارتی که با جمع آوری بطری های رنگی در جهان ارتقاء می دهید تا به ارتقای سلامت، استقامت و سایر ویژگی های شخصیت خود کمک کنید، توانایی استفاده از چراغ قوه برای پیدا کردن موارد مخفی را دارید. اشیاء در تاریکی، و سلامتی خود را با اقلام درمانی پر کنید.

فرصت خرید: خرید PS5

وجود هیجان در بازی Evil Dead: The Game

در نهایت، یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد برای بازماندگان، سنج ترس است. جنگیدن در تاریکی یا غرق شدن توسط دشمنان بیش از حد می تواند به سرعت متر ترس شما را افزایش دهد. این به نوبه خود باعث می شود که ضربات شما (غوغا و دور) دقت کمتری داشته باشد و بیشتر در معرض از دست دادن است. همچنین شما را به هدفی تبدیل می کند که شیطان می تواند به هم تیمی های شما آسیب برساند. برای خارج شدن از این مرحله، هم تیمی ها باید به شما صدمه بزنند تا شما را جن گیری کنند.

شما با ماندن فعالانه در نور یا ساختن نور خود از شر ترس خلاص می شوید. این را می توان با روشن کردن آتش در آتش سوزی ها، فانوس ها و موارد دیگر در جهان انجام داد.

کیفیت بازی Evil Dead: The Game

در حالی که بازی روی پلی استیشن 4 اجرا می شد، گرافیک و عملکرد آن قوی و به خوبی انجام شده بود. این یکی از آن پورت‌های عمدی نیست که توسط توسعه‌دهنده ارائه شده است، و این تا حد زیادی به دلیل جادویی است که Saber Interactive است.

اگر به دلیل کاهش بصری در خرید آن مردد هستید، بازی با وجود سخت افزار قدیمی همچنان بسیار خوب به نظر می رسد. با این حال، 30FPS چیزی است که باید با آن سازگار شوید.

جزئیات بافت و ظاهر بازی تقریباً شبیه به جمعه 13 است. هنوز هم روی سیستم بسیار تمیز و صیقلی به نظر می رسد.

نقات قوت بازی

  • بازی بسیار سرگرم کننده و همه کاره است
  • ترکیب خوبی از محتوا و تعادل برای اطمینان از لذت بردن بازی به عنوان بازمانده یا شیطان
  • برداشتی تازه از ژانر 4v1
  • سرگرمی با دوستان

نقات ضعف بازی

  • قابلیت پخش مجدد ممکن است کمی قدیمی باشد زیرا در حال حاضر فقط یک حالت وجود دارد

 آنلاین

با پخش متقابل کامل بین Nintendo Switch، PC، Xbox One، PS4، Xbox Series و PS5. این به این معنی است که بازی می تواند توسط هر کسی و با همه انجام شود. حتی می‌توانید مسابقات خصوصی داشته باشید تا فقط آن را برای دوستانتان نگه دارید و ببینید در آزمایش‌های 4v1 چگونه کار می‌کنید.

بازی البته سرورهای اختصاصی دارد و در طول تست، انیمیشن ها و همه چیز بسیار روان بود. هیچ تاخیر یا تاخیر قابل توجهی وجود نداشت، بنابراین به تجربه کمک کرد.

نقد و بررسی Evil Dead: The Game

اگر به دنبال یک جایگزین محکم برای بازی کردن با دوستانی هستید که از نور روز خسته شده اند، این واقعاً یک پیشنهاد عالی است. بازی به‌روزرسانی‌های زیادی دریافت می‌کند، اما متأسفانه این به Season Pass گره خورده است. با این حال، اگر واقعاً بازی و نحوه اجرای آن را دوست دارید، برنامه محتوایی استودیو امیدوارکننده به نظر می رسد و طعم کهنه را در بازار بقای فعلی 4v1 می شکند.

فرصت خرید: خرید دسته PS5

سخن آخر

Evil dead یک بازی اکشن است که به منبع اصلی وفادار است. تطبیق پذیری زیاد و ترکیب خوبی از محتوا را برای تازه واردان و طرفداران ارائه می دهد. گیمرها از بازی با دوستان خود لذت خواهند برد، زیرا هوای تازه به سبک 4v1 می آید. اگر به دنبال اضافه کردن یک بازی جدید به ترکیب خود با دوستان هستید، این یک بازی ارزش آن را دارد.

اگر از طرفداران سریال یا به طور کلی این ژانر هستید، این یک بازی است که من شدیداً شما را تشویق می کنم که آن را امتحان کنید. زمان بازی خوبی می دهد و نویدهای زیادی دارد. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا این وعده عملی خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =