آموزش, بازی ها, بلاگ

نکات و ترفندها بازی Final Fantasy 16

نکات و ترفندها بازی Final Fantasy 16

این نکات و رازها به شما کمک می کند تا در شروع بازی Final Fantasy 16 بتوانید بهتر و سریعتر بازی را انجام بدهید.  

طیف وسیعی از نکات و ترفندهای Final Fantasy 16 به شما کمک زیادی می‌کند تا ادامه دهید، زیرا حتی آموزش طولانی‌ای که شما را با اصول اولیه FFXVI آشنا می‌کند، برخی از تفاوت‌های ظریف و قابل‌توجه‌ترین قدرت‌ها و توانایی‌های Clive را هنوز برای کشف باقی می‌گذارد.

اکانت قانونی Final Fantasy 16

سفر کلایو در مراحل مختلفی ارائه می شود و حدود بیست ساعت این بازی طول می کشد، اما چیزهای زیادی برای یادگیری قبل و بعد از آن نقطه وجود دارد، با برخی از اصول اولیه که بدون توجه به اینکه در چه مرحله ای به شما کمک می کند.  در بازی هستند.  برای کسانی که می خواهند به اصول اولیه دست پیدا کنند، در اینجا 9 نکته و ترفند برتر Final Fantasy 16 وجود دارد که به شما کمک می کند در بازی و اصول اولیه نزاع با شمشیر بزرگ تسلط پیدا کنید.

نکات و ترفندها بازی Final Fantasy 16

ما بهترین نکات را برای FFXVI در زیر فهرست کرده‌ایم، زیرا خودمان بازی را بازی کرده‌ایم ( گبم رادار ) و در مورد آنچه مهم‌ترین نکات در بازی است تا شما رعایت کنید (که بازی به شما نمی‌گوید) فکر کرده‌ایم.

بیشتر ببینید: خرید پلاس

در کنار این موارد چیزهای بیشتری وجود دارد، اما اینها برخی از اصولی هستند که بازی در توضیح آنها خیلی خوب نیست.  می‌توانید روی هر یک از آنها کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید، یا به پایین صفحه بروید تا آنها را به ترتیب ببینید و توضیح کامل‌تری درباره منظور ما دریافت کنید!

۱:نقشه محلی را بررسی کنید و منطقه را به طور هوشمند جارو کنید !

نکات و ترفندها بازی Final Fantasy 16

بدون مینی نقشه این بازی واقعا سخت است و نمیتوان بازی کرد، با نقشه به راحتی می توان بسیاری از مناطق اختیاری و مسیرهای انحرافی کوچک را به دست آورد – تقریباً در همه آنها موارد اضافی و غارت یافت می شود.  

بهترین رویکرد استفاده آزادانه از نقشه محلی، بررسی آن و پیروی از دیوارهای خارجی مناطق است. بنابراین قبل از حرکت، گوشه ها را بررسی کنید و به طور روشمند مناطق را جارو کنید.  این برای مناطق خاصی مانند سنگرهای دشمن دو برابر می شود، که کاوش در آنها می تواند به همان اندازه گیج کننده باشد، اما اصلاً نقشه محلی ندارد – چشمان خود را بپوشانید و قبل از حرکت مسیرهای کمتر واضح را بررسی کنید.

۲:برای درک کامل داستان به ATL نیاز دارید

ATL یا «Active Time Lore» قابلیتی است که در آن بازیکنان می‌توانند صفحه لمسی را در حین cutscenes نگه دارند و برای هر شخصیت، رویداد، نقاط طرح و مکان‌های مرتبط، یک سری توصیف‌گرهای کوچک را به نمایش بگذارند.  بنابراین اگر قهرمانان ما در مورد یک حامل در Rosaria صحبت می کنند که توسط یک Moogle مورد حمله قرار گرفته است، هر سه مورد از این موارد به احتمال زیاد در صفحه ATL هنگامی که آن را باز می کنید نشان داده می شوند.

 این ویژگی بیش از آنکه مفید باشد، بسیار ضروری است.  ایده‌های زیادی وجود دارد که به طور کامل در گفتگو توضیح داده نشده‌اند، و Final Fantasy 16 فرض می‌کند که شما از ATL زیاد استفاده می‌کنید تا از جزئیات باطنی‌تر به‌روز باشید.  نه تنها این، بلکه لیست چیزهای موجود در ATL می تواند در همان cutscenes تغییر کند – بنابراین اگر قهرمانان در پایان مکالمه متوجه شوند که Moogle توسط Chocobo در Sanbreque نوک زده شده است، این سه چیز بعد از آنها ظاهر می شوند. 

3:برخی از مهارت ها و توانایی ها مستلزم آن است که دیگران بیشترین بهره را از آنها ببرند

در حالی که همه توانایی‌ها می‌توانند مفید باشند، برخی از آنها واقعاً زمانی به وجود می‌آیند که دیگران تکمیل‌کننده آن‌ها خریداری شوند.  به عنوان مثال، توانایی پرش بر روی دشمنان به خوبی با حمله هوایی Downthrust جفت می شود و تا آن زمان به جز در شرایط بسیار خاص کاربرد خاصی ندارد.  شانس بازپرداخت توانایی‌ها در هر زمان چیزی است که قطعاً باید از آن استفاده کنید – سعی کنید برای ساخت بهینه ترکیب و تطبیق دهید، و هر قدرتی را که استفاده نمی‌کنید پس بفرستید تا بتوانید دوباره سرمایه‌گذاری کنید.

4: از Gouge در لحظه ای استفاده کنید که دشمن کاملاً متزلزل می شود

توانایی Gouge تا کمی در بازی باز نمی شود، به عنوان بخشی از درخت توانایی Garuda/Wind، اما زمانی که آن را دریافت کنید بسیار مفید است.  رگبار بسیار سریع حملات بر روی یک هدف واحد، بهترین گزینه برای استفاده بر روی دشمن در صورت تلوتلو خوردن آنها است – زیرا هر ضربه باعث افزایش ضریب آسیب Staggered می شود.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

در نتیجه، Gouge باید اولین حرکت شما باشد، زمانی که دشمن تلوتلو می‌شود، به سرعت آن اعداد را با یک سری ضربات جزئی ایجاد می‌کند، سپس با یک حمله بزرگ مانند Flames of Rebirth جایگزین می‌شود تا واقعاً از آن آسیب افزایش‌یافته استفاده کنید.

5:برخی از وسایل را می توان ساخت یا خریداری کرد

نکات و ترفندها بازی Final Fantasy 16

به خصوص در اوایل، بسیاری از تجهیزات ضروری – سلاح و زره – را می‌توان هم ساخت و هم از آهنگر یا فروشگاه در مخفیگاه خریداری کرد، در واقع به این معنی است که می‌توانید دو مسیر متفاوت به یک ابزار داشته باشید.  این یک نکته کوچک است، اما وقتی مواد و گیل کم هستند، باید مطمئن شوید که هر دو فروشنده را بررسی کنید تا آنچه را که آنها برای یک غارت می‌خواهند مقایسه کنید.

6: مراقب ماموریت‌های جانبی با امتیاز مثبت

این ماموریت ها شاید در ابتدا برای شما نشان داده نشود، اما پس از مدتی شاهد انجام ماموریت های جانبی بیشتری خواهید بود.  همه آنها دارای پاداش هایی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید – معمولاً Gil و Renown – اما باید به دنبال نمادهایی باشید که دایره سبز رنگ حاوی علامت + باشد!

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

 این ماموریت‌های ویژه پاداش‌هایی را ارائه می‌کنند که منحصربه‌فرد هستند و به هیچ وجه نمی‌توان آن‌ها را به دست آورد، و از یک سوار جدید تا زره منحصربه‌فرد گرفته تا موجودی گسترده‌تر و موارد دیگر را شامل می‌شود.  به دنبال علائم مثبت بگردید و در صورت امکان آنها را اولویت بندی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 17 =