اخبار

Final Fantasy XIV آنلاین برای ایکس باکس می آید !!

Final Fantasy XIV آنلاین برای ایکس باکس می آید !!

Final Fantasy XIV یک MMORPG بود که توسط Square Enix ساخته شد. این عنوان ابتدا در سال 2010 برای رایانه های شخصی عرضه شد و بعداً در سال 2013 روی پلی استیشن راه اندازی شد. در سال 2021، Square Enix نسخه پلی استیشن 5 را عرضه کرد، اما تا به امروز نسخه ایکس باکس وجود نداشت. سرانجام، مایکروسافت اعلام کرد که Final Fantasy XIV برای Xbox Series X|S عرضه می شود.

Final Fantasy XIV آنلاین در بهار 2024 به سری Xbox عرضه می شود

این عنوان که امروز در Final Fantasy XIV Fan Fest معرفی شد، در بهار 2024 برای Xbox Series X|S عرضه شد. FFXIV قرار است به‌عنوان یک نسخه بتای باز از طریق سری پچ 6.5x عرضه شود، که نشان می‌دهد بتا به‌زودی عرضه می‌شود.

بیشتر ببینید: خرید پلاس

علاوه بر این، از آنجایی که این عنوان بیش از یک دهه قدمت دارد، بهینه سازی هایی برای نسخه های سری Xbox نیز انجام شده است. هر دو سری X و S زمان بارگذاری سریع تری خواهند داشت تا از سرعت SSD خود بهره ببرند. علاوه بر این، سری X از 4K نیز پشتیبانی خواهد کرد.

در حالی که عمدتاً قرار است با بازیکنان دیگر بازی شود، دارای یک سیستم Duty Support است که از طریق آن می توانید در کنار تعدادی از متحدان NPC بازی کنید. ایکس‌باکس همچنین فاش کرده است که تا زمان راه‌اندازی نسخه بتا، حتی می‌توانید تمام داستان اصلی را به صورت انفرادی کامل کنید.

فیل اسپنسر همچنین گفته است که این تازه شروع همکاری Xbox و Square Enix است. این نشان می دهد که عناوین Final Fantasy بیشتری به Xbox نیز راه خواهند یافت. Final Fantasy XIV Online در بهار 2024 برای ایکس باکس عرضه می شود، اما هنوز تاریخ دقیقی مشخص نشده است.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ در نظرات پایین به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =