بلاگ, معرفی بازی

بازی های شبیه کلش آف کلنز

بازی های مانند کلش آف کلنز

اگر زمان زیادی را با بازی فوق‌العاده سوپرسل سپری می‌کنید، احتمالاً مشتاق بازی‌های بیشتری هستید که شبیه Clash of Clans بازی کنید که به نقطه شیرین خوبی از استراتژی رایگان برای موبایل می‌رسد. این یک بازی چالش برانگیز و عالی برای همراه داشتن در حین حرکت است (و چه کسی می تواند این واقعیت را شکست دهد که در جیب شما جا می شود؟) اما اکنون بازی کمی طولانی به نظر می رسد.

بنابراین ممکن است در نهایت زمان آن فرا رسیده باشد که منشعب شوید و چیز دیگری را امتحان کنید. یا شاید فقط می خواهید افق های خود را کمی گسترش دهید. در هر صورت ممکن است، اگر به دنبال بازی‌های بیشتری مانند کلش آف کلنز هستید تا به مجموعه بازی‌های موبایل خود اضافه کنید، ما ۲۰ بازی مختلف را در اینجا برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید امتحان کنید تا ببینید بعد از آن چه حسی دارید. و بهترین بخش؟ اکثر این بازی ها رایگان هستند!

20 بازی شبیه کلش اف کلنز :

1. ‘Hero Sky: Epic Clash’

بازی های مانند کلش آف کلنز

اگر دقیقاً به دنبال چیزی شبیه به کلش آف کلنز هستید، نمی‌توانید با Hero Sky: Epic Clash اشتباه کنید. با دوستان خود مسلح شوید و با انتخاب یک قهرمان و غواصی در جنگ، در جنگ های صنفی مبارزه کنید. دهکده ابتدایی ساده خود را به یک قلعه واقعی تبدیل کنید و دنیای آسمان را برای خودتان ادعا کنید. طلا ذخیره کنید و ساختارهای اضافی بسازید تا از پایگاه خود در برابر مهاجمان بالقوه دفاع کنید و پیروان خود را برای چند نبرد بسیار هیجان انگیز آموزش دهید.

2. ‘Lords Mobile: Tower Defense’

Lords Mobile: Tower Defense همه چیز در مورد یافتن یک لرد جدید برای متحد کردن پادشاهی ها است که از زمان بیرون راندن امپراتور به هم ریخته اند. شما وظیفه جذب قهرمانان جدید، از جمله الف های تاریک، پری دریایی، کوتوله ها، روبات های استیمپانک و تقریباً هر چیز دیگری را خواهید داشت که هنگام مبارزه و ایجاد یک امپراتوری جدید به آن فکر کنید. با ارتش های عظیم خود به قلعه ها حمله کنید و در تاریخ ثبت کنید، همه در این بازی استراتژی قلعه سازی و تقویت ارتش.

3. ‘Total War Battles: Kingdom’

اگر از طرفداران سری Total War هستید، بازی Total War Battles: Kingdom را دوست دارید. با ساختن پادشاهی قرون وسطایی خود، سرزمینی را که بر آن حکمرانی می کنید، شکل دهید، اعضای یک ارتش رو به رشد و قدرتمند را استخدام کنید، و هرکسی را که سر راهتان قرار دارد، شکست دهید، اقتصاد شلوغی ایجاد کنید و بر مردم فداکار خود حکومت کنید. با وایکینگ‌ها و سایر گروه‌های مردم اتحاد ایجاد کنید تا نفوذ خود را حتی بیشتر گسترش دهید تا اینکه در نهایت به یک ارباب افسانه‌ای قرون وسطایی تبدیل شوید. همه اینها، و بازی درست در جیب شما جا می شود. به‌علاوه، اگر از پس‌زمینه جنگ توتال آمده باشید، نسبت به سایر بازیکنان برتری خواهید داشت.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی ps5

4. ‘Cookie Run: Kingdom’

اگر دوست دارید داستان کمی بیشتر با بازی‌های کلش آف کلنز شما ساخته شود، Cookie Run: Kingdom همه کادرها را بررسی می‌کند. در برابر کوکی‌های آغشته به Soul Jam در برابر پیشگوی سایه‌دار تاریکی محافظت کنید و به پنج قهرمان کوکی کمک کنید تا با کسانی که سقوط پادشاهی را می‌بینند مبارزه کنند. سرزمین کوکی های خود را بسازید، با موجودات خوشمزه متحد شوید، یادگارها را جمع آوری کنید و در نبردهای پر زرق و برق کوکی شرکت کنید، جایی که می توانید از تاپینگ ها و گنجینه های ویژه برای تقویت تیم خود استفاده کنید. اگر همه چیز خوراکی بود، آن را به عنوان کلش آف کلنز در نظر بگیرید.

5. ‘DomiNations’

بازی های مانند کلش آف کلنز

DomiNations شبیه یکی از آن بازی‌های RTS قدیمی به نظر می‌رسد. عناصر شبیه سازی تمدن آن و جنگ با کشورهای رقیب باید حاکم درونی شما را تغذیه کند زیرا هر دو بسیار قوی هستند. هر کشوری نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد، که در آنجا سرگرم کننده است زیرا شما تشخیص می دهید که کدام یک مناسب سبک بازی شما است. این واقعیت که می‌توانید از شخصیت‌های تاریخی، مانند لئوناردو داوینچی، کاترین کبیر، و پادشاه سجونگ، توصیه‌های حکیم دریافت کنید، به این گوهر استراتژی تلفن همراه در نحوه مدیریت تاریخ باستان مشروعیت بیشتری می‌بخشد.

6. ‘Guardian Kingdoms’

Guardian Kingdoms همه چیز در مورد تبدیل شدن به یک نگهبان است که شایسته رشد یک پادشاهی در اطراف است. درست بازی شبیه Clash of Clans، شما از صفر به قهرمان می‌روید در حالی که یک پادشاهی جدید می‌سازید، با سایر قهرمانان اتحاد ایجاد می‌کنید، و o به جنگ با هر کسی که ممکن است با شما مخالفت کند. علاوه بر فروریختن قلعه‌های دشمن، می‌توانید کریستال‌ها را در حین ماجراجویی و نابود کردن رئیس‌ها بدزدید. در حین بازی قهرمانان جدید را جمع آوری کنید و ببینید چقدر می توانید پیش بروید. اخیراً، بازی حتی یک سیستم جدید سربازخانه، لیگ های نبرد و نیروهای اضافی را اضافه کرده است که می توانید با آنها جفت شوید تا مخالفان را درهم بشکنید.

7. ‘Plunder Pirates’

Midoki’s Plunder Pirates مستقیماً از کلش اف کلنز الهام گرفته شده است. این بازی چندنفره به شما کمک می‌کند پایگاهی بسازید، گروه دزدان دریایی خود را آموزش دهید، و در دریای آزاد برای کاوش در حالی که به دنبال گنج هستید، ضربه بزنید، در تمام این مدت از خود در برابر بازیکنان دفاع می‌کنید و به دیگران حمله می‌کنید تا برای خود طلا و غوغا کنید. شما می توانید از این منابع برای ایجاد دفاع و ایجاد ساختمان های خود استفاده کنید. در حین ساخت، می‌توانید ماموریت‌ها را کامل کنید و در درگیری‌های 24 ساعته به نام Rumbles و همچنین رویدادهای معمولی شرکت کنید که هفت روز طول می‌کشد. با انجام ماموریت ها، پیدا کردن آنها در صندوقچه ها یا حتی در دریا جواهرات به دست آورید. همه این‌ها یک ماجراجویی سرگرم‌کننده و دزدان دریایی را به وجود می‌آورد که به شما این امکان را می‌دهد که احساس کنید زندگی خود Blackbeard را دارید.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

8. ‘Jungle Heat’

گرمای جنگل همه چیز در مورد مبارزه است، شامل پایگاه های نظامی است که شما می سازید و کنترل می کنید، و همه آن را به جنگل ببرید تا به دشمنان خود حمله کنید. جنگل‌های استوایی پر از منابعی مانند نفت و طلا را کاوش کنید تا جنرال خون بی‌رحم را که با تناسب آهنین حکومت می‌کند، از بین ببرید. به اعماق جنگل بروید تا همه چیزهایی را که برای آموزش نیروهای خود نیاز دارید جمع آوری کنید، ساختمان های خود را ارتقا دهید و سپس با بازیکنان دیگر هماهنگ شوید تا ببینید چه کسی قدرتمندترین سربازان را دارد. نبردها سریع و آسان هستند و نیازی به صرف زمان زیادی برای یادگیری نحوه بازی ندارید. این یک جایگزین عالی برای کلش آف کلنز است اگر واقعاً آن چیزی است که می خواهید.

9. ‘Dawn of Titans’

طلوع تایتان ها به شما اجازه می دهد نقش خود خدایان مانند زئوس، ثور و بقیه پانتئون را به عهده بگیرید. شما خدایان اضافی را برای بازی و کنترل همه چیز جمع آوری خواهید کرد در حالی که امپراتوری ساده خود را به چیزی تبدیل می کنید که از آن وحشت کنید. یک قلمرو دشمن اضافی را تصرف کنید تا اطمینان حاصل کنید که در رأس همه چیز هستید و در عین حال ارتشی عظیم می سازید تا مطمئن شوید که همیشه آماده مقابله با هر کسی هستید که امپراطوری شما را تهدید می کند. طرفداران کلش آف کلنز از تمام جنبه های مشابه لذت خواهند برد و همچنین می توانند خدایان اسطوره ای را با طیف گسترده ای از ابرقدرت ها جمع آوری و کنترل کنند. چه کسی نمی خواهد ببیند که همه آن خدایان پس از تماشای هرکول در کودکی چه کاری می توانند انجام دهند؟

10. ‘Boom Beach’

بازی های مانند کلش آف کلنز

در Boom Beach، اگر می‌خواهید با Blackguard شیطانی مبارزه کنید، باید با گروه ضربت خود متشکل از بازیکنان دیگر در سراسر جهان کار کنید. به‌عنوان فرمانده ارتش خود، در بهشت گرمسیری نفوذ می‌کنید، در حالی که برنامه‌ریزی می‌کنید که چگونه به بهترین شکل به سواحل بازیکنان دیگر حمله کنید و بهترین طرح حمله برای بالا آمدن چیست. اگر می‌خواهید از زمان خود با بوم بیچ نهایت استفاده را ببرید، باید مکان مناسبی را در ساحل جستجو کنید تا دور هم جمع شوید و به دشمنان و پایگاه‌های هوش مصنوعی حمله کنید. به علاوه، چالش‌های کارگروه و رویدادهای ماهانه جهانی، شما را در انتظار خود نگه می‌دارند. تا آنجا که بازی هایی مانند کلش آف کلنز وجود دارد، شباهت ها در اینجا به راحتی قابل تشخیص است.

11. ‘Castle Clash’

اگر می خواهید آنچه را که در مورد کلش اف کلنز دوست دارید تکرار کنید، ممکن است Castle Clash یکی از نزدیک ترین بازی ها باشد. همچنین یکی از بزرگترین ها است، زیرا بیش از 10 میلیون بازیکن در سراسر جهان دارد. این عناصر استراتژی و مبارزه را برای یک بازی ترکیب می کند که به شما امکان می دهد قلعه های تقریباً غیرقابل نفوذ و نیروهای دیوانه را از بین سربازان انتخابی خود بسازید. سریع است، و هزاران موجود اسطوره‌ای و قهرمانان دیگر برای به خدمت گرفتن وجود دارد، صرف نظر از سلیقه‌ی معمول شما در این نوع شخصیت‌ها. بعلاوه، می‌توانید در مقابل افراد دیگر بازی کنید یا به یک انجمن بپیوندید و با هم در برابر رئیس‌های سرسخت بازی کنید. راه‌های مختلفی برای تعامل وجود دارد و همه اینها رایگان است.

12. ‘Gods of Olympus’

یکی دیگر از بازی‌های فوق‌العاده کلش آف کلنز که می‌خواهید به برنامه موبایل مورد علاقه خود اضافه کنید Gods of Olympus است. مانند یک بازی قبلی در لیست ما، به شما امکان می دهد کنترل خدایان یونان باستان را در دست بگیرید و آنها را در نبرد در کنار هم قرار دهید. با استفاده از خدایان مانند زئوس، آرس، آفرودیت، آپولو، آرتمیس و آتنا، در نبردهای بلادرنگ با آن مبارزه کنید. یا می توانید با متحدان خود برای بازی همزمان در نبردهای زنده بازی کنید، زیرا همه شما برای دفاع از شهر خود در برابر حملات یا به سادگی نابود کردن هر کسی که سر راه شما قرار می گیرد، کار می کنید. نکته جالب در مورد این بازی نیز این است که زمان ساخت وجود ندارد، بنابراین هر ساختمان و امکاناتی که نیاز دارید فورا تکمیل می شود. اگر به دنبال چیزی کمی متفاوت هستید، این یک موهبت بزرگ است.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

13. ‘Vikings: War of Clans’

تحت نظر اودین، Vikings: War of Clans شما را می‌بیند که با تعدادی از خون‌خوارترین وایکینگ‌هایی که جهان تا به حال دیده است، در کنار هم جمع می‌شوید تا به جنگ هجوم ببرند و دشمنانشان را سرکوب کنند. ساختمان های خود را بسازید و مطمئن شوید که جنگجویان شما آموزش دیده اند، سپس قهرمانان خود را در حملات بفرستید تا تبدیل به یک Jarl قدرتمند شوید که نامش در سراسر جهان شناخته شده است – و خلاصه از آن می ترسید. منابع را جمع آوری کنید، دانش مهمی را برای شکست دادن دیگران به کار بگیرید، و یک قبیله ایجاد کنید یا به یک قبیله بپیوندید تا منابع خود را جمع آوری کنید و به یکی از قدرتمندترین وایکینگ هایی تبدیل شوید که در تاریخ ثبت شده است.

14. ‘Clash Quest’

کلش کوئست دقیقاً همان نوع بازی کلش اف کلنز نیست، اما از همان سازنده است. بنابراین بسیاری از عناصر مشابه را حفظ می کند و در عین حال چند مورد جدید را نیز معرفی می کند. این یک بازی نبرد RPG پازلی نوبتی است که شما را در مبارزه با رئیس‌ها در طول پازل‌های منحصربه‌فرد می‌برد، در حالی که جزایر کشف‌نشده را با گروهی از قهرمانان که خود را در یک جزیره سرگردان می‌بینند، کاوش می‌کنید. شما همچنان قهرمان‌ها را جمع‌آوری می‌کنید و ارتش‌ها را می‌سازید، اما این بار باید با استفاده از طلسم‌های مختلف و غیره، با سربازان در میدان نبرد هماهنگ شوید. شما همچنین با رئیس‌های دنیای کلش مبارزه خواهید کرد تا همه چیز را تازه نگه دارید. این بیشتر نیست که دقیقاً یکسان است، بلکه در عوض یک پیچ و تاب سرگرم کننده در یک بازی آشنا است.

15. ‘Brawl Stars’

بازی های مانند کلش آف کلنز

Brawl Stars یکی دیگر از بازی هایی است که کمی از فرمول کلش آف کلنز انحراف دارد، اما همچنان همان روحیه بازی محبوب چند نفره است. این یک بازی تیراندازی MOBA و سوم شخص است که شامل انواع مختلفی از Brawlers می‌شود که می‌توانید برای از بین بردن دشمنان خود، چه آنها که با هوش مصنوعی کنترل می‌شوند، چه افرادی واقعی که برای شما مبارزه می‌کنند، بازی کنید. قفل Brawlers جدید را از طریق Boxes، Trophy Road باز کنید یا آنها را در فروشگاه خریداری کنید. همچنین چندین فصل از بازی وجود دارد که با یک پاس نبرد می توانید قفل را برای چیزهای اضافی باز کنید.

16. ‘Barbearian’

اگر قسمت مورد علاقه شما از کلش آف کلنز مبارزه حماسی است، پس Barbearian یک بازی هک اند اسلش نوازش کننده است که می توانید در برابر آن مقاومت کنید. در نبردهای عظیم و تمام عیار با بیش از 100 سطح مملو از اکشن و ماجراجویی شرکت کنید. غارت جمع آوری کنید، ارتقاء دهید و سلاح های جدید را امتحان کنید، در حالی که از انبارهای دشمن می گذرید، زندانیان را نجات می دهید، و ارتش خود را ایجاد می کنید، همه به عنوان یک خرس عروسکی ربوده شده! بله، شما آن را درست خوانده اید. مقدار زیادی غارت بگیرید تا خرس خود را ارتقا دهید، سپس راه خود را برای پیروزی به بهترین روشی که بلدید بپیمایید: تصادف کردن و ضربه زدن به همه چیز. این بهترین لذتی است که می توانید به عنوان یک خرس داشته باشید، مطمئناً.

17. ‘Emporea’

تمام راه را به روزهای کلاسیک بازی های استراتژیک با Emporea برگردانید. یکی از چهار نژاد مختلف (اورک، کوتوله، الف، یا مردگان) را انتخاب کنید، زیرا در حال تلاش برای ایجاد یک اقتصاد قدرتمند پر از واحدهای قدرتمند هستید که می توانند از طلسم های مختلف استفاده کنند و آن را به دشمنان خود بچسبانند. سرزمین های جدید را فتح کنید و از آنچه متعلق به شماست دفاع کنید و اتحادهایی را ایجاد کنید تا مطمئن شوید که آماده اید تا زمانی که ممکن است از آن دفاع کنید. بیش از 90 مصنوع مختلف منحصر به فرد برای جمع آوری، بیش از 90 مهارت قهرمان برای انتخاب وجود دارد، و قلمرو جدیدی که هر دو هفته یکبار شروع می شود. بعلاوه، هر 97 روز یک رئیس چالش برانگیز جدید وجود دارد. چیزهای زیادی وجود دارد که شما را مشغول نگه می‌دارد، به خصوص اگر دوست دارید به چالش بپیوندید و به سبک بازی‌های قدیمی و RPG پیش بروید.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

18. ‘Clash Royale’

تکامل طبیعی کلش آف کلنز کلش رویال است، یک بازی استراتژیک بلادرنگ که شامل عناصری از بازی‌های کارتی کلکسیونی، MOBA و عناوین دفاع از برج است. شما یک یا دو بازیکن خواهید داشت که برای هجوم به برج پادشاه کار می کنند، که به معنای یک برد فوری است. در غیر این صورت، بازی پس از سه تا پنج دقیقه به پایان می رسد و برنده به بازیکنی می رسد که بتواند یک برج را خراب کند یا تیمی که کمترین سلامتی را از آنها گرفته شود. بالا بروید، قوی تر شوید و کارت های قدرتمندی جمع کنید تا مطمئن شوید که حریف شما همیشه دلیلی برای نگرانی در مورد خواب شما دارد. کمی با کلش اف کلنز متفاوت است، اما به همان اندازه هیجان انگیز و به خصوص اعتیادآور است.

19. ‘Rise of Kingdoms’

Rise of Kingdoms شما را مسئول 12 تمدن مختلف می کند. در نهایت با کدام یک برای تسخیر جهان کار خواهید کرد؟ این به شما بستگی دارد، زیرا در مورد بهترین راه برای ادامه تصمیم می گیرید. شما می توانید تصمیم بگیرید که افراد خود را در اولویت قرار دهید، مناطق ناشناخته را کاوش کنید، یا حتی تصمیم بگیرید که در برخی از جنگ های شرور درگیر شوید. هر کاری که انجام می‌دهید، با جمع‌آوری منابع، تشکیل اتحاد و تکمیل ماموریت‌ها برای رتبه‌بندی سریع، این شانس را دارید که استراتژی‌های انتخابی خود را ایجاد کنید. هرچه سطح شما بالاتر باشد، عملکرد خود را بهتر می بینید و در نهایت، یک حاکم قدرتمند خواهید بود که هیچ کس نمی خواهد آن را لمس کند. این زیبایی Rise of Kingdoms است!

20. ‘Stick War: Legacy’

بازی های مانند کلش آف کلنز

شما تا به حال این شکل های چوبی را ندیده اید. در حالی که ارتشی از واحدهای مختلف استیکمن را کنترل می کنید، تمام فیگورهای چوبی را که می توانید به آنها فکر کنید، کنار هم بیاورید. ارتش خود را از زامبی ها گرفته تا سنتوریون ها، که همه از چوب ساخته شده اند، رشد دهید، سپس امکانات خود را برای شروع جمع آوری منابع ایجاد کنید. مقدار زیادی طلا استخراج کنید تا بتوانید برای آموزش چوبدستی‌های خود در رشته‌های مختلف هزینه کنید، و آنها می‌توانند روش‌های حمله مختلفی را بیاموزند: شمشیر، نیزه، کماندار، جادوگر و غول‌ها. در حالی که پوسته های جدید جمع آوری می کنید، با دیگران بازی می کنید یا از کمپین تک نفره لذت می برید، تمام مناطقی را که احتمالاً می توانید ضبط کنید، و در پایان کار یک رئیس وحشتناک را تمام کنید! به نظر می رسد که فیگورهای چوبی بسیار محکم تر از آن چیزی هستند که فکر می کردید. چیزی که در اینجا داریم یکی از بازی‌های متمایزتر از نظر بصری شبیه کلش آف کلنز است که می‌توان آن را به عنوان بخشی از رژیم بازی موبایلی خود انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یازده =