آموزش, بازی ها, بلاگ

نحوه باز کردن تمام خزانه های گنج در Hogwarts Legacy

نحوه باز کردن تمام خزانه های گنج در Hogwarts Legacy

نحوه باز کردن تمام خزانه های گنج در Hogwarts Legacy : غارهای ساده ای در منطقه جهان باز میراث هاگوارتز هستند که در آن بازیکنان معمولاً برای ورود به یک منطقه زیرزمینی برای غارت خوب باید یک معما حل کنند. در حالی که بیشتر اوقات این پازل ها بسیار ساده هستند، اگر با خزانه های گنج میراث هاگوارتز در Lower Hogsfield دست و پنجه نرم می کنید، به ما اجازه دهید راه حل های معما را به شما ارائه دهیم. برخی از این خزانه های گنج به طلسم های خاصی نیاز دارند، بنابراین مطمئن شوید که قفل آنها را از قبل باز کرده باشید.

باز کردن خزانه های گنج Hogwarts Legacy

تاکنون دو طاق را در نواحی اطراف دهکده Lower Hogsfield در میراث هاگوارتز کشف کرده‌ایم. در ورودی هر طاق، یک پازل وجود دارد که بازیکنان باید آن را حل کنند. هنگامی که معما حل شد درب باز می شود و بنابراین بازیکنان می توانند وارد خرک شوند.

پیشنهاد خرید: اکانت قانونی star wars jedi survivor

اگر از Revelio در ورودی خزانه استفاده می کنید، احتمالاً در نهایت نکاتی در مورد نحوه باز کردن خزانه های گنج پیدا خواهید کرد. نگاه دقیق به محیط اطراف نیز باید سرنخ هایی به شما بدهد. با این حال، اگر می‌خواهید همه اینها را سریع دنبال کنید و به سرعت این معماهای خاص گنجینه میراث هاگوارتز را حل کنید و غارت داخل آن را بگیرید، جای نگرانی نیست.

1: خزانه گنج Lower Hogsfield

نحوه باز کردن تمام خزانه های گنج در Hogwarts Legacy

نحوه باز کردن تمام خزانه های گنج در Hogwarts Legacy

از سمت جنوبی هاگوارتز خارج شوید و جاده را دنبال کنید تا به این خزانه گنج برسید. بازیکنان پس از رسیدن به یک نماد دایره بزرگ و یک جعبه روی زمین خواهند دید. در اینجا بازیکنان می توانند از Wingardium Leviosa برای برداشتن جعبه استفاده کنند یا از Accio برای کشیدن آن به سمت خود پس از قرار گرفتن روی پایه دایره ای بزرگ استفاده کنند.

باز کردن خزانه های گنج در Hogwarts Legacy

انجام این کار نیمی از کار شما را تکمیل می کند. همانطور که حتما متوجه شده اید، یک نماد شعله روی دایره وجود دارد که به این معنی است که در اینجا به آتش نیاز دارید. به سادگی از Incendio روی جعبه ای که روی دایره قرار داده اید برای باز کردن در استفاده کنید.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

پس از باز شدن در، وارد غار شوید و به جلو ادامه دهید تا به صندوقچه گنج برسید. هیچ دشمنی در اینجا منتظر شما نیست، بنابراین شما آزاد هستید که غارت کنید.

2: خزانه گنج Lower Hogsfield

پس از اتمام کار با اولین طاق، دوباره به سمت جنوب ادامه دهید و از دهکده لوور هاگزفیلد عبور کنید، جایی که نورا را ملاقات کردید و در مورد آزمایش های مرلین مطلع شدید. همانطور که روی نقشه نشان داده شده است، طاق گنج دیگری را در جنوب آن مشاهده خواهید کرد

نحوه باز کردن تمام خزانه های گنج در Hogwarts Legacy

نحوه باز کردن تمام خزانه های گنج در Hogwarts Legacy

پس از رسیدن به مکان، بازیکنان باید از Revelio برای مکان یابی آن استفاده کنند. Revelio یکی از آن بلوک‌های قلاب بزرگ را نشان می‌دهد که می‌توان با استفاده از Accio در سمت چپ ورودی طاق، پشت چند بوته‌ها، کشیده شد.

باز کردن خزانه

نحوه باز کردن تمام خزانه های گنج در Hogwarts Legacy

بازیکنان اینجا باید از Accio استفاده کنند تا آن قلاب را به سمت خود بکشند. با این کار ورودی خزانه گنج باز می شود. وارد غار شوید و از لوموس برای روشن کردن منطقه استفاده کنید.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

هنگام ورود به اتاق مقبره، باید جعبه ای را در بالای مجسمه در سمت راست ببینید. آن را با استفاده از Wingardium Leviosa یا Accio بردارید و با نزدیک شدن جعبه به زمین، شاهد جابجایی کف مانند یک موج خواهید بود. جعبه را روی زمین بگذارید و به سمت مقبره بروید.

حالا جعبه را به سمت خود بکشید تا به مقبره نزدیک شود و کف از جعبه دور شود تا صندوقچه گنج را نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پانزده =