آموزش, بازی ها, بلاگ

راهنمای Plyusch Boss در بازی Atomic Heart

راهنمای Plyusch Boss در بازی Atomic Heart

راهنمای Plyusch Boss در بازی  قلب اتمی Plyusch، همچنین به عنوان Ivy شناخته می شود، یک رئیس دشمن سایبورگ است که در قلب اتمی با آن روبرو می شوید. این جانور بیونیک به عنوان بخشی از یک آزمایش ایجاد شده است، بنابراین دارای اندام های بلند و مغز یک سگ است.

راهنمای Plyusch Boss در بازی Atomic Heart

Plyusch فوق العاده چابک است و می تواند روی اندام های عقب خود و همچنین روی هر چهار دست و پا راه برود. این جانور به دلیل اندام های قوی خود قادر به پرش های بلند است. این چیزی است که باید در Atomic Heart مراقب آن باشید. همچنین دارای اندام های فوقانی قابل کشش است که می تواند طول آن را افزایش دهد و با ضربه زدن به بازیکن حمله کند.

این باس می تواند کاملاً ترسناک باشد زیرا سطح دشواری آن 7 از 10 است. برای از بین بردن یک Plyusch، باید با دانستن نقاط قوت و ضعف آن آماده باشید. اما قبل از ورود به این موضوع، باید بدانید که این موجود هیولایی را در قلب اتمی کجا پیدا کنید.

مکان های Plyusch

در حین بازی Atomic Heart سه بار با این غول بزرگ مواجه می شود.

برای اولین بار در مجموعه VDNH قلب اتمی با یک Plyusch مواجه می شوید. در حین انجام تمرین «لرزش زمین»، به دنبال زائده‌ای هستید که بتوان از آن برای ساخت ربات خود کلارا استفاده کرد. این زمانی است که با رئیس آیوی روبرو خواهید شد.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی PS5

برای دومین بار در محدوده 9 با این جانور روبرو می شوید. محدوده 9 یک مکان مخفی زیرزمینی است که می توان آن را کاوش کرد اما اجباری نیست.

برای سومین و آخرین بار، Plyusch در طول تلاش “Bloody Courier” از مسیر شما عبور می کند. در طول این کوئست دو بار با این باس مواجه خواهید شد. یک بار، زمانی که به دنبال آزمایشگاه من در داخل بیمارستان خواهید بود و برای بار دوم که به سردخانه مراجعه خواهید کرد.

چگونه Plyusch  را در قلب اتمی شکست دهیم

Plyusch یک جانور تهاجمی است که به دلیل ماهیت چابکش می تواند در کمترین زمان به شما ضربه بزند. نکته کلیدی برای از بین بردن پلیوش این است که همه نقاط ضعف و قوت آن را بدانید.

Plyusch در برابر تیراندازی و شوک بسیار مقاوم است، بنابراین سلاح هایی مانند Dominator و Electro در برابر آن بی فایده خواهند بود.

با این حال، این موجود عجیب و غریب در برابر آسیب آتش و حملات Melee آسیب پذیر است، بنابراین سلاح های پرسرعت مانند Snowball و Fox بهترین دوستان شما در برابر Plyusch خواهند بود. همچنین می توانید از Zvezdochka و Swede برای افزودن قدرت به حمله چابک استفاده کنید. راکت لانچر، کلاش و استریسک نیز گزینه های بسیار خوبی هستند.

تجهیز سپر پلیمری

هنگام رویارویی با Plyusch، محافظت از سلامت خود ضروری است. تجهیز یک سپر پلیمری به شما کمک می کند نه تنها حمله را خنثی کنید بلکه بخشی از آن را به سمت دشمن هدایت کنید.

طفره رفتن از حملات

اگرچه رئیس Plyusch سریع و چابک است اما فقط می تواند به صورت خطی کار کند. اگر سپر پلیمری شما در حال خنک شدن است، باید در حالت زیگ زاگ بدوید که به شما کمک می‌کند از لانژهای آن دوری کنید و از شما در برابر آسیب محافظت کنید.

شما همچنین می‌توانید زمانی که پلیوش از لانژ خارج می‌شود به پشت حمله کنید، اما بهتر است فاصله ایمن را حفظ کنید.

از Cartridge Gun Mod استفاده کنید

Plyusch’s در برابر Fire Damage آسیب پذیر است، بنابراین می توانید با افزودن این Fire Damage به سلاح های Melee خود، آن را از بین ببرید. یک سلاح سرد را انتخاب کنید و یک کارتریج آتش به آن اضافه کنید که به شما کمک می کند بیشترین آسیب را وارد کنید.

توانایی های مناسب را جمع آوری کنید

قبل از درگیری با Plyusch در قلب اتمی، به شدت توصیه می شود که خود را به کپسول های سلامت مجهز کنید. برای این منظور می توان از 7 تا 10 کپسول نورومد آدرنالین استفاده کرد. یکی دیگر از موارد مهمی که باید به آن توجه کنید، خرید دومین باد است. این را می توان از منوی ارتقاء کاراکتر خریداری کرد و به شما فرصت بیشتری برای فرار از یک حمله می دهد. دویدن صبحگاهی نیز مهارت مفیدی است زیرا به شما این امکان را می‌دهد تا با سرعت و چابکی Plyusch هماهنگ شوید.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

با پیروی از این نکات، می توانید یک Plyusch را کنترل کرده و آن را به زانو درآورید. این به شما دستاورد «پلوخ» و جوایز بالقوه ای مانند:

  • Biomaterials x30
  • Chemistry x5
  • Power Module
  • Neuropolymer x35
  • Adrenaline Capsule x2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 6 =