اخبار, بلاگ

DLC Marvel’s Midnight Suns: Venom در فوریه 2023 عرضه می شود

DLC Marvel’s Midnight Suns: Venom در فوریه 2023 عرضه می شود

Sun Midnight Marvel یک بار دیگر در حال گسترش است و Venom آخرین قهرمانی است که به گله ماوراء طبیعی می‌پیوندد. پس از آپدیت اخیر بازی Deadpool، بسته جدید Redemption DLC یک Venom پوزش‌خواه را به Midnight Suns معرفی می‌کند، زیرا او نقش متضاد خود را به عنوان یک جانشین لیلیث جبران می‌کند.

برخلاف ددپول، به نظر می‌رسد که ونوم در «شکل غیرنظامی» خود در ابی ظاهر می‌شود – همانطور که گزارش‌گر آبروریزی تبدیل به یک تهدید نیمه بیگانه به ادی براک می‌شود. در این شکل، می‌توان با او دوست شد و در «تاریخ‌ها» به بیرون رفت تا بازیکنان بتوانند او را بهتر بشناسند و درباره داستان او بیشتر بدانند.

در طول وقایع Midnight Suns، او به شدت به عنوان یک شرور ظاهر می شود که توسط لیلیت شیطانی به بندگی شسته شده است. در حالی که این با تصویر کلاسیک او در کمیک مطابقت دارد، او در سال‌های اخیر نقش ضدقهرمان‌تری را ایفا کرده است، حتی در داستان‌های جدیدتر به یک قهرمان تبدیل شده است (دانی کیتس که در سال 2018 پخش شد، خواندنی عالی است).

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

به نظر می رسد که او یک قهرمان تمام عیار در این بسته الحاقی DLC خواهد بود و به Midnight Suns ملحق می شود و قدرت خود را برای ادامه مبارزه با نیروهای شیطانی ماوراء طبیعی می بخشد. Devil stand in Mephisto نقش مهمی در این داستان بازی خواهد کرد، و همچنین گناه Venom در شرکت در تلاش برای تصرف زمین.

همانند سایر بسته‌های DLC Midnight Suns، Redemption شامل موارد زیر خواهد بود:

  • یک قهرمان جدید قابل بازی، Venom
  • سه ماموریت داستانی جدید
  • ارتقای جدید Abbey: Whisper Web که گزینه های تاکتیکی را برای اینتل گسترش می دهد

 

2K Games و Firaxis Games علاوه بر انتشار تریلر جدید، تخفیف عمده ای را نیز برای بازی اعلام کرده اند. این با 40 درصد تخفیف روی رایانه های شخصی و کنسول ها با قیمت حدود 53.97 دلار استرالیا برای بازیکنان جدید عرضه می شود.

پیشنهاد خرید: خرید اکانت قانونی ps5

یک بازی آزمایشی جدید سه ساعته نیز اکنون برای همه بازیکنان در Xbox Series X/S و کسانی که مشترک PlayStation Deluxe یا Premium در PlayStation 5 هستند در دسترس است. بازیکنان رایانه شخصی می‌توانند «All-Access Weekend» را در این بازی امتحان کنند. Steam از 16 فوریه 2023 ساعت 10:00 صبح PT.

با توجه به گزارش‌های اخیر مبنی بر اینکه Midnight Suns علیرغم تحسین منتقدان، انتظارات فروش را برآورده نکرده است، به نظر می‌رسد که 2K Games و Firaxis اکنون تلاش جدی‌تری را برای جذب افراد به بازی آغاز کرده‌اند. اگر هنوز نتوانسته اید وارد شوید، اکنون شانس شماست.

آخرین فصل Redemption DLC بازی با بازی Venom در 23 فوریه 2023 عرضه می‌شود. پس از آن دو بسته الحاقی دیگر به ترتیب با بازی Morbius و Storm عرضه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سه =