اخبار, بلاگ

یوبی سافت توضیح می دهد که چرا چندین بازی آینده اش لغو شدند

یوبی سافت توضیح می دهد که چرا چندین بازی آینده اش لغو شدند

در یک تماس جدید درآمد سه ماهه، مدیر عامل یوبی سافت، ایو گیلموت، در مورد مسیر آینده شرکت صحبت کرده و در مورد تصمیمی که در پس لغو کمتر از هفت بازی در چند ماه گذشته وجود دارد، صحبت کرده است. در حالی که این لغو در ابتدا به عنوان نتیجه فشار اقتصادی اعلام شد، Guillemot اکنون یک وضعیت غیرقابل دفاع استودیویی را توصیف کرده است که باعث می شد کارکنان آنقدر نازک شوند که الهام بخش موفقیت باشد.

Guillemot در گزارش IGN با اشاره به انبوهی از بازی‌های اخیر گفت: «ما چند بازی را لغو کردیم زیرا نیاز داشتیم برای بازی‌های دیگری که در شرکت در حال توسعه هستند فضا ایجاد کنیم. این واقعاً به همه بازی‌های دیگری که به خوبی پیشرفت می‌کنند کمک می‌کند. اکنون احساس می‌کنیم که تعداد بازی‌های مناسبی داریم، زیرا می‌دانیم که بازی‌های زیادی را در سال مالی 24 عرضه خواهیم کرد که فضایی را برای بازی‌های دیگری که در راه هستند در شرکت فراهم می‌کند.

پیشنهاد خرید: خرید دسته PS5 edge

اگر به 24 ماه نگاه کنیم، تعداد بازی‌های شرکت در حال کار در شرکت بسیار کاهش می‌یابد و این به همه بازی‌هایی که در راه داریم فضای بیشتری می‌دهد. با این اوصاف، ما می دانیم که بسیاری از آن بازی ها قرار است محتوای پس از عرضه نیز داشته باشند، و این به تعداد مشخصی از تیم ها و استعدادها نیاز دارد تا واقعاً آن محتوا را ایجاد کنند.

همانطور که Guillemot مشخص می‌کند، یوبی‌سافت برنامه‌هایی برای پشتیبانی از نسخه‌های جدید خود در چرخه‌های پس از راه‌اندازی دارد – و این به کارکنان اختصاصی نیاز دارد. با پروژه های بسیار زیاد، هیچ ظرفیت رایگانی برای این پشتیبانی وجود نخواهد داشت، که منجر به یک محصول ضعیف یا از بین رفتن برخی بازی ها می شود. با تمرکز قوی‌تر، Guillemot امیدوار است که یوبی‌سافت بتواند بازی‌های کوچک‌تر و قوی‌تری را در دو سال آینده عرضه کند.

با توجه به اینکه بازی‌های موجود در خط لوله آینده این شرکت از انواع «بلاک‌باستر اصلی» هستند – Assassin’s Creed Mirage، Avatar: Frontiers of Pandora، Skull and Bones – این تصمیم نسبتاً درست است. این بازی‌ها به کار فشرده، تیم‌های عظیمی که به صورت مشترک کار می‌کنند و توجه قابل توجهی نیاز دارند.

حتما بخوانید: بهترین بازی های آفلاین ps4

در حالی که موفقیت بالقوه آنها به قیمت از دست دادن عناوینی مانند Splinter Cell VR و Ghost Recon Frontline، و همچنین تعداد انگشت شماری از بازی‌های دیگر که هرگز در معرض دید عموم قرار نگرفته‌اند، از دست دادن این وزن احتمالاً فرصت‌های قوی‌تری را برای شرکت باز خواهد کرد. این امید وجود دارد که بار کارکنان را نیز کاهش دهد، که اکنون بهتر می توانند روی پروژه های فعلی خود تمرکز کنند – به جای تقسیم شدن در تعدادی از پروژه های کوچکتر.

احتمالاً در آینده با برنامه‌های یوبی‌سافت بیشتر آشنا می‌شویم، زیرا این شرکت برای عرضه Mirage، Avatar، Skull and Bones، The Crew Motorfest و دیگر عناوین آماده می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *