اخبار, بلاگ

Matchmaking مبتنی بر مهارت مانع از لذت بردن بازیکنان MW3 می شود

Matchmaking مبتنی بر مهارت مانع از لذت بردن بازیکنان MW3 می شود

مسابقه برای اولین بار به دست آوردن Interstellar ممکن است در حال حاضر تمام شده باشد، اما در مقام دوم شرم آور نیست، و همه ما می خواهیم در هفته ها و ماه های آینده از آن کمپ های استادانه استفاده کنیم.

اما اگر در مسیر خوبی برای گرفتن طلایی بر روی چند اسلحه یا حتی تعداد انگشت شماری از اسلحه های جعلی هستید، ممکن است با بزرگترین مانع مواجه شده باشید: خواستگاری مبتنی بر مهارت.

SBMM سالهاست که خاری در چشم بازیکنان CoD بوده است، اما در Modern Warfare 3 بازگشته و بزرگتر از همیشه است.

بازیکنان Modern Warfare 3 به دلیل SBMM نمی توانند کامو انجام دهند

تلاش برای به دست آوردن کاموهای تسلط به خوبی در حال انجام است، و بازیکنان امسال در چالش‌های نسبتاً دشواری به سر می‌برند و Tac Stance kills جایگزین Longshot palooza Modern Warfare 2 شده است.

اما سیستم SBMM شدید کمکی نمی‌کند، زیرا هر کسی که یک بازی خوب دارد در مقابل بازیکنانی قرار می‌گیرد که در رده‌بندی Iridescent یا Top 250 در Modern Warfare 2 یا Warzone قرار دارند. حداقل در مورد “ExoGhost” که در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که در مقابل برخی از بهترین بازیکنان بازی قرار گرفته و سعی می کند تپانچه های خود را رتبه بندی کند، چنین است.

پیشنهاد خرید: خرید PS5

او گفت: “من با بازیکنان برتر 250 بازی می کنم در حالی که از هفت تیر استفاده می کنم، این دیوانه کننده است.”

به جای ادامه دادن به این ترکیب هفت تیر و تیرانداز، سازنده محتوا مجبور شد برخی از سلاح‌های پیش‌فرض را برای مراقبت از مخالفت‌های عرق‌آور که همچنان ExoGhost را آزار می‌داد، تولید کند.

او افزود: “من سعی می کنم از یک ثانویه استفاده کنم و سعی می کنم معمولی بازی کنم، اما بازی به من اجازه نمی دهد. این اجازه را به من نمی دهد.”

“همه اینجا از متا و هد glitching استفاده می کنند، s**t مقدس. بسیار خوب، ما برنده شدیم، اما به نوعی غم انگیز است که می بینیم میخانه های CoD به این شکل تبدیل شده اند.”

متأسفانه، به نظر می رسد که امسال هیچ راه گریزی از چنگال بی رحمانه SBMM وجود ندارد، و احتمالاً باید قبل از عرق کردن، در اولین بازی های روز خود، این چالش های آزاردهنده را از سر راه خود بردارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =