اخبار, بلاگ

Minecraft Legends سعی خواهد کرد تا استراتژی اکشن را به جریان اصلی تبدیل کند

Minecraft Legends سعی خواهد کرد تا استراتژی اکشن را به جریان اصلی تبدیل کند

مردم به اندازه کافی لذت Pikmin را درک نمی کنند، مجموعه ای که اغلب نادیده گرفته شده نینتندو که در آن شما یک فضانورد را مجسم می کنید که تلاش می کند با انبوهی از موجودات گیاهی جذاب کوچک درگیر شود. افراد کافی از Brutal Legend، Double Fine Productions برای یک بازی اکشن ماجراجویی هوی متال با بازی جک بلک، که واقعاً یک بازی رقابتی Pikmin در لباس مبدل بود، قدردانی نکردند. اکنون، Minecraft Legends آتی ظاهراً در حال محبوب کردن یک تجربه بسیار آشنا است، اگرچه با نامی مانند Minecraft، تصور می کنیم که ممکن است شانس بیشتری داشته باشد.

اکانت قانونی minecraft legends

Minecraft Legends سعی خواهد کرد تا استراتژی اکشن را به جریان اصلی تبدیل کند

وقتی در مورد استراتژی اکشن صحبت می کنیم، در مورد بازی صحبت می کنیم که برخی از اصول ژانر استراتژی (جمع آوری منابع، ساختن، مدیریت نیروها و نبردهای بزرگ) را به کار می گیرد، اما هدف اصلی شما از تعامل با جهان این است. یک شخصیت اصلی که شما مستقیماً کنترل می کنید.

شما فرمانده میدان نبرد هستید، اساساً در Minecraft Legends (و سایر بازی‌های ذکر شده)، هر دوی شما نیروهای خود را دیکته می‌کنید و در عین حال خودتان در سورتی پروازهای عجیب شرکت می‌کنید. این یک ژانر ترکیبی عالی است که در آن ذهن شما همیشه در چندین مکان به طور همزمان است. آیا حمله نیروهای من کار درستی است؟ چه چیزی در پس‌زمینه اجرا می‌شود؟ من شخصاً چه کمکی می توانم انجام دهم، اکنون که همه چیز در حال حاضر خوب است؟

و حتی با وجود اینکه Minecraft Legends به شدت به جنبه “Story Mode” ویژگی Minecraft متمایل است – با انیمیشن های خاطره انگیزتر از حد معمول، شخصیت ها، اجراها و داستان هایی که متفاوت و برجسته هستند – این عمق بالقوه است. یک گیم پلی استراتژیک که من را بیشتر در مورد Legends کنجکاو کرده است.

این بازی توسط Blackbird Interactive توسعه می‌یابد که مسئول نه تنها یکی از بازی‌های مورد علاقه من در سال‌های اخیر، شبیه‌سازی نیروی فضانوردی Hardspace Shipbreaker، بلکه همچنین بازی‌های استراتژیک مدرن Homeworld، مانند Homeworld: Deserts of Kharak و Homeworld 3 آینده است. این استودیو می‌داند. چگونه یک بازی جذاب بسازیم

در Minecraft Legends سوار بر مناظر بلوکی اسب خود، هم دهکده‌ها می‌سازید و هم پاسگاه‌های Piglin را محاصره می‌کنید، هم گولم‌هایی از چوب و سنگ را احضار می‌کنید تا سازه‌های کلیدی را بکوبید و با ازدحام دشمن درگیر شوید. شما واحدهای مختلفی مانند Mossy Golem شفابخش را مدیریت و درگیر خواهید کرد تا مهاجمان خود را زنده نگه دارید، و حتی موجودات آشنای Minecraft را از دنیای ماوراء الطبیعه جمع آوری کنید تا از اثرات منحصر به فرد آنها استفاده کنید.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

اگرچه آنچه ما از Minecraft Legends دیدیم، مانند هر بازی استراتژیک، در یک ارائه ویدیویی دستی بود، اما به نظر می‌رسد تجربه‌ای است که برای قدردانی از آن باید زمان زیادی را صرف کنید.

در بازی‌هایی مانند Pikmin و Brutal Legend، ارتش شما به امتداد بدن شما تبدیل می‌شود و زمانی که هرج و مرج به وجود می‌آید، این که بتوانید به سرعت همه قطعات را در جای مناسب به هم بزنید، واقعاً می‌تواند بسیار رضایت‌بخش باشد.

آن بازی‌ها احساس می‌کردند که جلوتر از زمان خود هستند. اما شاید اکنون زمان مناسبی برای درخشش Minecraft Legends باشد.

Minecraft Legends در 18 آوریل 2023 برای رایانه های شخصی، Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch، PlayStation 4 و PlayStation 5 منتشر خواهد شد. همچنین به عنوان بخشی از سرویس اشتراک Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =