بلاگ, معرفی بازی

هر آن چه باید درباره Overwatch 2’s Lifeweaver بدانید

هر آن چه باید درباره Overwatch 2’s Lifeweaver بدانید

Blizzard Entertainment در حال آماده شدن برای انتشار جدیدترین قهرمان Overwatch 2 خود – Lifeweaver، شخصیت پشتیبانی دوستدار طبیعت است که اهل تایلند است. او در 4 آوریل از طریق توییتر اعلام شد و به زودی اطلاعات کاملی از توانایی های او فاش شد. در مصاحبه اخیر با تیم پشتیبان قهرمان جدید، GamesHub توانست به طور عمیق به ایجاد Lifeweaver، توانایی‌های او و برنامه‌هایی برای حمایت از قهرمانان رو به جلو بپردازد.

هر آن چه باید درباره Overwatch 2’s Lifeweaver بدانید

کیت توانایی «غیر متعارف» Lifeweaver سطح بالایی از تحرک و عمودی بودن و توانایی‌های مختلفی را برای کمک به متحدان و همچنین نگه داشتن خود ارائه می‌دهد. Gavin Jurgens-Fyhrie، طراح اصلی Overwatch 2 می‌گوید که این قهرمان احتمالاً برای «همه انواع بازیکنان در سراسر طیف» جذاب است، زیرا برای بازیکنان جدید با ویژگی‌هایی مانند هدف‌گیری خودکار در دسترس است. علیرغم اینکه بازیکنان جدید دوست هستند، Jurgens-Fyhrie می‌گوید که بازیکنان Lifeweaver به دلیل بارگیری توانایی منحصربه‌فردش، «خیلی چیزها برای تسلط بر … و چیزهای زیادی برای یادگیری» خواهند داشت.

پیشنهاد خرید: خرید ps5

توانایی های Lifeweaver

به نظر می‌رسد که آزمایش‌های گسترده‌ای برای ایجاد Lifeweaver انجام شده است، حرکتی که احتمالاً بسیار مورد استقبال قرار گرفته است زیرا قهرمانان جدید قبلی مانند Kiriko بلافاصله پس از انتشار در معرض وصله‌های متعادل کننده قرار گرفته‌اند.

تیم Overwatch 2 با توجه به نگرانی‌ها مبنی بر اینکه توانایی Life Grip شخصیت جدید – که متحدان را به سمت شما می‌کشد و در عین حال از آنها در برابر آسیب محافظت می‌کند – می‌تواند برای غم و اندوه متحدان از طریق ابزارهایی مانند برداشتن آنها از لبه‌ها استفاده شود، تیم Overwatch 2 مطمئن بود که کار قبل از انتشار Lifeweaver برای اطمینان از اینکه این به یک سردرد رایج برای بازیکنان تبدیل نمی شود کافی است.

هر آن چه باید درباره Overwatch 2’s Lifeweaver بدانید

الک داوسون، طراح Lead Hero Overwatch 2 می گوید که اگرچه اقدامات زیادی برای محافظت از بازیکنان در برابر این نوع رفتارها انجام شده است، آنها در دوره پس از راه اندازی مراقب هرگونه سوء استفاده عمدی از توانایی ها به قیمت از دست دادن متحدان هستند و آنها را در نظر خواهند گرفت. مجازات برای رفتارهای غمگین آنها همچنین تأیید کردند که توانایی های حرکتی مانند Tracer’s Blink و Kiriko’s Swift Step می توانند Life Grip را خنثی کنند.

با وجود این، به نظر می‌رسد که قابلیت Life Grip احتمالاً مورد علاقه بازیکنان است، با پتانسیل تأثیرات عمده بر روی گیم‌پلی رقابتی – چه نجات دادن هم تیمی پس از شارژ کردن، یا عقب‌نشینی متحدان بیش از حد مشتاق که بیش از حد دارند. تمدید شده.

این فقط Lifeweaver’s Life Grip نیست که می‌تواند گیم‌پلی استراتژیک را تغییر دهد، اما سایر توانایی‌های او به همان اندازه پیچیده هستند که چگونه می‌توانند بر متای فعلی تأثیر بگذارند. پلتفرم گلبرگ او به ویژه طیف وسیعی از کاربردها را دارد، از بالا بردن هم تیمی هایی مانند Widowmaker تا ارتفاعات جدید روی نقشه ها یا بیرون آوردن تیم شما از یک نقطه تنگ.

هنرمند فنی ارشد Takki Thammawan می‌گوید در حالی که اکثر توانایی‌های او کاربرد آشکاری دارند، «هرچه بیشتر او را بازی کنید، متوجه خواهید شد که هر یک از توانایی‌های او می‌تواند به طرق مختلف مورد استفاده قرار گیرد.»

استراتژی ها و تاکتیک های تیمی در بازی Overwatch 2’s Lifeweaver

کیت Lifeweaver، فراتر از ابزار بارگذاری، این پتانسیل را دارد که تغییرات بزرگی را در تاکتیک‌های کلی بازی ایجاد کند. Jurgens-Fyhrie می گوید که در حالی که پلتفرم گلبرگ می تواند از متحدان محافظت کند، دشمنان نیز می توانند از آن به نفع خود استفاده کنند، اگر Lifeweaver در یک نبرد خط شکست خورده باشد، و عناصر گیم پلی واقعاً هیجان انگیز و جدیدی را ایجاد کند که به بازیکنان یک عنصر استراتژیک جدید می دهد. مبارزات تیمی آنها.

توانایی هدایای جدایی غیرفعال او، که بسته شفا را هنگام مرگ رها می کند، می تواند توسط متحدان و دشمنان نیز به طور یکسان مورد استفاده قرار گیرد، اگرچه متحدان نسبت به تیم دشمن، سلامتی بیشتری از بسته دریافت خواهند کرد.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

از نظر استراتژی، اگر ترجیح می‌دهید در بازی Overwatch 2 نقشی کاملاً حمایتی داشته باشید (بر خلاف آسیب‌دیدگی و کمی بهبودی)، احتمالاً متوجه خواهید شد که Lifeweaver برای سبک بازی شما مناسب است.

داوسون می‌گوید که در حالی که سودمندی‌اش او را به شخصیتی قوی و پیچیده برای بازی تبدیل می‌کند، یکی از ضعف‌های او عقب ماندن در درمان است. او می‌گوید: «او در پیش‌بینی بسیار خوب است و اگر شما برای چیزهایی آماده هستید، اما گاهی وقت‌ها طول می‌کشد تا بهبودی شما افزایش یابد.»

در حین بازی Lifeweaver، با سایر قهرمانان پشتیبانی همراه با درمان انفجاری مانند Ana یا Baptiste، می‌توانید این ضعف را متعادل کنید. او همچنین احتمالاً با قهرمانان DPS تهاجمی مانند Reaper جفت می‌شود و می‌تواند دسترسی مفیدی به ارتفاعات جدید برای متحدان با تحرک کم ارائه دهد.

ترکیب تیم هر چه که باشد، تیم Overwatch 2 می‌گوید بازیکنانی که در مورد موقعیت‌یابی و استفاده از توانایی‌های خود عمدی هستند، احتمالاً بیشترین بهره را از Lifeweaver خواهند برد.

به نظر می‌رسد که ساخت Lifeweaver نشان‌دهنده تغییری در نحوه رویکرد Overwatch 2 برای ایجاد قهرمانان پشتیبانی بیشتر برای تقویت نقش است، که در حال حاضر کوچک‌ترین فهرست قهرمانان موجود را دارد.

هر آن چه باید درباره Overwatch 2’s Lifeweaver بدانید

هر آن چه باید درباره Overwatch 2’s Lifeweaver بدانید

فرآیند ایجاد پشتیبانی‌ها با «مجموعه چالش‌های منحصربه‌فرد» خود همراه است، با هدف معرفی قهرمانان جدید که چیزهای جدید و جالبی را برای بازی به ارمغان می‌آورند، و همچنین یک ابزار واضح برای ترکیب تیم‌ها.

داوسون در طراحی Lifeweaver می‌گوید آنها «معنی ایجاد قهرمانان پشتیبانی را دوباره ارزیابی کردند… چگونه می‌توانند از خود دفاع کنند؟… چگونه می‌توانند مقابله کنند؟» او همچنین تأیید کرد که در آینده، Overwatch 2 به انتشار دو قهرمان پشتیبانی جدید برای هر یک ادامه خواهد داد. تانک و شخصیت DPS معرفی شد.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا

زمان عرضه بازی Overwatch 2’s Lifeweaver

Lifeweaver همراه با Overwatch 2 Season 4 در 12 آوریل 2023 AEST عرضه خواهد شد

اگر می‌خواهید قبل از باز کردن قفل در Battle Pass او را امتحان کنید، او برای بازی در حالت بازی Arcade با زمان محدود B.O.B در دسترس خواهد بود. و Weave که از 12 آوریل AEST تا 25 آوریل AEST اجرا خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =