اخبار, بلاگ

Warner Bros brawler Multiversus در ژوئن 2023 آفلاین می شود

Warner Bros brawler Multiversus در ژوئن 2023 آفلاین می شود

MultiVersus، پلتفرم رقابتی آنلاین بازی مبارزه ای از برادران وارنر و Player First Games به طور موقت درهای خود را در 25 ژوئن 2023 می بندد. این عنوان که دارای تعدادی شخصیت از املاک متعلق به برادران وارنر مانند Looney Tunes، DC Comics است. طبق بیانیه این شرکت، بازی تاج و تخت، اسکوبی دو، و چندین بازی دیگر، با هدف راه اندازی مجدد در اوایل سال 2024، آفلاین خواهند شد.

این خبر برای بسیاری تعجب آور بود، زیرا این بازی رایگان از جولای 2022 به طور مداوم با قابلیت خرید ارزهای مجازی، اقلام آرایشی و بهداشتی و گران قیمت “Founders Packs” فعالیت می کرد که اقلام زیادی را ارائه می کرد. شخصیت باز می شود شخصیت های جدید تا حدودی به طور منظم معرفی شدند و دو فصل از محتوای Battle Pass ارائه شد.

پیشنهاد خرید: خرید گیفت کارت پلی استیشن

زمانی که Multiversus در ژوئن 2023 بسته شود، تقریباً یک سال کامل فعال خواهد بود.

با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید که این مرحله افتتاحیه به عنوان یک «بتای باز» در نظر گرفته شد و به نظر می‌رسد که Player First Games هیچ ابایی در برخورد با آن ندارد. این بازی در اوایل سال 2022، قبل از شروع «بتای باز» در جولای 2022، مرحله بتای بسته را پشت سر گذاشت.

اگرچه بازی در اولین راه‌اندازی نسخه بتای باز، جذب بازیکنان بسیار بالایی داشت – بیش از 20 میلیون بازیکن – تا پایان سال 2022، به نظر می‌رسد که جمعیت بازیکنان – و همچنین محتوای جدید – کاهش یافته است.

در بیانیه‌ای، تونی هوین، کارگردان Multiversus گفت که استودیو می‌داند که «هنوز کار زیادی برای انجام دادن» روی بازی وجود دارد.

ما دید واضح تری از آنچه باید روی آن تمرکز کنیم داریم، به ویژه آهنگ محتوای شخصیت‌ها، نقشه‌ها و حالت‌های جدید تا راه‌های بیشتری برای لذت بردن از بازی، همراه با نت‌کد به‌روزرسانی‌شده و بهبودهای بیشتر در بازی‌سازی ارائه کنیم. ما همچنین سیستم پیشرفت را بر اساس بازخورد شما دوباره کار خواهیم کرد و به دنبال راه‌های جدیدی برای ارتباط شما با دوستان خود در بازی خواهیم بود.

پس از 25 ژوئن 2023، همه قابلیت‌های آنلاین در Multiversus در دسترس نخواهد بود، اگرچه اتاق تمرین آفلاین و عملکرد بازی چند نفره محلی همچنان در دسترس خواهد بود، همراه با دسترسی به هر شخصیت و آیتم‌های آرایشی که بازیکنان قبلاً قفل آنها را باز کرده‌اند.

Huynh اطمینان داد که تمام پیشرفت‌هایی که بازیکنان قبلاً در Multiversus باز کرده‌اند، در زمان عرضه مجدد بازی در سال آینده انجام خواهد شد.

تنوعی از «محتوا، ویژگی‌ها و حالت‌های جدید» برای راه‌اندازی مجدد در سال 2024 وعده داده شد.

پیشنهاد خرید: خرید دسته ps5

ما متوجه شدیم که Multiversus یک برداشت سرگرم‌کننده در سبک مبارزه با پلتفرم است، با چند انتخاب طراحی هوشمندانه و جالب که آن را از رقبای خود جدا می‌کند و یک بازی تهاجمی‌تر و پویاتر را ایجاد می‌کند. تمرکز آن بر روی ارائه بازی‌های رقابتی سطح بالا، علی‌رغم قصد واضح بازی برای جذب مخاطبان گسترده و عام با شخصیت‌هایش، بسیار مورد استقبال قرار گرفت و ظاهراً مورد استقبال قرار گرفت.

اگرچه بسته شدن موقت بازی ناامید کننده است، اما با توجه به تعداد بازیکنان رو به کاهش، شاید این همان چیزی است که Multiversus باید تلاش کند و در طول عمری که برای ادامه حیات در ژانر و جامعه ای که به شدت به سری Super Smash Bros نینتندو نیاز دارد، بسازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =